+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
American English Center курси англійської мови

American English Center курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
69 відгуків American English Center - 69 відгуків

Програми навчанняОстаннє оновлення — 15.05.2018

Выберите расположение
вулиця Жуковського, 70Б

Подивитися інші школи англійської на Enguide

Всі курси

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат Рівні Advanced-Fluent
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата За курс

Про школу American English Center

Курси англійської мови American English Center - це максимум практики і, як результат - по-справжньому глибоке володіння іноземною мовою і швидке її використання. Школа англійської American English Center відпрацьовувала цей досвід з 1995 року - це дуже серйозний викладацький стаж. Зате тепер учні цих курсів починають говорити англійською в найкоротші терміни. І це прекрасне підтвердження якості навчання!

Переваги American English Center:

 • Перший і головний акцент на заняттях - на подолання мовного бар'єру. Так, щоб будь-яку свою думку ви могли вільно висловити по-англійському.
 • Граматика теж вивчається, як же без неї! Але школа англійської American English Center знайшла особливий спосіб подачі граматики для швидкого і легкого засвоєння матеріалу.
 • Викладачі курсів - це професіонали з США і Канади. Вони не тільки вчать вас англійської, а й спілкуються з вами, щоб ви звикали легко спілкуватися з іноземцями.
 • Групи в школі невеликі, щоб викладач міг приділити увагу кожному студенту. Але можна записатися на індивідуальне навчання - тоді вся увага і час буде приділятися тільки вам.

Тестування для визначення рівня володіння мовою, навчальні матеріали та книги, розмовні клуби з носіями мови - все це безкоштовно для студентів American English Center. Додайте до цього систему знижок, методику занурення в мовне середовище і величезний досвід навчання - і ви зрозумієте, що перед вами ідеальна школа англійської. Точніше, ви на її порозі - вперед!  

Показати більше інформації про школу

Офіси American English Center на карті

 • вулиця Жуковського, 70Б Украина
  Запоріжжя, Олександрівський район, вулиця Жуковського, 70Б
  Зараз закрито

  ПН - ЧТ: 16:00 - 22:00

  Воскресенье: 11:00 - 20:00

Відгуки

 • Marina Tempalova
  Marina Tempalova залишила відгук про American English Center у 22:21, 17 Червень, 2018
  American English Center рекомендую!) Закончила второй уровень, иду на третий. AEC - это акцент на разговорной практике, что для меня крайне важно, дружественная и располагающая атмосфера в группе, квалифицированные преподаватели, высокая интенсивность, глубокое погружение в язык. Особая благодарность и респект нашему преподавателю Лизе!
  • Maria Vorobtsova
   Maria Vorobtsova залишила відгук про American English Center у 21:39, 17 Червень, 2018
   Закончила 1й уровень обучения в AEC,тест прошла на максимум- считаю отличный результат! Очень понравились преподаватели, занятия 3 раза в неделю по 3 часа- это самое то. Приятная и дружеская атмосфера на занятиях. Уже после 1го уровня чувствую, что и словарный запас пополнился (учим список новых слов на каждое занятие) и наконец-то в голове прояснилась структура составления предложений и вопросов. На разговорных клубах постоянно новые занимательные игры) Уже готовлюсь на 2й курс, думаю будет еще интересней, т.к. разговорники будут преподавать носители языка, тут хочешь не хочешь а говорить на английском придется. Вообщем полностью довольна, рекомендую!!!
   • Тетяна Панченко-Цвяткова
    Тетяна Панченко-Цвяткова залишила відгук про American English Center у 22:10, 13 Червень, 2018
    Прошла уже 2 уровня. Система работы отличная, работа с носителем языка со второго уровня помогает совершить значительный рывок в разговорном английском.
    Работаю дальше, уверенна все лучшее впереди!
    Читати всі відгуки