Отзывы о курсах UKnow

8.8 из 10
Онлайн-школа
8.8 из 10

43443 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

9 просмотров страницы школы UKnow сегодня

Оценка школы на базе 3 проверенных отзывов 8.8

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 17
Добавить отзыв

 • 28 Январь 2023, 02:46
  Я дуже задоволена успіхами доньки у вивченні англійської. У неї значно покращилися оцінки, вона активна на уроках і стала розуміти навіть англійську озвучку, не кажучи вже про англійські тексти. Минуло лише 2 місяці навчання! І головне, їй подобається займатися у вашій школі. Буду вас рекомендувати знайомим! Дякую!
  П.С: інформаційна підтримка, спілкування з клієнтом на вищому рівні!
  Ответить
  • Был(a) на уроке 25 Январь 2023, 20:36
   Оценка - 10
   Преподаватель 10.0
   Методика обучения 10.0
   Учебный класс (офис) 10.0
   Сервис 10.0
   Пройшов пробне заняття у викладача Аміни! Дуже цікава подача матеріалу. Сподобалося те, що викладач орієнтується на мої потреби. Зручний графік Ответить
   • Был(a) на уроке 16 Январь 2023, 20:12
    Оценка - 10
    Преподаватель 10.0
    Методика обучения 10.0
    Учебный класс (офис) 10.0
    Сервис 10.0
    Ответить
    • UKnow Language School о UKnowАдминистрация школы19 Январь 2023, 22:38
     Дякуємо що обрали школу UKnow, Ваш відгук дуже важливий для нас!)Ответить
    • 16 Январь 2023, 20:09
     Займаюсь в школі третій місяць. Дуже подобається вчитель, розуміє мої труднощі та шукає спосіб допомогти. Легко підлаштувати графік. Спасибі Катерині за якісний навчальний процес. За три місяці спікін клаб заходить набагато легше. Взагалі цікавий і корисний досвід спілкування з носієм мови. Школу однозначно рекомендую.Ответить
     • Был(a) на уроке 6 Январь 2023, 10:39
      Оценка - 10
      Преподаватель 10.0
      Методика обучения 10.0
      Учебный класс (офис) 10.0
      Сервис 10.0
      Мені дуже сподобалося!!! Викладач розклад усе по поличкам Ответить
     • 6 Январь 2023, 09:46
      Записала сина з донькою в цю школу (9 та 5 років). Хочу відмітити індивідуальний та творчий підхід до дітей різних вікових груп. Подобається що для молодшої заняття організовані в ігровій формі, що дозволило їй довше концентруватись на матеріалі уроку та краще засвоювати запропонований матеріал. Старший з задоволенням ходить на уроки. Також відмічу +, що домашні завдання не схожі на типові шкільні. Це більш творчі та креативні задачі які діти можуть виконати самостійно, що їх ще більше мотивує та підвищує їх самовпевненістьОтветить
     • 15 Декабрь 2022, 18:14
      Хотіла б залишити позитивний відгук для школи. Вивчаю англійську з Катериною - молода, розумна та відповідальна дівчина. Дуже гарно пояснює, що захоплює і мотивує надалі продовжувати навчання. Рекомендую!Ответить
     • 14 Декабрь 2022, 23:58
      Спочатку вагалася, чи підійде мені формат онлайн, тому що раніше навчалася тільки офлайн, але після пробного уроку зрозуміла , що це те що мені потрібно.
      Так, як я працюю мені не потрібно витрачати час на дорогу і я можу підібрати для себе зручний графік.
      Школа мені дуже подобається) Рекомендую
      Ответить
     • 14 Декабрь 2022, 20:35
      Хочу залишити свій відгук про навчання в онлайн школі UKNOW. Займаюсь вже декілька місяців на інтенсиві з вчителем - Катериною. Мені все подобається. Заняття проходять легко і головне продуктивно. За цей час я зміг підвищити свій рівень з А2 до В2. Також хочу сказати ще про Speaking Club, який проходе з носієм мови. Завдяки ньому, моя промова стала більш виразною та чіткою, а також почав краще розуміти, коли говорять швидко і з акцентом.

      Тож, я хочу порекомендувати школу UKNOW, тому що вони дійсно зацікавлені в тому, щоб в учнів були добрі результати! Тепер мені не соромно спілкуватись на англійській мові!)
      Ответить
     • 13 Декабрь 2022, 21:54

      Классная школа, хорошие учителя. Занимаюсь уже несколько месяцев. Особенно нравится Спикин Клаб. Благодаря тому, что общался с носителем языка, я увеличил свой навык владения английским на несколько уровней. Теперь не стыдно спросить что-то, когда будет необходимость. Рекомендую!)
      Ответить
     • 9 Декабрь 2022, 06:56
      Обрав данний курс по рекомендації знайомих. Пройшов рівень Pre-Intermediate та дуже задоволений результатом. Викладачі цікаві та дуже добре викладають матеріал, заняття проходять в дружній обстановці. Інтенсивність курсу дає змогу за короткий час дізнатися необхідну інформацію та покращити свій рівень англійської.

      В мене залишились тільки позитивні враження від навчання! Рекомендую!
      Ответить

     Добавить новый отзыв