London School of English курси англійської мови

Є онлайн-курси
Є онлайн-курси

Безкоштовний урок в London School of English

Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

Займайтеся з комфортом, за комп'ютером або смартфоном. Економте час на дорогу

43874 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

22 перегляди сторінки школи London School of English cьогодні

Активний набір в групи та ціни на Березень

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14
Інформація про набори від школи London School of English оновлення від 06.03.2023

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Старт навчання Вересень і Лютий
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Не входять у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу London School of English

Курси англійської мови London School of English (LSE) - це міжнародна команда досвідчених і захоплених викладачів. З ними вам точно захочеться вчитися, спілкуватися і відмінно вивчити англійську!

Школа англійської London School of English була створена українцями і британцями для якісного, ефективного вивчення класичної британської англійської в Україні. Це сталося ще в 1996 році, і з тих пір Лондонська школа англійської мови заслужила репутацію одного з кращих мовних центрів в нашій країні. Її популярність і авторитет абсолютно виправдані.

LSE використовує комунікативну методику навчання - найефективнішу і, до того ж, найкориснішу для набуття практичних навичок. Будьте готові спілкуватися тільки англійською - якщо спочатку здасться важко, то незабаром мовний бар'єр залишиться далеко позаду!

Навчальні матеріали в цій школі - звичайно ж, британські. Це підручники знаменитих видань Pearson (Longman), Oxford, Macmillan. Ці книги супроводжуються медіа-доповненнями, так що ви звикнете не тільки читати і писати, а й сприймати правильну англійську мову на слух.

Підручники і аудіозаписи ніколи не замінять живого спілкування, тому в LSE працюють англійці - носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). З їх допомогою ви навчитеся легко розуміти співрозмовників-іноземців, підтримувати діалог і позбудетеся від акценту.

Українські викладачі школи мають високим професіоналізмом і атестовані приймати Кембриджські іспити. Їх кваліфікація підтверджена міжнародними сертифікатами CELTA / TESOL.

London School of English приймає дітей від 1 року, а для дорослих пропонує безліч навчальних програм, в тому числі підготовку до іспитів. 

Показати більше інформації про школу

Офіси London School of English на карті

 • вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14 Украина
  Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14
  М Лівобережна
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 9:30 - 21:00

Відгуки

 • Natalya Drobotenko
  Natalya Drobotenko 2 Вересень 2021, 10:44
  Отучился ребенок год на LSE на E1 онлайн. Прекрасный преподаватель Лиза. На курсах обещали, что она у нас и останется. Проплатили наперед - и в итоге в сентябре - преподаватель такого уровня больше не ведет таких малышей (3 класс). Сейчас печаль - и дело даже не в новом преподавателе. А в том, что вместо...
  Переглянути →
  • Наталия Батура
   Наталия Батура 8 Квітень 2021, 10:34
   Не сдавайте в эту школу детей!В начале рассказывают красиво, Контроль домашнего задания,контроль посещения!Да в начале демонстрируют свой контроль.Но у меня подросток девочка 13 лет. По посещению проблем не было! Но вот недавно она призналась мне что учитель по имени Светлана игнорирует ее в сообщениях...
   Переглянути →
   • Олексій Рибальченко
    Олексій Рибальченко 25 Березень 2021, 00:19
    Отличная школа, закончил уровень Elementary, сдал тест и перешёл в феврале на Pre-Intermediate. На уровне Elementary вёл только украинский педагог, Наталья. Уроки проходят полностью на английском, по началу было сложновато, но со временем влился. Огромное спасибо ей, наконец-то разобрался с временами...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки