График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Wow Effect курси англійської мови

Wow Effect інформація про курси

Рейтинг: 5.00

Маєш складності при спілкуванні з іноземними партнерами і клієнтами? Вже роками вивчаєш англійську, але при зустрічі з іноземцем так і не можеш вільно з ним спілкуватися? Як в стислі терміни почати говорити на розмовну англійську, так, щоб вас не тільки розуміли, а й захоплювалися вашої промовою?

Ці та інші питання виникають в головах мільйонів людей, але так і залишаються без відповідей. Все тому, що як і у всій системи освіти, навчання проходить за застарілими, неефективним, довгим і нудним методам. Нам забивають в голову те, що ми ніколи не зможемо зрозуміти і ніколи не зможемо використовувати. Ми не отримуємо зрозумілих правил і принципів, якими можна було б з легкістю скористатися на практиці.

Айше Борсеітова початку ламати нашу систему освіти з англійської мови. Предмета, навички, вміння, без якого наше життя не буде повноцінною, якщо ти хочеш стати громадянином світу, а не просто залишатися частиною великої країни.

Айше ще з першого курсу університету працює над тим, щоб зробити життя людей у ​​вивченні англійської набагато простіше. Протягом 10 років вона самостійно аналізувала основні закономірності, досліджувала практики поліглотів для того, щоб вивчення англійської проходило швидко, легко і з задоволенням, приносячи приголомшливі результати.