+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська

Liuro – безкоштовні уроки англійської мови

Портал надає інформацію двох типів: для тих, хто має певні знання та хоче глибше розібратись в специфіці даної іноземної мови, а також для тих, хто на початку цього шляху. Статті на сайті написані українською мовою, що на сьогодні не так часто зустрічається в україномовному Інтернеті. Крім того, кожну статтю супроводжують жартівливі комікси, що дозволяє розбавити серйозну атмосферу сухої теорії. 

Для зручності використання, матеріали на сайті Liuro поділені на категорії. Якщо потрібно підтягнути теоретичні знання, завітай в розділ Граматика. Тут ти знайдеш повну інформацію стосовно часів, частин мови, правопису в англійській мові. Якщо метою є збільшення лексичного запасу – тоді тобі у розділ Словник. Тут зможеш запам’ятати слова та фрази, котрі потім обов’язково стануть в нагоді у розмові з англомовними друзями. Хочеш спробувати себе на практиці? Тоді тобі у Вправи, де можна перевірити отримані знання. Якщо залишиться час та бажання, завітай у розділ Texts. Там знайдеш тексти англійською мовою на різні тами. 

Ти зможеш не тільки ознайомитись з основними граматичними категоріями, а і пірнути глибше: дізнатись всі можливі правила та винятки (що на кожному кроці зустрічаються у хащах англійської граматики), зрозуміти отримані знання на прикладах та поясненнях до них, а також завдяки добре систематизованому матеріалу швидко та зручно знайти все необхідне. Крім того, сайт пропонує поповнити твій словниковий запас: слова, сленг, ідіоми, цитати, найчастіше вживані фрази – це все можна знайти на сторінках інтернет-журналу Liuro! 

Більшість людей думають, що вивчення англійської мови – це надзвичайно важка, коштовна та довга справа. Проте, якщо заглянути глибше, кожна мова – це інша культура, стиль побуту та відпочинку, манери поведінки, реакція на ситуацію. Тому вчити англійську мову – це цікаве заняття, особливо якщо на допомогу тобі приходить чудовий путівник – портал Liuro

Успіхів всім! 

1229

Фотоальбоми курсів

Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
Переглянути фото

Ми на Facebook

Ми Вконтакте