Кращі курси англійської для малечі від 3-х років у Львові

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Кращі курси англійської для малечі від 3-х років у Львові
 • Дата 27.03.2014
 • Поделиться

Вивчати англійську мову краще змалку – питання, з приводу якого давно перестали сперечатися лінгвісти, психологи та провідні педагоги. Який навчальний заклад може в цьому допомогти?

Юні дослідники світу від 3-х років аж надто відкриті для отримання нової інформації, тому їм вдається запам'ятовувати величезну кількість слів, предметів, інтонацій, фактів та подій. На вивчення об'єму інформації, який дитина засвоює протягом дня, бідолашному студенту, наприклад, доведеться виділити кілька безсонних ночей за підручниками. 

Ви ж не хочете відібрати у своєї дитини шанс оволодіти кількома іноземними мовами? Пропонуємо вам короткий огляд навчальних дитячих мовних центрів міста, на які варто звернути увагу. Добираючи якісні центри для вивчення англійської ми звертали увагу на якісну навчальну програму, високу кваліфікацію педагогів, творчий підхід до організації навчального процесу та ін. 

Дитячий клуб школи англійської мови Lifestyle 

Школа англійської може похвалитися авторською програмою навчання, в якій враховано найрізноманітніші форми та методи роботи з дитиною. На уроках англійської діти вчаться ліпити, малювати, робити аплікації тощо. Уроки проходять у вигляді майстер класів. Англійська мова вивчається під час спілкування дітей з учителем у ході виконання запланованих творчих завдань. 

Такий підхід дозволяє комплексно розвивати не тільки мовні навички дитини, а й увагу, уяву, пам'ять, дрібну моторику, образне мислення тощо. 

Організаційні моменти:

 Адреса школи  Вік дітей  Телефони для довідок

м. Львів вул. Валова, 9, 3ій поверх

3 – 10 років 

(096) 684-93-42 
(093) 491-34 87 
(032) 236 73 33 

Подробиці – на сайті компанії LifesStyle

Дитячий клуб «Лис Микита»

Цей клуб для дітей – справжня казка, бо у ньому можна і пограти та весело провести час, однак можна й отримати багато знань, удосконалити навички малювання, ліплення, виготовлення найнеймовірніших шедеврів з найдивніших матеріалів. Наприклад, у клубі практикують малювання шоколадом, виготовлення свічок тощо.  Викладачі багато уваги спрямовують на творчу діяльність дітей. На базі клубу працює група англійської мови.

Організаційні моменти 

 Адреса школи  Вік дітей  Телефони для довідок

вул. Братів Рогатинців, 18, Львов 

від 3,5 до 8  років

(096) 684-93-42
(093) 491-34 87
(032)236 73 33 

Подробиці – на сторінці клубу Facebook

Подаруйте своїм дітям казку!

Комментарии к событию


  Добавить комментарий

  Рассылка событий

  Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

  Рассылка событий

  Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide