Отзывы о курсах Green Country

8.7 из 10
Есть онлайн-курсы
8.7 из 10
Есть онлайн-курсы
Перейти на официальный сайт:

Оценка школы на базе 4 проверенных отзывов 8.7

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 33
Добавить отзыв

 • 4 Март 2024, 12:38
  Грін Кантрі це школа в яку ти приходиш із задоволенням і йдеш звідти із задоволенням більшим, ніж коли приходиш, бо коли ти приходиш на урок в Грін Кантрі ти чекаєш на урок на нову плату кантриками за урок. А коли ти повертаєшся додому з новими +8 кантриками з умовою що виконано селф-стаді і ти працював добре на уроці то ти можеш на ці кантрики щось в крамничці Yellow Shop наприклад, або на благодійність. І таким чином ти не тільки дуже швидко вивчаєш мови (за рік я десь на два рівні піднялась, тобто покращила свою англійську). Тому приходьте ОБОВ'ЯЗКОВО до Грін Кантрі вивчати англійську мову! See you!
  • Green Country Администрация школы16 Март 2024, 17:47
   Вітаємо, Юлія!

   Дякуємо, бажаємо успіхів
  • 21 Январь 2024, 13:10
   Закінчуємо перший семестр, результати перевершили очікування. Дитина самостійно з радістю займається 80 хвилин. Самостійно робить домашку та проходить тести. Словарний запас збільшися в рази, вимова гарніше ніж в батьків, будемо продовжувати наступний семестр.

   Віка тепер знає англійську у себе в классі одна з найкращих.
   • Green Country Администрация школы21 Февраль 2024, 16:47
    Вітаємо, Тетяно!
    Вдячні за Ваш відгук
   • 8 Декабрь 2023, 12:40
    Дуже задоволені школою англійської мови Green Country що ми, батьки, що й сама дитина. Донька, 9 років, почала займатися на початку осені 2023. Через поточну ситуацію ми обрали онлайн формат. Дитина добре розуміє англійську на слух, а от розмовляти боялася і відмовлялася категорично. Але вже через півсеместру все змінилося кардинально. Дитина вільно висловлює свої думки, навіть якщо не знає конкретне слово, то намагається пояснити, що саме вона має на увазі. І все це відбувається англійською мовою. З радістю робить домашнє завдання, активно працює на уроках. Їй страшенно подобається. І ми раді, що зупинили свій вибір саме на Green Country. Особливо також хочеться подякувати викладачу Анастасіїї за її професіоналізм і вміння знайти правильний підхід і змотивувати до навчання!
    • Green Country Администрация школы15 Декабрь 2023, 11:17
     Вітаємо, Оксано!

     Дякуємо, бажаємо успіхів
    • 11 Июль 2023, 10:35
     В Грін Кантрі продумано все просто супер! Мені ця система "перевернутих уроків" дууже сподобалась, те що ніякої домашньої роботи нема, перед уроком коли готуєш Self - Study вже знаєш тему і нові слова цього уроку, і я приходжу вже задоволена тим, що я вже все знаю, і можу без проблем заробити кантрики (міська валюта Green Country) на уроці, коли ми цю ж тему розбираємо в класі. Тому всіх запрошую до Грін Кантрі!
     • 28 Ноябрь 2022, 17:28
      Green Country - не просто школа англійської. Це крутезне місце, де можна не тільки вчити англійську, а й подружитися зі своїми однолітками. В Green Country ти часто навчаєшся граючись, а вчителі приємні та доброзичливі. Ходжу на англійську із задоволенням! Класи, де ми навчаємося також дуже затишні)) Всім раджу сходити хоча б на пробне заняття!)
      • Green Country Администрация школы14 Март 2023, 12:47
       Вітаємо, Емілія!
       Неймовірно тішимось, що заняття в нашій школі приносять вам задоволення
      • 27 Сентябрь 2022, 18:50
       Моя старша сестра шукала курси для своєї дитини. Я бачила рекламу цієї школи, тому запропонувала записати малу сюди. Ми не прогадали. На щастя, їм все сподобалося. Софія доволі сором'язлива їй складно пристосуватися до нового середовища, особливо, коли навколо багато інших дітей. Проте, викладач знайшла підхід. Та й загалом, атмосфера позитивна, заняття цікаві. Методика звісно досить нестандартна, але в цьому лише плюс. Дитина не розглядає свої старання вдома як нудну домашню роботу. Класна система мотивації. Звісно, що кожному своє і усі діти різні. Нам сподобалося, дитина щаслива, прогрес вже пішов, тому, рекомендуємо!!!!
       • Green Country Администрация школы14 Март 2023, 12:52
        Вітаємо, Олено!
        Методика дійсно нестандартна, і ми дуже раді, що нашим вчителям вдалось знайти підхід до вашої племінниці.
        Вдячні за ваш відгук
       • 19 Сентябрь 2022, 19:09
        Дуже сподобалась школа англійської Green Country!!! Мій син займається 3 рази на тиждень з українським вчителем та носієм мови. Дуже подобається, що саме така методика. Діти вдома ознайомлюються з матеріалом, а вже на уроці багато говорять, практикуються та виконують вправи. Спочатку думала, що 80 хв буде забагато для 1 класу, але коли зі сторони побачила процес, то зрозуміла, що це ідеальний час. Дійсно дитина занурюється в мовне середовище і за рахунок інтерактивного заняття не втомлюється. ДУже крута школа!)
        • Green Country Администрация школы14 Март 2023, 12:56
         Вітаємо, Наталіє!
         Раді, що ви і, головне, ваш син задоволений навчанням у нашій школі. Ваші слова дуже цінні для нас, дякуємо
        • 14 Сентябрь 2022, 12:21
         Донька Софія вперше була на курсах з англійської і хочу вам сказати, що такого захвату в неї в очах давно не бачила! Вона прибігла до мене, почала хвастатися кантриками (це валюта школи для дітей, як я потім дізналась), розповідати, що вони говорили цілий урок на англійській з дітьми і це було круто!

