Отзывы о курсах Step Up

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 73
Добавить отзыв

 • 31 Август 2022, 21:11
  Круті курси. Мегакруті викладачі. Весела група. Саме тому на ці заняття ходив із задоволенням. Я буду скучати за вами ☹ Ви the BEST!!!
  • 11 Ноябрь 2021, 23:37
   Курсами задоволена! Отримала необхідний мені словниковий запас слів. На заняттях було дуже багато практик на цікаві і корисні теми. Щиро дякую викладачу за доступне і позитивне пояснення. Мені все сподобалось! Рекомендую всім!
   • 9 Август 2021, 20:36
    Підійшов графік відвідування після роботи у вечірній час. Рівень викладання англійської мови є достатній. Багато спілкувались англійською, хоча ми й початківці.
    • 17 Май 2021, 15:28
     Все було чудово! Добре попрактикував розмовну англійську та переборов розмовний бар’єр, вивчив достатньо нових слів. Загалом я задоволений :)
     • 24 Январь 2021, 09:12
      Дуже сподобався викладач! З нею просто, відмінна манера викладання і зрозуміла. Простіше запам’ятовувались слова та скоріше подолала мовний бар’єр, не зовсім, але успіхи є! Дякую вам!
      • 7 Октябрь 2020, 23:42
       Дуже хороша атмосфера та колектив. Я здобула багато нових знань та поповнила свій словниковий запас. Методика викладання зрозуміла для сприйняття.
       • 14 Август 2020, 10:23
        Хороший колектив. компетентний. Викладач з почуттям гумору :)
        • 12 Август 2020, 18:06
         В загальному враження дуже позитивні. Викладач дуже професійно підходить до проведення кожного заняття. Всі заняття проходять в дружній атмосфері. легко долаєш страх висловлювати свою думку англійською. Навіть якщо припускаєшся помилок. Неодмінно буду рекомендувати ці курси друзям та знайомим.
         • 11 Август 2020, 16:58
          Дуже швидко спливав час занять. Бо було цікаво. З’явилася впевненість і посилилось бажання вивчати англійську мову далі. В той же час я зрозумів, що багато залежить від того, як ти сам докладаєш зусилля, особливо вчиш слова. Але прогрес є точно – і це дуже тішить :)
          • 10 Август 2020, 22:07
           Велика подяка викладачу за її компетентність, терпіння, увагу, небайдужість, бажання донести до курсантів знання з улюбленою нею англійської мови.
           • 9 Август 2020, 23:40
            Мені сподобалось навчатись на курсах Step UP. Завдання досить цікаві та є змога спілкуватися між собою англійською мовою на кожному занятті. Викладач дуже приємна людина і справжній професіонал.
            • 9 Август 2020, 18:07
             Мені дуже сподобалось навчання. Я вивчила багато нових слів, зрозуміла, як правильно складати речення. Дуже сподобалась викладачка, приємна і з розумінням ставиться до учнів. В цілому я задоволена.
             • 8 Август 2020, 22:11
              Сподобалось старанно підібрані потрібні теми, різний роздатковий матеріал, який зацікавлює вчитись. Викладач дуже старалась нас навчити, т.щ. має глибокі знання мови. Видно, що живе своєю роботою і постійно вдосконалюється.
              • 8 Август 2020, 16:34
               Недарма я відвідувала ці курси, планую продовжувати. Все подобається! Тому раджу всім. Хороша атмосфера, цікаві й продуктивні заняття – весело й корисно :)
               • 19 Июль 2020, 17:42
                Навчання проходило в легкій та дружелюбній атмосфері. Привітний персонал. Викладач – дуже позитивна людина та знаходить підхід до кожного. На цих курсах я перестала боятись говорити англійською, адже атмосфера була чудовою. Після занять я завжди була у хорошому настрою :)
                • 6 Июль 2020, 19:30
                 Курси проводяться дуже цікаво. Ходив на заняття з надзвичайною охотою. Подобається ставлення викладача до учнів. Все чудово і практично.
                 • 23 Апрель 2020, 01:52
                  Завдяки курсам Step UP я отримала результат, якого очікувала. Але головне те, що від кожного заняття я отримувала задоволення та позитивні емоції. Велике дякую нашому викладачу за це!
                  • 13 Февраль 2020, 09:13
                   Навчання на курсах Step UP, безумовно, залишило хороше враження. Цьому враженню, звичайно, посприяли кваліфіковані викладачі. Дякую вам!
                   • 30 Январь 2020, 11:58
                    Вже вдруге обрала Step up і звичайно не пошкодувала. Раджу ці курси тим, хто хоче побороти страх розмовляти англійською та удосконалюватись у цьому, адже акцент саме на розмовній англійській.
                    Сподобалось, що на вищому рівні ми рідко використовували українську і намагались все пояснювати англійською.
                    Дякую :)
                    • 29 Январь 2020, 19:39
                     Хороші курси. Багато розмовних практик на цікаві та корисні теми. Професійні викладачі, підлаштовуються під потреби групи, шукають підхід. Рекомендую)
                     • 28 Январь 2020, 11:19
                      Дуже довго шукав курси з англійської і дуже прискіпливо ставився до вибору школи, адже знання потрібні вже і негайно...)) як завжди)) і в школі і в універі наче щось вчив та дарма. А за час навчання тут зрозумів, що вивчити англійську навіть дуже легко та весело, якщо тобі грамотно пояснюють та одразу ж прокачуюють навички. Отже, з вибором школи я не помилився! Рухаємося в швидкому темпі, однак нічого не опускаємо - викладач (Оксана) все пояснює, як на пальцях (буває навіть і те, що не стосується безпосередньо теми, але виявилось актуальним в даний момент - за це окремо - респект!). Повертаємось обов'язково до того, що засвоїти було важче і знову прокачуємо ці теми (наша викладачка уважна до цього питання, тому не вивчити щось майже неможливо - хіба ви дуже ліниві;)). Так само на заняттях використовуються різні методи навчання, а тому одноманітність та рутинність тут не втомлює, бо такому явищу тут немає місця! А знання засвоюються краще та в більшому обсязі! Мова викладання англійська. Виклад теми - англійською, між собою теж розмовляємо англійською (особливо "заборонено" говорити українською ті слова та фрази, що вже встигли вивчити і це круто!)). Важкі або незрозумілі слова викладач при потребі перекладе українською, а далі продовжує пояснювати англійською і за це окреме дякую, таким чином ми потрапляємо в англомовне середовище і це для мене одне задоволення! Для декого можливо такий спосіб викладання інтенсив дається складніше до засвоєння, але якщо ви націлені на хороший результат, то вартує прийняти цей виклик! Ще не закінчив цей, але уже планую продовжити навчання в наступному семестрі та очікую, що він буде таким ж продуктивним, як і зараз!
                      Тож рекомендую ці курси однозначно!
                      • 23 Январь 2020, 11:23
                       Дуже сподобалось відвідувати курси step up. Вчителі тут дуже приємні і дуже доступно викладають матеріал. Особливо дякую вчительці Оксані. Вона помогла нам зрозуміти англійську. Після закінчення курси Keep talking ми вже могли спокійно говорити на побутові теми.
                       • 16 Январь 2020, 00:20
                        Вдруге на курсах, завжди добре підібрана група по рівню та цікаве невимушене навчання. Дякую викладачам за натхнення до вивчення англійської❤️
                        • 4 Январь 2020, 00:25
                         Чудовий викладач, який легко знайшов спільну мову зі студентами, що є важливою частиною навчання та сприймання матеріалу. Так як мені досить важко було вчитись в індивідуальних викладачів, я вирішив піти на групові заняття. І це добре посприяло моїй англійській. Я не пожалів, що пішов в групу, бо вивчив багато того, що не міг засвоїти у школі.
                         • 17 Ноябрь 2019, 00:27
                          Задоволена, що обрала саме Step UP. Сподобалось те, що акцент робиться на розмовній мові, а не на граматиці. Також подобається як викладач співпрацює з нами.
                          • 18 Сентябрь 2019, 01:14
                           Подобається відвідувати ці курси. Заняття проходять цікаво і невимушено, в групі невелика кількість людей, що дозволяє кожному приділити достатньо уваги. Дуже подобається викладач, вона проводить заняття легко і цікаво, роблячи акцент на спілкуванні. Дякую Step UP за вашу роботу!
                           • 26 Август 2019, 22:55
                            Завжди з великим бажанням бігла на заняття. Ці курси – ковток свіжого повітря у моєму житті! Я дуже задоволена вчителем, заняттями, психологічною обстановкою. Як для початківця, я отримала хороший результат, але планую його закріпити:)
                            • 30 Июль 2019, 00:25
                             Обрала ці курси, оскільки моєю метою було подолання мовного бар'єру. Остання поїздка за кордон показала, що прогрес є, але й є над чим працювати. Дуже приємно було відвідувати заняття. Викладач гарно вміла заохотити до бесіди та вчасно коригувала наші невірні з граматичної точки зору висловлювання.
                             • 19 Июнь 2019, 19:17
                              Мене повністю задовільнило навчання в Step UP. Також мене приємно вразила відсутність потреби купляти дорогу книгу. Я із задоволенням продовжу вивчати англійську разом з цими курсами. Дякую!
                              • 17 Май 2019, 16:33
                               Сподобалась методика викладання англійської мови, без письмових граматичних завдань на уроці. Достатньо розмовної практики на заняттях. Позитивна і комфортна атмосфера в групі, і це все завдяки викладачу.
                               • 27 Апрель 2019, 00:33
                                Я задоволена, що обрала саме ці курси Step UP. Викладач на високому рівні проводила нам навчання і дуже добре обігрувала те, що ми не розуміли.
                                Вже другий раз прийшла на курси і не пожаліла – наша викладач the best!
                                • 2 Март 2019, 00:26
                                 На курсах Step UP я отримав достатню кількість знань. Метод викладання мені повністю підходить. Заняття проходили цікаво, викладач пояснювала все зрозуміло і доступно. Враження хороші, рекомендую всім!
                                 • 11 Февраль 2019, 11:54
                                  Курси загалом дуже класні, група теж тому враження самі позитивні. Хочеться відзначити свою групу, свого викладача, завдяки вам ці 4 місяці пролетіли незамітно. Дуже сподобалась манера викладання, викладач завжди намагалась знайти спільну мову з кожним, навіть зі мною, хоча це не так вже й легко. Можливо, якщо б я вчився, зубрив слова, результат був би кращим, але і так я вважаю не погано. Ну що ж, як я вже казав багато що залежить від викладача і тут у цьому плані я не розчарувався.
                                  • 29 Декабрь 2018, 21:52
                                   Навчання проходило в легкій та дружелюбній атмосфері. Кожного разу, коли я чогось не розуміла. Наша чарівниця-викладач пояснювала мені по декілька разів – це дуже круто. До кожної теми приклади з життя, що робило вивчення мови ще легшим. Загалом, я залишилась задоволеною:)
                                   • 25 Ноябрь 2018, 02:42
                                    Сподобалось, як проходять заняття, кількість людей на занятті, підхід вчителя до проведення заняття. Якщо ти чогось не знаєш – тобі розкажуть і пояснять. Легко і просто пояснюють граматику, простими прикладами, легкими для розуміння.
                                    Із задоволенням продовжу навчання)
                                    • 24 Октябрь 2018, 01:02
                                     З великим задоволенням ходила на заняття! Вдосконалювала свою англійську і отримувала багато нового матеріалу як з граматики, так і з лексики. Багато розмовної частини на заняттях, що допомагає подолати мовний бар'єр. Викладач – молодець, професіонал своєї справи. Одразу зрозуміло, що любить свою роботу і своїх студентів, вона гарно й доступно подавала матеріал, всі заняття були цікавими і насиченими.
                                     • 15 Сентябрь 2018, 22:28
                                      Для мене навчання на курсах Step Up було цікавим та інформаційним, для себе я вичерпала багато нового. Мені подобалася моя група, а також наш викладач. Розмови на різні теми, лексика, граматика - все застосовувалось на високому рівні.
                                      Дякую Step Up за знання та те, що зрозуміла, що насамперед потрібно розмовляти, інакше - вчи, вчи, а толку не буде.
                                      • 22 Август 2018, 17:23
                                       Мені сподобалось. Атмосфера була невимушеною. Заняття були цікавими та різноманітними. Викладач має дуже високий рівень, чим надихає на вивчення англійської у подальшому. Роздаткового матеріалу було достатньо для опанування запропонованого рівня.
                                       • 16 Июнь 2018, 00:56
                                        Під час навчання отримав позитивні емоції, отримав значну частину матеріалу, як для повсякденного життя, так і багато речей які зустрічаються при читанні різних книжок або при перегляді фільмів і серіалів на мові оригіналу.
                                        • 3 Май 2018, 17:54
                                         Сподобалась методика викладання – без зайвої літератури, зате багато актуальних тем для обговорення. Позитивна група і викладач. Завжди можна задати питання і отримати зрозуміле пояснення.
                                         • 17 Март 2018, 12:38
                                          У школі Step UP я навчаюсь вже вдруге. на заняттях дуже багато саме розмовної частини, тому це допомагає в найкоротший час подолати мовний бар'єр.
                                          • 8 Февраль 2018, 13:52
                                           Форма проведення і ідея цікава, допомагає долати мовний бар'єр і почати говорити. Плюсом є те, що студенти сидять у колі. Також добре що є класи по 6 год на тиждень.
                                           • 17 Декабрь 2017, 00:17
                                            Мені підійшла локація, графік та звичайно викладач. Дуже компетентний педагог, вміє донести інформацію та створити невимушену атмосферу на заняття, адже для мене це важливо. результатом я задоволена. Дякую.
                                            • 20 Ноябрь 2017, 23:25
                                             Враження позитивне, цілком доступна методика подачі матеріалу, кваліфікований викладач який чудово все пояснював.
                                             • 10 Ноябрь 2017, 01:15
                                              Приємна атмосфера у групі, гарно продумана подача матеріалу (достатньо граматики та розмовних практик). Наша викладачка хороший психолог.
                                              • 14 Октябрь 2017, 22:05
                                               Враження від навчання на курсах англійської Step Up позитивні. Мені вдалося збільшити словниковий запас та покращити комунікативні навички.
                                               • 25 Сентябрь 2017, 22:14
                                                Курси були цікаві, концептуально проходили заняття, що дозволяло охопити як і лексику, так і граматику. Група добре підібрана, що позволяло комфортно себе почувати і не бути білою вороною. Викладач є чудовим спеціалістом, яка чудово нам пояснювала інформацію по граматиці, та під час лексики. Заняття приносили море позитиву.
                                                • 16 Сентябрь 2017, 00:22
                                                 З великим задоволенням ходила на кожне заняття. Атмосфера створена викладачем була дуже класна, кожне наступне заняття було цікавіше попереднього. Задоволена, що навчання проходило не по книжкам. Дякую школі і викладачу (крута викладачка). буду рекомендувати школу знайомим.
                                                 • 10 Август 2017, 02:27
                                                  Мені сподобались курси, я вдосконалила свою англійську і отримала багато нового матеріалу та засвоїла всі граматичні необхідні правила. Перестала боятись розмовляти на англійській, бо навчилась зв'язувати правильно слова в реченні і самі речення. Тепер завдяки курсам Step Up мені вдається набагато більше.
                                                  • 25 Июль 2017, 00:37
                                                   Враження приємні, оскільки я і очікувала, що курси будуть вестися у формі діалогу, тобто без записів у зошиті.
                                                   • 20 Июль 2017, 14:59
                                                    Високий рівень викладача, допоміг створити комфортну атмосферу, завдяки якій я почала говорити, поборола бар'єр мовлення. Викладач фахово підійшов до кожного у групі індивідуально, було видно досвід роботи з людьми, приємний голос теж мав для мене значення.
                                                    • 4 Июль 2017, 02:23
                                                     Мені сподобалась методика викладання. На заняттях було досить цікаво. Обговорення якоїсь певної теми на англійській між колективом мені сподобалось найбільше.
                                                     • 17 Июнь 2017, 14:04
                                                      В цілому мені все подобається-викладач дуже хороший, розклад теж, місце проведення теж. Група теж цікава попалась, тож мене ці курси більш ніж влаштовують. Я відчув прогрес, який зробив у знанні мови. Сподіваюсь, і інші теж.))
                                                      • 31 Май 2017, 00:24
                                                       Курси англійської мови Step Up добре організовані. Теми добре підготовлені та вибрані (різноманітні та використовувані в житті). Матеріал викладався зрозуміло.
                                                       • 7 Май 2017, 17:38
                                                        Мені сподобалося навчатися на курсах англійської Step Up, бо викладач мав високий рівень знань, підібрав підхід до кожного. Також заняття були веселі, інтерактивні та з великою кількістю нової інформації.
                                                        • 16 Апрель 2017, 17:28
                                                         Враження тільки позитивні. "Велике дякую!" викладачу за її терплячість і вміння дуже гарно донести необхідний матеріал до аудиторії. Чудові пояснення, все чітко і зрозуміло! Також дякую за організацію навчання, комунікацію з адміністрацією. Всі питання вирішувались легко і швидко.
                                                         • 3 Март 2017, 19:56
                                                          Не очікувала від себе що я зможу відкрити рот і почати говорити англійською. Велике українське спасибі.
                                                          • 20 Февраль 2017, 13:41
                                                           Я повністю задоволена навчанням на курсах розмовної англійської Step Up. Рівень групи, який мені грамотно підібрали, відповідав моєму рівню знань. На заняття я приходила з радістю, тому що кожні заняття було веселим, структурованим, а що найголовніше грунтовним та пізнавальним. На курсах знайшла нових друзів і це ще один плюс.
