+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
IQ Center курси англійської мови

IQ Center курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
53 відгуку IQ Center - 53 відгуку

Програми навчанняОстаннє оновлення — 08.05.2018

Выберите расположение
проспект Металургів, 12А

Подивитися інші школи англійської на Enguide

Всі курси

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Помісячно

Про школу IQ Center

Курси англійської мови IQ Center носять цю гучну назву не просто так. Навчання тут дійсно влаштовано за особливою раціональною методикою. І результат відповідний: учні курсів освоюють іноземну мову в 4 (!) рази швидше, ніж в інших мовних школах! Збіг? не думаємо ... Точніше, ми просто знаємо, що школа англійської IQ Center володіє особливими методами викладання.

IQ Center - єдина мовна школа в Україні, офіційно представляє і застосовує методику Avalon. У цій методиці є декілька особливостей, про які хочеться розповісти майбутнім учням.

 • Якщо ви вже вивчали англійську мову раніше - то ви відразу помітите різницю. В IQ Center вам буде набагато легше освоювати і запам'ятовувати нові слова і мовні конструкції.
 • Всі заняття організовані дуже динамічно. Ні-ні, ніхто нікого не квапить, просто у вас жодного разу не виникне бажання подивитися на годинник в очікуванні закінчення уроку. Тому що тут цікаво.
 • Ви можете розпочати навчання в IQ Center в будь-який час року, це не має значення і не впливає на результат, який в будь-якому випадку буде відмінним.

Методика навчання IQ Center може здатися новою в Україні, але в усьому світі вона широко використовується і заслуговує на визнання. Вона передбачає велику кількість уваги до кожного учня з боку викладача. Причому спілкування - це не просто питання і відповіді по вивченому матеріалу! Якраз спроби запам'ятати - зовсім не важливі. Важливо, що тут вчать думати по-англійському! А хто ясно мислить - той ясно викладає, як відомо. Це справжній IQ-підхід! І він починається з безкоштовного пробного уроку - записуйтеся скоріше. 

Показати більше інформації про школу

Офіси IQ Center на карті

 • проспект Металургів, 12А Украина
  Запоріжжя, Ленинский район, проспект Металургів, 12А
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 22:00

  CБ - ВС: 8:00 - 15:00

Відгуки

 • IQ Center (Запорожье)
  IQ Center (Запорожье) відповіла на коментар про IQ Center у 14:26, 10 Травень, 2018
  Марина спасибо большое за ваш отзыв)
  • Марина Коломиец
   Марина Коломиец залишила відгук про IQ Center у 13:22, 10 Травень, 2018
   Спасибо огромное за результат. Прошла все 4 уровня, очень легко и интересно! Сейчас использую свои знания в работе. Сейчас мой сын занимается в детской группе, группы не большие ему очень нравится и самое главное есть результат. Спасибо вам !
   • IQ Center (Запорожье)
    IQ Center (Запорожье) відповіла на коментар про IQ Center у 16:20, 30 Квітень, 2018
    Мария спасибо за отзыв рады что смогли вам помоч) рады будем вас видеть и на немецком языке, и у нас есть еще и испанский и французский язык, так что будем рады видеть Вас всегда)
    Читати всі відгуки