         Дуже не звично було, що ми готувалися до уроку вдома самостійно (навіть до першого), виконуючи завдання в Особистому кабінеті (там знаходиться вся-вся інформація стосовно навчання, в майбутньому успішності і ці матеріали для підготовки до занять), але Софійка сказала, що їй було дуже зручно, бо на уроці вона не боялась, а повторювала і закріплювала те, що ми вдома ознайомились. Вона почала саме використовувати ці знання, тому я зрозуміла, що означає Перевернутий урок. Дуже не звично, але мега цікаво, хотілося б і самій таке спробувати. Це нормально, що я заздрю доньці ? :))

         Короче кажучи, доні подобається, я бачу результати навіть вже після першого уроку - для мене це багато означає. Дякую Інгайд, що допомогли знайшти таку класну школу, як Грін Кантрі! Рекомендую однозначно 100%
         • Green Country Администрация школы14 Март 2023, 13:00
          Вітаємо, Олю!
          Ми переконані, що ваше прагнення дати своїй дитині найкращу освіту — чудова якість. І зовсім це не заздрість
         • 14 Сентябрь 2022, 11:14
          Крута школа!
          • Green Country Администрация школы14 Март 2023, 13:01
           Дякуємо, Кристина
          • 20 Август 2022, 14:37
           Завдяки школі Грін Кантрі я почуваюсь впевнено та можу вільно розмовляти з носіями мови. Після закінчення уроку я отримую кантрики(місцева валюта школи), та можу витратити їх на будь-що в крамниці Yellow Shop. Мені дуже весело та цікаво проводити там час. Також вчителі саме в цій школі дуже комунікабельні!
           • 20 Август 2022, 14:07
            Я навчаюсь у цій школі вже майже 2 роки, дуже задоволена усіма курсами на яких я була. Вчителі дуже круті, веселі і цікаві. Дуже подобається формат уроків, система і їх проведення. Зараз набагато легше спілкуюся англійською і з задоволенням навчаюся тут.
            • 9 Февраль 2022, 16:57
             Доброго дня!!
             Хочу сказати,що завжди була задоволена GC,як працюють вчителі,дуже цікаві уроки,діти із заадоволенням ідуть на заняття,і я бау прогрес в англійській!
             Але зараз на весняний семестр на Сихові сформували групу з 11 дітей( як мені пояснили то максимальна кількість),хоча раніше було 3-4 дітей на занятті.До того то і так складно .бо зараз онлайн навчанняю.А ще така кількість дітей,син почав скаржитись,що уроки стали нідні,довго доводиться чекати,щоб відповісти.А чи не складно викладачу викласти матеріал такій кількості дітей,та ще й опитата(заняття 80 хв,а дітей вдвічі більше)?!
             З тим питанням я звернулась до адміністрації,попросила можливо,розділити групи...Але мені порадили:або перейти на іншу локацію(до речі там діток значно менше!!!),або повернути мені кошти за навчання....
             Дуже шкода,що адміністації легше завантажити вчителя,і позбутись однієї дитини,ніж вирішити питання на користь користувача...
             • 17 Ноябрь 2021, 19:08
              Уже третій рік навчаємося у "Green Country", дуже захопливі уроки, і ще крутіші вчителі, з якими легко вчити англійську :)!!!
              • 11 Ноябрь 2021, 18:05
               З появою цієї школи у моєму житті я зрозуміла, що англійська мова - це не так страшно, як я думала. Там мені допомогли не тільки догнати, а ще й перегнати рівень стандартних знань мого класу, за що я дуже вдячна. Основні речі, які мені подобаються - це Self-Study, де я вчусь і в будь-який час, а головне будь-де можу заглянути і повторити матеріал. Також є 2 явні мінуси - завдання в книжці часто дивно сформульовані і часто учні через це не можуть виконати завдання та дещо місцями занадто дитячий формат проведення уроку (приклеєння листочків на стіни, кидання один одному мя*чика і тд.), проте, ця думка суб*єктивна.