                                                           • 3 Февраль 2017, 14:19
                                                            Я рада, що вибрала саме Step Up. Методика викладання, психологічний клімат на заняттях мене повністю задовільнив. Я отримала великий словниковий запас, і тепер не боюсь розмовляти англійською. Спасибі за це!
                                                            • 18 Январь 2017, 09:28
                                                             Найпозитивніші враження! Викладач завжди пояснює зрозуміло і повторює декілька разів. Звичайно, без докладених мною зусиль не було б ніякого результату. Сподобалась група, у всіх був рівень знань такий, як у мене і це додавало гармонійності заняттям.
                                                             • 15 Декабрь 2016, 20:07
                                                              Все було чудово! Хороший настрій на заняттях був завжди. Хороший викладач, доступне та зрозуміле пояснення нового матеріалу. Дякую вам за все!
                                                              • 20 Ноябрь 2016, 19:07
                                                               Ці курси англійської мови мені дуже сподобались . Чудовий викладач, яка дуже цікаво та зрозуміло пояснювала матеріал. Уроки проходили легко і ненапружено.
                                                               • 28 Октябрь 2016, 02:05
                                                                Як на мене, методика навчання добре складена, звичайно дуже велику роль відіграє колектив в якому ти навчаєшся та викладач з яким проходить навчання,. На щастя мені в цьому повезло і заняття проходили весело і різноманітно, залишилось багато вражень. Я не лише підвищила свій рівень знань, але й знайшла нових друзів.
                                                                • 1 Октябрь 2016, 20:57
                                                                 Я дуже задоволений курсом. На мою думку комунікативна методика є правильною. Завдяки тому, що в групі небагато людей, усім вистачає часу визначити певні моменти і поспілкуватись англійською. Викладач є кваліфікованим і доступно пояснює матеріал.
                                                                 • 2 Сентябрь 2016, 14:35
                                                                  Хороший психологічний клімат на заняттях, цікаві теми для обговорення. Живе спілкування на англійській мові з одногрупниками, яке покращує мовні навички. Викладач дає правильні настанови та пояснює, якщо щось незрозуміло. В Step UP досить дієва методика викладання.
                                                                  • 10 Август 2016, 16:52
                                                                   Загалом мені подобається методика навчання. Матеріал подається "живий", тобто такий, що легко застосувати в розмовній мові та під час читання літератури.
                                                                   • 25 Июль 2016, 17:27
                                                                    Я дуже задоволена, що обрала іменно ці курси. До курсів англ мову я знала на початковому рівні і з часом зрозуміла, що потрібно мову підівчити. Навчання пройшло надзвичайно легко, цікаво і продуктивно. Цьому вдячна нашому вчителю. На даний момент я планую дальше продовжувати навчання на цих курсах.
                                                                    • 1 Июнь 2016, 13:37
                                                                     Час минув швидко і легко. Навчання здавалось цікавим і невимушеним. Не надто загружено і цілком доступно. Хороший графік теж важлива частина навчання. Мені сподобалось і я відчула результат.
                                                                     • 9 Апрель 2016, 17:02
                                                                      Мені дуже сподобалось на курсах Step Up. Група була дуже хороша. Викладач просто прекрасний. На цих курсах я багато дізнався про часи, вивчив багато слів, яких не знав. Навчився правильно будувати речення.
                                                                      • 19 Март 2016, 14:16
                                                                       У школі Step UP я отримав хороший рівень знань, отримуючи задоволення від занять. Викладач має підхід до кожного учня, що полегшує сприйняття, а також високий рівень знань, відповідає на кожне запитання і пояснює все зрозуміло.
                                                                       • 19 Февраль 2016, 13:49
                                                                        Про те, що відвідувала курси Step UP не пошкодувала ні разу. Насправді перше, що мені хочеться зауважити, що з задоволенням ходила на них. Заняття принеси мені не тільки користь, а й задоволення. Подобалась ненав’язлива атмосфера, викладач максимально намагалась заохотити і зацікавити нас до спілкування і це допомогло перебороти мовний бар’єр, що існував до того.
                                                                        • 23 Январь 2016, 15:08
                                                                         Задоволена результатом. За 4 місяці таки розговорилась. Тепер не боюсь спілкування з іноземцями.
                                                                         • 29 Ноябрь 2015, 21:03
                                                                          Дякую за хорошу атмосферу на заняттях, завжди цікаві теми і натхнення до вивчення мови.

                                                                          Добавить новый отзыв


                                                                          Идет набор в школы английского на июнь

                                                                          39376 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                                                                          13 просмотров страницы школы Step Up сегодня