Отзывы о курсах English Prime Online

8.3 из 10
Онлайн-школа
8.3 из 10
Перейти на официальный сайт:

Оценка школы на базе 1 проверенного отзыва 8.3

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 26
Добавить отзыв

 • 13 Июль 2024, 20:21


  Я вивчила багато слів Можу говорити маленькі речення я раніше вивчала анлійську в мене нічого не виходило а зараз мені дуже хочеться вчити тому що мій вчитель дуже хороший дуже добре пояснює чекаю кожен раз урок задоволенням дякую вашій школі за такого вчителя
  • 13 Июль 2024, 16:04
   Так, мої навички говоріння змінились. Я більш легко себе почуваю, ле до вільного володіння ще ой як далеко. Нарешті я розібралась, маю надію, з used to та всіма його варіаціями. Вперше я, маючи знання отримані при навчанні, змогла закрити у віддаленому доступі свій банківський рахунок у Канаді))) Це просто досягнення, бо я спілкувалась з 5-ма різними людьми, і ... о ДИВО! Вони мене розуміли і, у вигляді виключення закрили рахунок віддалено без присутності моєї у банку. Це - просто УСПІХ! Хоча... думаю ще вчитись і вчитись))))
   • 13 Июль 2024, 15:55
    Of course I notice my progress, no doubt! And I become stronger and stronger with each level. I'm going to meet my own dreams !!!

    • 10 Июль 2024, 11:15
     На другому рівні краще дізналася ЧАС, також поповнила словниковий запас, На цьому рівні, стало зрозуміліше. На уроках все доступно, сподобалося. На другому рівні закріплення першого, що дуже зручно. Сподіваюся і надалі покращуватиму знання. Дякую за знання викладача Діану Кравчук.
     • 23 Июнь 2024, 13:36
      I learn a lot of new words and sentence patterns. I can speak with people around me in English and I will know about my new country from people who live here.
      • 30 Май 2024, 21:15
       I am no longer afraid of speaking with native speakers.
       I think I could improve my speaking, reading and writing but I have some problems with my listening. I watched some animation movies in English although it was difficult and I have been reading English books. I rarely read books about adventures in Ukrainian but when I started reading in English, I understood that it is very interesting.
       • 15 Май 2024, 19:42
        Я значно підвищив свій рівень англійської. Підтягнув розмовну та вивчив багато корисних петернів та нових слів. Я працюю в міжнародній компанії, тому буду намагатися брати участь у робочих зустрічах, які проходять англійською. Майже без проблем розумію своїх колег, які спілкуються на англійській на моїй роботі. Рекомендую.
        • 7 Май 2024, 15:42
         Я з 0 почала вчити англійську, і завдяки цьому рівню я можу запитати когось та сама розповісти про себе, свою сімʼю, свій день та описати свою кімнату. Навички комунікації та більше розуміння англійської. Застосувати змогла поки тільки зі студентами які є в моїй групі, але стараюсь розповідати друзям чи батькам про уроки, свій день та ще багато чого, що я вивчила тут на англійській мові. Не зовсім вільно, але вже спокійно та зрозуміло розповім про себе, сімʼю, хто є хто та ким працює на англійській!
         • 30 Апрель 2024, 16:28

          Я думаю що я покращила свої навички в говорінні
          був ось випадок до нас в ресторан прийшов іноземець і вільно з ним говорила англійською , я розуміла його і він мене , я змогла розповісти як пройти до автостанції і т.д
          Я вважаю що це вже успіх )

          • 27 Апрель 2024, 21:46
           Якщо порівнювати із попереднім рівнем, то мені вдалося освоїти більш складні конструкції. Я помітила, що можу їх використовувати в своїй роботі у комунікації. Мені ще зрозумілими стають тексти пісень і фрази із фільмів. Моя комунікація англійською покращилася.
           • 26 Январь 2024, 14:10
            По-перше та саме головне те, що ті слова які ми вчила я вже знала але неправильно вимовляла. Тому саме цей рівень був для мене дуже важливим бо я дуже добре по працювала саме з вимовою слів. Покращилися навички комунікації спілкування на англійській з іншими людьми які також не ідеально знають мову і я усвідомила, що я не одна, що поруч зі мною також є неідеальні люди але нас усіх об’єднує одна велика спільна ціль - вивчення англійської. Я почала просити рідних включати мені англійські субтитри на Netflix. Я навіть декілька sms змогла написати знайомій француженці вона в Парижі про свої “справи”. І в мене це вийшло добре. В цілому я дуже щаслива за те, що осмілилась та поринула у навчання разом з Вами. Я дуже вдячна своєму викладачу Victoria Tokar за уроки за час та знання якими вона з нами ділиться. Дякую вашій спільноті за методику за багато років моїх намагань вчити мову я прийшла висновку, що зараз саме ця школа мені остаточно допоможуть вирішити це питання. Я продовжую навчатися далі.
            • 26 Декабрь 2023, 19:31
             В мене поповнився словниковий запас і підвищилась впевненість в спілкуванні. Навичка пояснити те, що мені потрібно без використання жестів=) Робота, перегляд коротких відео англійською. Дзвінки до іноземних колег перестали викликати інфаркт=)
             • 26 Декабрь 2023, 10:06
              I started speaking more fluently and, of course, I remembered and learned so many new useful words and sentence patterns which I will use in real life.

              Now I am not scared or embarrassed to talk in English with other people. Thanks to many hours of practice
              • 25 Декабрь 2023, 18:31
               Я покращила свої розмовні навички і з кожним рівнем я ламаю свій мовний бар’єр. Завдяки домашнім завданням я навчилася швидко друкувати англійською мовою) Зараз я можу перекладати текст від моїх клієнтів (не великий текст) без перекладача та відповідати коротким змістом також без допомоги перекладача. Перемога це те що я не сиджу і не зубрю слова, а завдяки домашнім завданням я їх і так запам’ятовую.
               Але ще працювати та працювати)))
               • Был(a) на уроке 25 Сентябрь 2023, 14:33
                Оценка - 10
                Преподаватель 10.0
                Методика обучения 10.0
                Учебный класс (офис) 10.0
                Сервис 10.0
                • 5 Август 2023, 15:14
                 Під час навчання в школі English Prime я вивчила багато нових потрібних граматичних конструкцій , покращила навички говоріння, розуміння англійського контенту, а також поповнила словниковий запас цікавими словами, які досить часто зустрічаю в повсякденному житті. Також я почала розуміти інших, хто говорить англійською та можу сама значно впевненіше висловлювати свою думку. Спостерігаю значний прогрес у вивченні англійської мови завдяки навчанню в мовній школі English Prime та рекомендую її кожному, хто хоче також вивчати англійську продуктивно, з дуже крутими викладачами та за цікавою методикою!
                 • 18 Июль 2023, 10:50
                  Отримала чимало корисної інформації, цікаво навчатись. Поборола страх почати вчити англійську, не так все страшно як думала раніше) Поки лише спілкування з групою і сином вдома) Я почала розмовляти і чимало всього розуміти, звісно ще потрібно вчитись і не зупинятись на досягнутому. Англійська це цікаво)
                  • 15 Июль 2023, 14:29
                   В школу English prime я потрапила на 4 рівень. Після проходження рівня у мене значно збільшився словниковий запас слів. Я покращила навички спілкування і розширила свій кругозір, стало легше складати речення на задані слова. Англійську мову застосовую в роботі і в подорожах. Перемогами вважаю , що я вже більш вільно і впевненіше можу спілкуватися англійською мовою,менш соромитися і більш чіткіше сприймати мову на слух від вчителя, носіїв і студентів. Великим плюсом в школі є спілкування з носіями мови. Тому я від щирого серця рекомендую школу і вдячна Вам за Вашу роботу
                   • 13 Июль 2023, 22:18
                    My English level became a little bit better during this level. I’ve learnt some new words and refreshed my knowledge in English grammar. I improved my speaking skills thanks to speaking parts in the lessons with native speakers. I don't have too many notable achievements to share. But I am thrilled to have had such an amazing teacher Hanna throughout this course. Lessons with her were never dull, new topics were easily absorbed, and conversations flowed effortlessly. I highly recommend her as a teacher and I can confidently say that she is the best English teacher I've had (and I've had quite a lot). I am infinitely grateful to her for this course.
                    • 13 Июль 2023, 20:52
                     Моя англійська зростає з кожним днем , дуже цікаво було відкривати для себе мову , та неймовірне відчуття що я розумію , те що викладач дав на екзамені- шедевр , і все вкладається по поличках , розум працює на всі сто . Мій вчитель Таня Пасько , найкраща для мене - бо це є мій Вчитель , дуже поважаю , і ціную кожну зустріч , всі зусилля у навчанні надають нам нові горизонти , це як сама яскрава , кольорова веселка від мого сердця , до серця цієї школи , сумнівів не було - вибір школи був дуже швидким , та впевненим рішенням . English Prime - це скарб , тут люди, які створюють майбутнє для кожного з нас . Вдячна всім людям . Та бажаю всім тільки любові .
                     • 13 Июль 2023, 19:37

