Середня освіта та літні канікули в Англії – ульотний мікс!

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Середня освіта та літні канікули в Англії – ульотний мікс!
 • Дата 24.11.2015
 • Поділитися
Навчання і відпочинок у Великобританії!
Среднее образование и языковые курсы в Англии

Друзі!

4 грудня 2015 в 18:00 в конференц-залі Grand Hotel Ukraine за адресою: вул. Короленка, 2, м Дніпропетровськ, запрошуємо всі сім'ї міста Дніпропетровська на зустріч з директором приймальної комісії, а також літньої школи Brooke House College – Mr.Wylie Wright.

Mr.Wylie Wright детально ознайомить вас з інформацією про середню освіту у Великобританії, також презентує програми підготовки до вступу в британські університети, занурить вас в культуру Англії і розповість про те, як дитина зможе поєднати навчання і відпочинок під час літніх канікул, відвідавши мальовниче містечко Маркет Харборо.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з українськими дітьми, а також з їхніми батьками. Українські діти – одні з найталановитіших учнів у Великобританії.

Mr.Wylie Wright, директор приймальної комісії, а також літньої школи Brooke House College

Brooke House College – один з провідних інтернаціональних коледжів у Великобританії. Коледж надає академічну середню освіту для дітей, а також підготовчі програми для вступу до топових університетів Великобританії для студентів. Хочемо підкреслити, що 98% учнів з легкістю склали вступні іспити до ВНЗ Англії і отримали позитивні результати.

Класи розподілені таким чином, що в них займається невелика кількість дітей, тим самим викладачі можуть приділити належну увагу кожному учневі. Додатково до всього діти можуть провести незабутні літні канікули, насичені знаннями, яскравими і позитивними враженнями.

 

Програми навчання в Brooke House College:

1. Средня освіта (GCSE, A-Level)

2. Підготовка до вступу в університети (Foundation)

3. Літні канікулярні програми:

 • англійська + розваги
 • англійська + культура Англії
 • підготовка до GCSE / A-Level
 • підготовка до IELTS
 • англійська + гольф
 • «Англійська мова + верхова їзда»
 • «Англійський + картинг»

Освітня компанія «EURO VECTOR» надає повний супровід організації освітнього процесу від «А до Я»: з моменту вашого звернення до прибуття в навчальний заклад, а також супровід в період вашого навчання за кордоном, організація логістики (відправки особистих речей за кордон). Ми буквально «носимо кожного студента на руках»!

Поспішаємо вас порадувати:

Всім академічно сильним студентам! Тільки від Brooke House College і Освітньої компанії «EURO VECTOR» надаються стипендії, що покривають вартість навчання до 25%.

Не пропустіть шанс побувати на унікальному заході від Освітньої компанії «EURO VECTOR», який відбудеться 4 грудня 2015 в 18:00 в конференц-залі Grand Hotel Ukraine за адресою: вул. Короленка, 2, м.Дніпропетровськ.

Вхід на презентацію вільний за обов'язкової попередньої реєстрації:

Поспішіть зареєструватися! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide