Вивчити англійську до літа: набір на новий семестр

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Вивчити англійську до літа: набір на новий семестр
Новий навчальний семестр в Friends Language Club або як вивчити англійську до літа?

Більшість людей мріють поїхати влітку в подорож за кордон або, приміром, влаштуватися на нову роботу. І в тому, і в іншому випадку бажано знати англійську мову. Саме тому вже час подумати про те, щоб зайнятися вивченням англійської, поки до літа ще достатньо часу. Крім цього, у більшості шкіл семестри навчання, які закінчуються до літа, починаються якраз наприкінці зими. 

Так, наприклад, популярна дніпропетровська школа англійської мови FRIENDS відкриває новий набір студентів на групові заняття, які триватимуть до літа.
 

Для всіх, хто ще сумнівається в тому, чи хоче вивчати англійську в спеціалізованій школі або ж за іншою методикою, мовний клуб пропонує перше пробне безкоштовне заняття для того, щоб спробувати і зрозуміти, як саме проходять заняття.
Потрапити на пробний урок (з 16 до 21 лютого) можна, заповнивши заявку на сайті школи. Потім, за бажанням, можна записатися на новий навчальний семестр, який (залежно від курсу) триватиме 3 або 4,5 місяця.

У програмі курсу 

Експрес курс англійської триває 3 місяці і складається з 24 занять (2 рази на тиждень). Більш тривалий і повний курс (стандартний) триває 4,5 місяця і складається з 54 занять (3 рази на тиждень). Крім цього, в школі для студентів діють безкоштовні тематичні курси (у тому числі з носіями мови), тому якщо давно не було практики в спілкуванні, то такий варіант «освіжити» знання влаштує багатьох.

 

Місце розташування школи

До слова, для більшості студентів і охочих вивчити англійську не менш важливим фактором вибору школи є її місце розташування. Так як в більшості випадків немає бажання добиратися до курсів через все місто і з транспортними пересадками. Саме тому школа англійської мови FRIENDS має 2 офіси, де проходять заняття: один з них знаходиться біля ВНЗ та Нагорного ринку, а другий – в самому центрі Дніпропетровська, на вулиці Миронова. До офісу в центрі можна дістатися будь-яким наземним транспортом і з усіх районів міста без зайвих пересадок. Такий варіант дуже зручний, так як витрачається мінімум часу і сил на те, щоб доїхати до курсів.

Все ще сумніваєтеся? 

Англійська мова відкриває величезну кількість можливостей, як в особистісному зростанні, так і у фінансовому. А якщо записатися на новий семестр в школу вивчення мови або на перший безкоштовний урок зараз, то вже до літа всі ці можливості будуть відкриті! Не варто втрачати часу і сумніватися в собі – цей час можна витратити на вивчення англійської мови.  

Все ще сумніваєтеся в тому, чи варто вчити англійську мову і записуватися на спеціальні курси? Тоді можете перевірити на собі і записатися на перше пробне заняття на сайті школи вже зараз, а потім обрати зручне місце навчання та максимально відповідну тривалість курсу. І вже влітку для вас відкриється безліч можливостей зі знанням англійської мови! 

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide