Рейтинг курсів англійської мови в Києві

Рейтинг курсів англійської у Києві представлений на основі перевірених відгуків (оцінок) студентів, які відвідали пробне заняття або почали навчання у школі

Всього перевірених оцінок 1633, +2 на цьому тижні

Як рейтинг може допомогти при виборі курсів англійської?

Рейтинг курсів сервісу Enguide відображає  актуальну інформацію і може виступати в ролі підказки при виборі вами курсів англійської мови. Курси, які займають топові позиції підсвідомо визивають довіру потенційних клієнтів. Як формується рейтинг?

Як Enguide збирає перевірені оцінки?

Ви записуєтесь на безкоштовний урок, відвідуєте школу, отримуєте e-mail з можливістю поставити оцінку. Залишаєте оцінку яка відображається в сервісі. На позицію школи англійської в списку курсів впливають тільки відгуків студентів школи, а саме - середня оцінка по кожному з напрямів (викладач, методика, навчальний клас і сервіс). Відвідувачі сайту Enguide можуть бути впевнені, що всі оцінки залишають реальні студенти які як мінімум, відвідали безкоштовний урок. Варто звернути увагу на те, що в рейтингу курсів можуть лідирувати різні школи в залежності від того, яким типом навчання ви цікавитесь: якщо ви шукаєте курси по підготовці до міжнародних екзаменів, лідерами в списку будуть школи, які спеціалізуються на цьому напрямі навчання. Якщо вас цікавить бізнес англійська - лідируючі позиції займуть школи які спеціалізуються на діловій англійській мові. Переконатись в цьому можна самостійно, ознайомившись з рейтингом курсів по типу навчання:

Необхідно також відмітити, що рейтинг курсів англійської постійно міняється - в залежності від нових відгуків (оцінок) студентів. При виборі школи англійської ви можете звернути увагу на позицію школи в загальному рейтингу, але приймати остаточне рішення тільки на підставі рейтингу, очевидно не потрібно. Одним з важливих критеріїв вибору курсів англійської являється кваліфікація викладачів і якість методики викладання. А про це ви можете дізнатись, ознайомившись з описом програми навчання або відвідавши безкоштовний пробний урок.

Формула розрахунку рейтингу Enguide

Формула рейтингу Enguide.ua

Розраховується по формулі оцінки рішень Байеса, де: W – рейтинг школи, R – середня оцінка школи по параметрам: викладач, методика, сервіс, офіс чи онлайн-клас (от 1 до 10), v – кількість перевірених оцінок школи, m – 5 (мінімальна кількість оцінок від студентів для рейтингу - 5), С – 8 (середня оцінка по сайту).

Читати повністю
12345...15