+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Dialogue курси англійської мови

Dialogue курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
2 відгуку Dialogue - 2 відгуку

Програми навчанняОстаннє оновлення — 26.04.2018

Выберите расположение
проспект Маяковського, 11А

Подивитися інші школи англійської на Enguide

Всі курси

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США
 • Старт навчання Кожні 2-3 дні
 • Відпрацювання пропущенних занять
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Відсутні
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Dialogue

Чи є сенс вчити англійську, а то й з ким підтримати діалог? Курси англійської мови Dialogue не тільки навчать вільно спілкуватися англійською, але і запропонують відточити цей навик з носіями мови-американцями. Хочете базікати з іноземцями без мовного бар'єру і акценту? "Думати по-англійському" і запросто формулювати свої думки? Тоді вам точно підходить школа англійської Dialogue.

Викладачі мовних курсів Dialogue володіють оптимальними методиками і пропонують кожному учневі найбільш підходящу програму. Більш того: якщо в процесі навчання знадобиться скорегувати курс - це неодмінно буде зроблено. І взагалі, буде зроблено все, щоб ви якомога швидше заговорили по-англійському і при цьому відчували себе комфортно і впевнено.

Після знайомства і тестування вам запропонують вибрати відповідне навчальний напрямок:

 • Вивчення англійської мови з нуля або з того рівня, яким ви володієте зараз. Комунікативна методика (визнана найкращою в світі), доповнена авторськими прийомами, забезпечить швидке просування від рівня до рівня.
 • Підготовка до майбутніх іспитів: ЗНО для старшокласників і міжнародних тестів для всіх. Це інтенсивна програма, яка враховує всі нюанси майбутнього випробування.
 • Постійне тренування розмовних навичок. По-перше, основний час уроку зайнято саме розмовною англійською. По-друге, в школі Dialogue є розмовні клуби, неформальні зустрічі з носіями мови та інші практичні прийоми.

Вчитися можна в класі або онлайн (по Скайпу), в групі або індивідуально.

 
Показати більше інформації про школу

Офіси Dialogue на карті

 • проспект Маяковського, 11А Украина
  Запоріжжя, Орджонікідзевський район, проспект Маяковського, 11А
  Зараз відкрито

  ПН - CБ: 9:30 - 20:00

Відгуки

 • Anny Dmitrieva
  Anny Dmitrieva залишила відгук про Dialogue у 08:14, 26 Серпень, 2015
  Занималась около года в центре по подготовке к IELTS. Впервые появился интерес к изучению языку благодаря грамотному индивидуальному подходу, и позитивному настрою на занятиях преподавателя. Как результат успешная сдача экзамена, даже на пол балла выше чем хотела. Спасибо большое преподавателям центра за доброжелательную и уютную атмосферу, куда всегда хочется вернуться.
  • Артур Буров
   Артур Буров залишив відгук про Dialogue у 16:04, 1 Липень, 2015
   Занимаюсь индивидуально по интенсивной методике на курсе Английского языка с преподавателем Валькив Ольга.
   Занятия проходят на одном дыхании, все домашние задания выполняются с удовольствием. Благодаря преподавателю, я за короткий срок освоил огромный объем полезной информации для дальнейшего изучения языка, а так же чувствую себя более уверено подготавливаясь к сдаче IELTS. Хотя Ольга и говорит, что при обучении очень многое зависит от меня, от моего отношения к процессу обучения, от мотивации, хотелось бы отдельно сказать, что без опытного, доброжелательного и позитивного преподавателя, ничего бы этого не было!
   Читати всі відгуки