London School of Englishкурси англійської мови

Є онлайн-курси
Є онлайн-курси

42058 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

11 переглядів сторінки школи London School of English cьогодні

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14
Інформація про набори від школи London School of English оновлення від 17.06.2022

Подивитися інші школи англійської на Enguide

205 шкіл на карті Києва

Безкоштовний пробний урок

11443 відгуки

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Старт навчання Вересень і Лютий
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Не входять у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу London School of English

Курси англійської мови London School of English (LSE) - це міжнародна команда досвідчених і захоплених викладачів. З ними вам точно захочеться вчитися, спілкуватися і відмінно вивчити англійську!

Школа англійської London School of English була створена українцями і британцями для якісного, ефективного вивчення класичної британської англійської в Україні. Це сталося ще в 1996 році, і з тих пір Лондонська школа англійської мови заслужила репутацію одного з кращих мовних центрів в нашій країні. Її популярність і авторитет абсолютно виправдані.

LSE використовує комунікативну методику навчання - найефективнішу і, до того ж, найкориснішу для набуття практичних навичок. Будьте готові спілкуватися тільки англійською - якщо спочатку здасться важко, то незабаром мовний бар'єр залишиться далеко позаду!

Навчальні матеріали в цій школі - звичайно ж, британські. Це підручники знаменитих видань Pearson (Longman), Oxford, Macmillan. Ці книги супроводжуються медіа-доповненнями, так що ви звикнете не тільки читати і писати, а й сприймати правильну англійську мову на слух.

Підручники і аудіозаписи ніколи не замінять живого спілкування, тому в LSE працюють англійці - носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). З їх допомогою ви навчитеся легко розуміти співрозмовників-іноземців, підтримувати діалог і позбудетеся від акценту.

Українські викладачі школи мають високим професіоналізмом і атестовані приймати Кембриджські іспити. Їх кваліфікація підтверджена міжнародними сертифікатами CELTA / TESOL.

London School of English приймає дітей від 1 року, а для дорослих пропонує безліч навчальних програм, в тому числі підготовку до іспитів. 

Показати більше інформації про школу

Офіси London School of English на карті

 • вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14 Украина
  Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 14
  М Лівобережна
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 9:30 - 21:00

Відгуки

 • Natalya Drobotenko
  Natalya Drobotenko 2 Вересень 2021, 10:44
  Отучился ребенок год на LSE на E1 онлайн. Прекрасный преподаватель Лиза. На курсах обещали, что она у нас и останется. Проплатили наперед - и в итоге в сентябре - преподаватель такого уровня больше не ведет таких малышей (3 класс). Сейчас печаль - и дело даже не в новом преподавателе. А в том, что вместо...
  Переглянути →
  • Наталия Батура
   Наталия Батура 8 Квітень 2021, 10:34
   Не сдавайте в эту школу детей!В начале рассказывают красиво, Контроль домашнего задания,контроль посещения!Да в начале демонстрируют свой контроль.Но у меня подросток девочка 13 лет. По посещению проблем не было! Но вот недавно она призналась мне что учитель по имени Светлана игнорирует ее в сообщениях...
   Переглянути →
   • Олексій Рибальченко
    Олексій Рибальченко 25 Березень 2021, 00:19
    Отличная школа, закончил уровень Elementary, сдал тест и перешёл в феврале на Pre-Intermediate. На уровне Elementary вёл только украинский педагог, Наталья. Уроки проходят полностью на английском, по началу было сложновато, но со временем влился. Огромное спасибо ей, наконец-то разобрался с временами...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки