Англійська у Львові: курси, розмовні клуби, навчання за кордоном, бюро перекладів

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Англійська у Львові: курси, розмовні клуби, навчання за кордоном, бюро перекладів
 • Дата 27.08.2013
 • Поделиться

Курсы англійської мови у Львові 

Лінгвістичні школи та мовні курси у Львові пропонують усім бажаючим цілий перелік програм, які дозволяють швидко, якісно та ефективно вивчити з нуля чи удосконалити навички володіння англійською мовою. Ви можете обрати будь-яку з цілого ряду освітніх послуг: загальні курси англійської мови, спецкурси, інтенсиви, курс англйської мови з носієм, розмовний англійский та багато інших. Варто звернути увагу на найпопулярніші мовні школи та лінгвістичні центри Львова: 

Повний перелік курсів англійської мови на карті Львова допоможе Вам обрати саме той курс чи лінгвістичну школу, навчанням в якій Ви залишитесь цілком задоволені.  Адже завдяки цій інформації Ви зможете обрати мовну школу, яка зручно розташована відносно місця Вашого проживання чи роботи, пропонує саме ті послуги які Вам необхідні.  

Розмовні клуби 

Систематичне відвідування занять розмовного клубу дозволяє удосконалити розмовну англійську та й інші основні мовні навички. Більшість клубів пропонує заняття з носіями мови, що неабияк впливає на ефективність подібних зустрічей. Деякі розмовні клуби створені при мовних школах чи лінгвістичних центрах, інші - працюють окремо. Пропонуємо Вам звернути увагу на найпопулярніші розмовні клуби Львова:

 • Friday Night
 • Universal Talk
 • British Council

Навчання за кордоном 

Отримати вищу освіту за кордоном, пройти короткотривалі мовні курси на базі однієї з лінгвістичних шкіл Великобританії, США, Австралії чи Канади, здійснити пізнавальну екскурсію за кордон Вам допоможуть компанії, які займаються наданням освітніх послуг за кордоном для громадян України. Такі компанії не тільки запропонують Вам ряд навчальних закаладів чи программ, а й допоможуть пройти курс підготовки, якщо такий необхідний, та оформити пакет документів.  Назвемо найвідоміші компанії Львова, які надають послуги отримання освіти за кордоном:

 • Au pair touristik
 • Леман
 • Сідома Україна

Бюро перекладів 

У Львові можна знайти цілий ряд бюро перекладів, які запропонують Вам перелік послуг: від перекладу фінансових та юридичних документів у найкоротші строки до супроводу перекладача під час ділової зустрічі. Зверніть увагу на найпопулярніші у Львові бюро перекладів:

 • Азбука світу
 • Іnfoline 
 • Агенція перекладів РІО

Львів - місто, що гостинно відчиняє свою браму туристам та мандрівникам, бізнесменам та політикам, людям творчих професій, журналістам та фотографам. У Львові Ви можете почути розмову на будь-якій мові світу, та мовою міжнародного спілкування, все ж таки, залишається саме англійська.  

Комментарии к событию


  Добавить комментарий

  Рассылка событий

  Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

  Рассылка событий

  Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide