Отзывы о курсах English Prime Online

8.3 из 10
Онлайн-школа
8.3 из 10
Перейти на официальный сайт:

Оценка школы на базе 1 проверенного отзыва 8.3

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 16
Добавить отзыв

 • 26 Январь 2024, 14:10
  По-перше та саме головне те, що ті слова які ми вчила я вже знала але неправильно вимовляла. Тому саме цей рівень був для мене дуже важливим бо я дуже добре по працювала саме з вимовою слів. Покращилися навички комунікації спілкування на англійській з іншими людьми які також не ідеально знають мову і я усвідомила, що я не одна, що поруч зі мною також є неідеальні люди але нас усіх об’єднує одна велика спільна ціль - вивчення англійської. Я почала просити рідних включати мені англійські субтитри на Netflix. Я навіть декілька sms змогла написати знайомій француженці вона в Парижі про свої “справи”. І в мене це вийшло добре. В цілому я дуже щаслива за те, що осмілилась та поринула у навчання разом з Вами. Я дуже вдячна своєму викладачу Victoria Tokar за уроки за час та знання якими вона з нами ділиться. Дякую вашій спільноті за методику за багато років моїх намагань вчити мову я прийшла висновку, що зараз саме ця школа мені остаточно допоможуть вирішити це питання. Я продовжую навчатися далі.
  • 26 Декабрь 2023, 19:31
   В мене поповнився словниковий запас і підвищилась впевненість в спілкуванні. Навичка пояснити те, що мені потрібно без використання жестів=) Робота, перегляд коротких відео англійською. Дзвінки до іноземних колег перестали викликати інфаркт=)
   • 26 Декабрь 2023, 10:06
    I started speaking more fluently and, of course, I remembered and learned so many new useful words and sentence patterns which I will use in real life.

    Now I am not scared or embarrassed to talk in English with other people. Thanks to many hours of practice
    • 25 Декабрь 2023, 18:31
     Я покращила свої розмовні навички і з кожним рівнем я ламаю свій мовний бар’єр. Завдяки домашнім завданням я навчилася швидко друкувати англійською мовою) Зараз я можу перекладати текст від моїх клієнтів (не великий текст) без перекладача та відповідати коротким змістом також без допомоги перекладача. Перемога це те що я не сиджу і не зубрю слова, а завдяки домашнім завданням я їх і так запам’ятовую.
     Але ще працювати та працювати)))
     • Был(a) на уроке 25 Сентябрь 2023, 14:33
      Оценка - 10
      Преподаватель 10.0
      Методика обучения 10.0
      Учебный класс (офис) 10.0
      Сервис 10.0
      • 5 Август 2023, 15:14
       Під час навчання в школі English Prime я вивчила багато нових потрібних граматичних конструкцій , покращила навички говоріння, розуміння англійського контенту, а також поповнила словниковий запас цікавими словами, які досить часто зустрічаю в повсякденному житті. Також я почала розуміти інших, хто говорить англійською та можу сама значно впевненіше висловлювати свою думку. Спостерігаю значний прогрес у вивченні англійської мови завдяки навчанню в мовній школі English Prime та рекомендую її кожному, хто хоче також вивчати англійську продуктивно, з дуже крутими викладачами та за цікавою методикою!
       • 18 Июль 2023, 10:50
        Отримала чимало корисної інформації, цікаво навчатись. Поборола страх почати вчити англійську, не так все страшно як думала раніше) Поки лише спілкування з групою і сином вдома) Я почала розмовляти і чимало всього розуміти, звісно ще потрібно вчитись і не зупинятись на досягнутому. Англійська це цікаво)
        • 15 Июль 2023, 14:29
         В школу English prime я потрапила на 4 рівень. Після проходження рівня у мене значно збільшився словниковий запас слів. Я покращила навички спілкування і розширила свій кругозір, стало легше складати речення на задані слова. Англійську мову застосовую в роботі і в подорожах. Перемогами вважаю , що я вже більш вільно і впевненіше можу спілкуватися англійською мовою,менш соромитися і більш чіткіше сприймати мову на слух від вчителя, носіїв і студентів. Великим плюсом в школі є спілкування з носіями мови. Тому я від щирого серця рекомендую школу і вдячна Вам за Вашу роботу
         • 13 Июль 2023, 22:18
          My English level became a little bit better during this level. I’ve learnt some new words and refreshed my knowledge in English grammar. I improved my speaking skills thanks to speaking parts in the lessons with native speakers. I don't have too many notable achievements to share. But I am thrilled to have had such an amazing teacher Hanna throughout this course. Lessons with her were never dull, new topics were easily absorbed, and conversations flowed effortlessly. I highly recommend her as a teacher and I can confidently say that she is the best English teacher I've had (and I've had quite a lot). I am infinitely grateful to her for this course.
          • 13 Июль 2023, 20:52
           Моя англійська зростає з кожним днем , дуже цікаво було відкривати для себе мову , та неймовірне відчуття що я розумію , те що викладач дав на екзамені- шедевр , і все вкладається по поличках , розум працює на всі сто . Мій вчитель Таня Пасько , найкраща для мене - бо це є мій Вчитель , дуже поважаю , і ціную кожну зустріч , всі зусилля у навчанні надають нам нові горизонти , це як сама яскрава , кольорова веселка від мого сердця , до серця цієї школи , сумнівів не було - вибір школи був дуже швидким , та впевненим рішенням . English Prime - це скарб , тут люди, які створюють майбутнє для кожного з нас . Вдячна всім людям . Та бажаю всім тільки любові .
           • 13 Июль 2023, 19:37

            Я відчутно покращила свою розмовну англійську та поповнила словниковий запас. Я покращила розмовні навички та стала відчувати себе більш впевненою під час розмови на англійській мові. Я працюю та постійно навчаюсь і багато матеріалу маю опрацьовувати на англійській мові, саме тут я і застосовую свої знання. Моє найголовніше досягнення - це нові знання, я вдячна собі, що нарешті приділяю час вивченню мови, починаю задумуватись про вивчення іспанської мови також.
            • 6 Июль 2023, 10:47
             Закінчую другий рівень в цій школі і сказати that I’m shocked it’s say nothing
             • Olya Filimonchuk 6 Июль 2023, 11:17
              Cама як майбутній вчитель розумію роль саме вчителя. Не раз говорила і повторю, що Влада ви неймовірний вчитель!!! Так легко і цікаво англійську я ніколи не вчила і чекаю кожного заняття. Раніше на виконання домашнього завдання мені було потрібно якраз тих два дні - від заняття до заняття, тепер 2 години з вивченням нових слів. Я була на відпрацюваннях і мала змогу порівняти викладання і студентів і скажу, що хотіла піти на літній інтенсив, але тоді ж до Влади не потраплю… і вирішила та й хай вже з тим інтенсивом, зате буду в цій групі з цим викладачем)) Трошки складно мені поки контролювати вс свої думки і моделькі в голові і використовувати їх у розмовній мові, але no rain, no flowers.
              I decided that If I study English more carefully,I will be a more diligent student..
             • 5 Июль 2023, 19:06
              На данный час я живу в Англии в связи с ситуацией в Украине. Приехала я с нулевым английским, в школе учила немецкий. Мне порекомендовали школу English Prime . Я очень довольна. Закончила только 2 -й уровень и меня радует то что я не много начала понимать и даже не много отвечать англичанам. В магазине могу спросить то что интересует меня или попросить то что мне нужно. Для меня это результат!!!! Я преподаватель объясняет просто и легко. Если что не ясно всегда задавала вопросы или писала. Елена ( мой учитель) всегда на связи и ответы от неё были сразу . Большое спасибо!

              • Я вивчила багато нових слів та навчилася правильно задавати питання та відповідати на них на англ. мові. Мене це дуже радує. Я вдячна Олені за те що вона сумлінно нас навчала, завдяки їй я багато чого вивчила) Покращила вміння спілкуватися англ.мовою, розуміти співрозмовника. На даному етапі я частково спілкуюся з своїм чоловіком, він також вивчає мову зараз) в майбутньому планую використовувати в подорожах. Я не соромлюсь говорити і мене це радує, раніше був блок, слова знала а говорити було соромно, боялася робити помилки)
               • 5 Июль 2023, 16:16
                Yes, there were many changes in my English during this level. I have improved my skills of using different tenses and speaking about my job, education, traveling and driving. I can understand a lot of interesting content on the Internet and speak with foreigners a little. I am proud of myself, because I can understand the words of my favorite songs.

                Добавить новый отзыв


                Бесплатное тестирование в English Prime Online

                Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

                Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

                39233 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

                6 просмотров страницы школы English Prime Online сегодня