Отзывы о курсах ed.lang

Онлайн-школа

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 4
Добавить отзыв

 • 10 Сентябрь 2022, 19:40
  Навчаюся у ed.lang на курсі "Fluency Boost" вже місяць і бачу великі зміни. Раніше мені було важко спілкуватися англійською, хоча я маю непогану базу з граматики, але програма курсу побудована дуже круто, тому що ти постійно маєш говорити англійською, 90% часу ти практикуєш спікінг.
  На уроках дуже класні, нетривіальні, завдання. Ти вивчаєш лексику яку використовують у сучасному світі. А у домашніх завданнях ти практикуєш все, що пройшли на уроці. І на протязі уроку та у дз постійно отримуєш дуже розгорнутий фідбек. Взагалі, дівчата дуже уважні до кожного і з тобою на зв'язку завжди.
  Багато спікінг клабів з нейтивами і всі вони дуже кльові люди! Обговорюємо різні теми, які зустрічаються у повсякденному житті.
  Я вже бачу результат, не боюся говорити і набагато швидше формую думку англійською, бо як кажуть наші ментори: "Треба не перекладати на англійську, а думати англійською!"
  • 2 Сентябрь 2022, 13:54
   Я - учасниця 8 - тижневого курсу "Fluency Boost", хочу відмінити наступне:
   1) Методика - 12 із 10. Я дуже довго шукала методику, яка б дійсно працювала і допомогла мені. Я навчаюсь майже місяць і я бачу результати. Підхід надзвичайний, я навчилась вчити лексику і фрази у контексті, а не списком, який я забуваю наступного дня. Це дійсно працюючий підхід.
   2) Практичні завдання - неймовірно цікаві, лексика жива, яку використовують нейтиви. Цю лексику зустрічаєте всюди у повсякденному житті, у соціальних мережах, у ютуб роликах.
   3) Групові сесії - завдання ще раз повторюсь, надзичайно цікаві. Я чекаю наших групових сесій, як свято, бо точно знаю - буде щось дуже цікаве. В мене невелика класна група, після англійської в мене чудовий настрій, за що вдячна моєму вчителю та моїм одногрупникам, які стали мені вже друзями. Just love love love)
   4) Спікінг клаби з нейтивами - неймовірна подяка засновникам за цю можливість. Нейтіви open-minded persons.
   5) Теми обговорення - це теми, які використовуєте у повсякденному житті на будь-якій мові.
   6) Засновники школи - це дуже класні дівчата, які зробили неймовірний продукт від душі. Це так відчувається, кожне завдання це дійсно дуже сучасно і в ногу з часом.

   Я людина, яка дуже прискіпливо ставиться до вибору чи то школа, чи то щось інше, можу сказати, ed.lang - це пряме попадання в саме серце. Всі мої друзі тільки і слухають, що в мене було на Group Sessions))
   • 1 Сентябрь 2022, 14:50
    Школа чудова! Класно те, що у засновників горять очі. Вони дійсно хочуть навчити всіх-всіх говорити англійською і це так щиро, що не може не передаватися. Я з задоволенням вчуся. Подобається підхід, що спочатку дають на самостійне опрацювання граматику, лексику і домашнє завдання. Мені так легше, бо я можу довго посидіти над лекцією і вивчити те що не знаю перед кроком. А на уроці практика, така як гра - весела, але не легка. Вже легше говорю і не так часто задумуюсь коли do і did використовувати, наприклад.
    • 1 Сентябрь 2022, 12:21
     Маючи непогану базу з граматики та певний словниковий запас, переймався через співбесіди та подальше спілкування англійською на майбутній роботі (переходжу у сферу IT), бо майже не міг використовувати існуючі знання саме під час розмови, коли потрібно розуміти іншу людину та швидко формувати свої думки. Натрапив на цю школу випадково і одразу зацікавився їх підходом з акцентом на практиці - це те, що я шукав, бо теоретичну базу вже маю, та й айтішну професію вивчаю у форматі симулятора, де навчання одразу на практичних кейсах. Тож записався на 8-тижневий курс "Fluency Boost" і ось вже пройшов майже половину. Не шкодую про свій вибір. Сучасний підхід до навчання, легка та позитивна подача матеріалу, креативні завдання, які цікаво виконувати. Дуже круто, що є багато практики спікінгу з нейтивами з різних країн світу! Усі вони - класні відкриті люди, розмовляти з якими одне задоволення! Вже сам помічаю прогрес, хоча пройшло навіть менше місяця. Деякі модулі зайняли багатенько часу на виконання завдань - особисто для мене це ок, бо я вмію вчитися, "вимикати прокрастінатора" і намагаюся брати з курсу максимум, не лінуючись працювати. Надавав дівчатам фідбек про те, що мені подобається у навчанні більш за все, а що, на мою думку, можна покращити - приємно, що команда відкрита до відгуків, щоб розвиватися. Ну і не можу не відмітити, що в мене чудова невелика група, де кожному приділяється багато уваги та де царює затишна дружня атмосфера, що є важливо для мене, тож навчання мені подобається. Сподіваюся, що за місяць моя розмовна англійська стане ще більш fluent, і це допоможе мені отримати класну роботу!

     Добавить новый отзыв


     39215 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

     10 просмотров страницы школы ed.lang сегодня