График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Speak Well курси англійської мови

Speak Well інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
62.97 14
14 відгуків

Безкоштовне тестування в Speak Well

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10330 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 2 посетителя просматривали сторінку Speak Well

Школа англійської мови Speak Well пропонує свої послуги клієнтам всіх вікових категорій. Якщо Ви дійсно хочете навчитися відмінно говорити англійською мовою – школа Speak Well буде рада прийняти Вас у своїх стінах. Освітній центр має безліч особливостей системи навчання, може похвалитися перевагами і унікальними пропозиціями.

Переваги школи

У школі Speak Well, в першу чергу, Ви будете вчитися говорити. Головним пріоритетом занять є живе спілкування, вже з перших уроків ви зможете подолати мовний бар'єр, заняття інформативні і насичені, тому проходять динамічно, цікаво. Навчання засноване на комунікативній методиці, на заняттях використовуються навчальні матеріали таких видавництв як Pearson Longman, Oxford, Cambridge, PenguinReaders. 

Індивідуальний підхід

У школі весь процес навчання побудований таким чином, щоб задовольнити кожного студента. По-перше, різноманітність програм допоможе кожному вибрати саме той курс, який йому необхідний. По-друге, можливо обрати як індивідуальне, так і групове навчання. По-третє, на базі школи створено курси вихідного дня для тих, хто не може відвідувати заняття в інші дні. По-четверте, програма курсу розмовної мови розроблена таким чином, що підходить студентам усіх рівнів, вона дійсно універсальна і дуже ефективна.

Клуби Speak Well

На базі школи працюють клуби, на заняттях яких ви можете вдосконалити свої розмовні навички:

Розмовний клуб. Заняття в клубі ведуть носії мови, тому ви не тільки удосконалюєте розмовну мову, а й розвиваєте навчки сприйняття англомовної інформації на слух, а також розвиваєте правильну вимову, інтонацію.

Кіноклуб. Заняття в клубі – захоплюючі й корисні: перегляд фільму англійською мовою завжди закінчується його обговоренням. 

Граматичний клуб. Відпрацювання найбільш складних конструкцій і правил англійської граматики.

Game Club.  Вивчайте англійську граючи у настільні ігри. (NEW!)