+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Lardan курси англійської мови

Lardan курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
1 відгук Lardan - 1 відгук

Подивитися інші школи англійської на Enguide

Всі курси

Про школу Lardan

Центр вивчення англійської мови "Лардан" спеціалізується на викладанні саме англійської мови, однак на базі центру Ви можете обрати і курси французької мови. Перевірена кращими зарубіжними коледжами - Кембриджем та Пірсоном - комунікативна методика активно використовується викладачами школи при вивченні іноземних мов. Методи та прийоми, які використовують на заняттях викладачі школи, допомагають швидко оволодіти мовою: 

 • діалог
 • рольові ігри
 • творчі завдання

Серед різноманітних навчальних програм центру Ви можете обрати: курс англійської для туристів, англійська мова для юристів, медичних працівників, фінансистів та банківських працівників, моряків.

Показати більше інформації про школу

Офіси Lardan на карті

 • проспект Ленина, 73 Украина
  Николаев, Центральный район, проспект Ленина, 73

Відгуки

 • Татьяна Кравчук
  Татьяна Кравчук залишила відгук про Lardan у 17:07, 28 Лютий, 2016
  Дзвонила я запитатися , чому студенті розбігаються і одної з викладачок. Там вчився мій брат і моя родина платить вибачте не мало за ті курси. Секретар чи то вона і бугалтер , нагрубила мені і перекривила укр мою мову. Я була в шоці просто . Я дзвонила не з України , і витрачала гроші щоб її слухати. Це не є нормально. Лардан втратив одного клієнта, а потенційно 30 ще. Тому шо рекомендувати його ні я ні мій брат вже не будемо . Дуже соромно !
  Читати всі відгуки