online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Навчальний центр Твій Успіхкурси англійської мови

Іде набір в школи англійської на червень

33226 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

8 переглядів сторінки школи Учебный центр Твой Успех cьогодні

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
проспект Миру, 36
Інформація про набори від школи Навчальний центр Твій Успіх оновлення від 19.12.2019

Подивитися інші школи англійської на Enguide

13 шкіл на карті Миколаєва

Безкоштовний пробний урок

69 відгуків

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Відсутні
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Частинами

Про школу Навчальний центр Твій Успіх

Від чого залежить успіх? Від мотивації, можливостей, докладених зусиль? Курси англійської мови «Навчальний центр Твій Успіх» допомагають розвинути в собі ці цінні якості. Побіжне володіння іноземною мовою - це саме той трамплін, який важливий для успішного навчання, кар'єри, подорожей, нового бізнесу і в цілому успішного життя. У кожного своя мета, тому до кожного студента школа «Навчальний центр Твій Успіх» підходить індивідуально.

Кожна навчальна програма мовної школи «Навчальний центр Твій Успіх» - це авторська розробка. Тому вона гнучко адаптується до завдань кожного учня. Викладач орієнтується на ваш рівень підготовки, особливості сприйняття, характеру і темпераменту. Сміливо обговорюйте свої цілі, щоб разом з педагогами знайти оптимальний шлях до їх досягнення.

 • Англійська мова для початківців - перший крок до вільного спілкування іноземною мовою. Цей курс розрахований не тільки на тих, чиї знання на рівні "нуль", але і на тих, хто хоче систематизувати свої навички і рухатися далі.
 • Англійська для середнього рівня English Intermediate дозволяє швидко покращити знання, побачити власний прогрес. Позбутися акценту, навчитися "думати" по-англійськи.
 • Експрес-курс англійської відрізняється від інших програм інтенсивністю. Доведеться постаратися, але зате ви в найкоротші терміни освоїте значний обсяг інформації.

Крім того, на курсах англійської мови «Навчальний центр Твій Успіх» ви можете підготуватися до міжнародних іспитів. Тут є і дитячі групи зі спеціальною ігровою програмою. І ексклюзивна програма школи: курси "морської" англійської. Це програма, спеціально розроблена для легкого спілкування з іноземним екіпажем. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Навчальний центр Твій Успіх на карті

 • проспект Миру, 36 Украина
  Миколаїв, Ленінський район, проспект Миру, 36, офис 400
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 9:00 - 20:00

  Суббота: 9:00 - 17:00

Відгуки

 • Евгений Викторович
  Евгений Викторович 1 Березень 2020, 00:55
  Очень хорошая школа цены в норме и условия тоже really best :)
  Переглянути →
  • Николай Петрук
   Николай Петрук 28 Лютий 2020, 20:20
   Что сказать попал сюда по рекомендации от знакомых, сперва пришел на пробный урок все понравилось по итогу за пару месяцев обучения я имею вполне себе Intermediate уровень знания английского языка. Рекомендую считаю что Твой Успех один из лучших в Николаеве
   Переглянути →
   • Мария Васильевна
    Мария Васильевна 23 Жовтень 2019, 16:21
    Училась на курсах Твой Успех у Аллы, очень благодарна спасибо за терпение ведь мой английский был не очень), а теперь я даже сериалы могу понимать.
    Переглянути →
    Читати всі відгуки