Отзывы о курсах Мовний Експерт

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 5
Добавить отзыв

 • 28 Август 2020, 14:08
  Готувалась до ЗНО на курсах Мовного Експерту у групі пані Галини (випуск 2018р.).
  Заняття завжди були цікавими, хоча теми ми брали складні. Було багато практичних завдань на слухання і письмо, які, на жаль, часто ігноруються при підготовці до екзаменів у приватних викладачів. Особисто мені пані Галина прищепила велику любов до англійської та порадила скласти не лише ЗНО, а й міжнародний екзамен. Сертифікацію PTE я склала на рівень В2 з відзнакою, а ЗНО на 195 балів. Дуже люблю цю школу і дякую викладачам за чудові знання та мотивацію!
  • 3 Июль 2019, 22:52
   Не раджу. Велике розчарування . Заплатити майже 3000 грн за два тижня . Дитина була в літньому таборі. За три години в день англійської мови - дітей зовсім нічого не навчили . Для мовної школи - це великий позор.
   • 10 Декабрь 2013, 22:10
    Зовсім не те чого очікувала.Я попала на середній рівень після закінчення школи,навчання за кордоном безпосередньо в Англії та інституту в Україні,тобто за певний час перебування дома мій рівень мови погіршився. Хоча цей рівень був для мене низький ,але я була не проти нагадати весь матеріал.Але виявилось ,що в цій школі творчій підхід до навчання повністю відсутній.Це просто сире вивчення книжки,типової шкільної книжки в Україні і закордоном,тобто особисто для мене концепція вправ була відома ще до початку уроку.Все було б не так страшно,якби хочаб на уроці можна було поспілкуватись на якусь цікаву вільну тему,але це не можливо оскільки читання підручника -найголовніше.Кожний четвертий урок в нас був з носієм мови: перші уроки з ним було цікаво,бо він не розумів що в нас є той підручник,але після вказівки керівництва уроки з носієм мови теж переросли просто у те що він говорить номер вправи ми виконуємо,він перевіряє.Ніякого спілкування!!!Групи: люди підібранні взагалі різних рівнів знань,у середній групі є люди які не вміють читати.Якщо ви шукаєте курси щоб розвиватись,або знишувати барєр у спілкуванні,це не ваш варіант.
    • 7 Ноябрь 2011, 11:18
     дуже хороші викладачі, які дійсно дають знання! так що рекомендую)
     • 13 Май 2011, 13:59
      дуже хороші курси ......але ціна дуже піднялася.......багато людей немають змоги стільки оплачувати!!!!!...мены вони дуже багато дали.

      Добавить новый отзыв


      Идет набор в школы английского на июль

      39425 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

      4 просмотра страницы школы Мовний Експерт сегодня