               • 19 Май 2021, 12:46
                Дуже гарна подача матеріалу, багато розмовної англійської і досить цікавий підхід до навчання, цікаві і доступні self-study!!
                • 28 Сентябрь 2020, 21:56
                 Green Country тепер моя найлібша в житті школа. Тут є дуже багато плюсів: нема домашки, заробляєш гроші своєю працею, можеш витратити їх у крамничці Yellow Shop, а найголовніше- це дуже ефективний спосіб навчитись вільно розмовляти англійською. Мінусів за два роки ще не знайшла
                 • 6 Февраль 2020, 17:42
                  Мій син в захваті від вашої школи!!Просто з радістю летить на уроки!))))Ми в захваті!!!!Нарешті знайшли,що шукали!!!!Успіху Вам!!!Дякуємо!!!!
                  • Был(a) на уроке 6 Февраль 2020, 17:34
                   Оценка - 10
                   Преподаватель 10.0
                   Методика обучения 10.0
                   Учебный класс (офис) 10.0
                   Сервис 10.0
                   • Был(a) на уроке 6 Февраль 2020, 12:17
                    Оценка - 9.5
                    Преподаватель 9.0
                    Методика обучения 10.0
                    Учебный класс (офис) 9.0
                    Сервис 10.0
                    Дитині дуже подобається мовна школа!
                    • Был(a) на уроке 3 Февраль 2020, 17:38
                     Оценка - 8.8
                     Преподаватель 9.0
                     Методика обучения 8.0
                     Учебный класс (офис) 9.0
                     Сервис 9.0
                     • 25 Июнь 2019, 13:42
                      Ми вперше відвідуємо літній табір «Green Country”! Донька в захопленні від щоденних занять з карате, йоги, майстер-класів з приготування їжі тощо. А головне, вона вдома почала розмовляти англійською з батьками:) Літній табір «Green Country” - це найкраща інвестиція в майбутнє дитини!
                      • Green Country Администрация школы25 Июнь 2019, 16:57
                       Розмовляти англійською вдома - ось це ми розуміємо результат:) Дуже пишаємося Яриною;)
                      • 24 Апрель 2019, 19:08
                       Моя донечка уже другий семестр навчається на курсах Green Country. Їй дуже подобається, бо весело і цікаво навчатись, а мені тим, що не потрібно контролювати її. Вона завжди виконує домашнє завдання і не потрібно нагадувати, а це повірте важливо, якщо у тебе четверо дітей))) крім того я бачу позитивні зміни в шкільному навчанні. Дякую вам
                       • Green Country Администрация школы25 Июнь 2019, 16:56
                        Маріанно, дякуємо за відгук! Дуже щасливі, що Ані подобається навчання в Green Country:)
                       • Был(a) на уроке 9 Ноябрь 2017, 17:44
                        Оценка - 10
                        Преподаватель 10.0
                        Методика обучения 10.0
                        Учебный класс (офис) 10.0
                        Сервис 10.0
                        В школу ходить мій син, дуже задоволений школою

                        Добавить новый отзыв


                        Бесплатное тестирование в Green Country

                        Полноценные онлайн уроки с преподавателем в группе

                        Занимайтесь с комфортом, за компьютером или смартфоном. Экономьте время на дорогу

                        39424 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

                        8 просмотров страницы школы Green Country сегодня