                      Я відчутно покращила свою розмовну англійську та поповнила словниковий запас. Я покращила розмовні навички та стала відчувати себе більш впевненою під час розмови на англійській мові. Я працюю та постійно навчаюсь і багато матеріалу маю опрацьовувати на англійській мові, саме тут я і застосовую свої знання. Моє найголовніше досягнення - це нові знання, я вдячна собі, що нарешті приділяю час вивченню мови, починаю задумуватись про вивчення іспанської мови також.
                      • 6 Июль 2023, 10:47
                       Закінчую другий рівень в цій школі і сказати that I’m shocked it’s say nothing
                       • Olya Filimonchuk 6 Июль 2023, 11:17
                        Cама як майбутній вчитель розумію роль саме вчителя. Не раз говорила і повторю, що Влада ви неймовірний вчитель!!! Так легко і цікаво англійську я ніколи не вчила і чекаю кожного заняття. Раніше на виконання домашнього завдання мені було потрібно якраз тих два дні - від заняття до заняття, тепер 2 години з вивченням нових слів. Я була на відпрацюваннях і мала змогу порівняти викладання і студентів і скажу, що хотіла піти на літній інтенсив, але тоді ж до Влади не потраплю… і вирішила та й хай вже з тим інтенсивом, зате буду в цій групі з цим викладачем)) Трошки складно мені поки контролювати вс свої думки і моделькі в голові і використовувати їх у розмовній мові, але no rain, no flowers.
                        I decided that If I study English more carefully,I will be a more diligent student..
                       • 5 Июль 2023, 19:06
                        На данный час я живу в Англии в связи с ситуацией в Украине. Приехала я с нулевым английским, в школе учила немецкий. Мне порекомендовали школу English Prime . Я очень довольна. Закончила только 2 -й уровень и меня радует то что я не много начала понимать и даже не много отвечать англичанам. В магазине могу спросить то что интересует меня или попросить то что мне нужно. Для меня это результат!!!! Я преподаватель объясняет просто и легко. Если что не ясно всегда задавала вопросы или писала. Елена ( мой учитель) всегда на связи и ответы от неё были сразу . Большое спасибо!

                        • Я вивчила багато нових слів та навчилася правильно задавати питання та відповідати на них на англ. мові. Мене це дуже радує. Я вдячна Олені за те що вона сумлінно нас навчала, завдяки їй я багато чого вивчила) Покращила вміння спілкуватися англ.мовою, розуміти співрозмовника. На даному етапі я частково спілкуюся з своїм чоловіком, він також вивчає мову зараз) в майбутньому планую використовувати в подорожах. Я не соромлюсь говорити і мене це радує, раніше був блок, слова знала а говорити було соромно, боялася робити помилки)
                         • 5 Июль 2023, 16:16
                          Yes, there were many changes in my English during this level. I have improved my skills of using different tenses and speaking about my job, education, traveling and driving. I can understand a lot of interesting content on the Internet and speak with foreigners a little. I am proud of myself, because I can understand the words of my favorite songs.

                          Добавить новый отзыв


                          Бесплатное тестирование в English Prime Online

                          Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

                          Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

                          39425 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                          3 просмотра страницы школы English Prime Online сегодня