30 листопада – День народження Шерлока Холмса

АРХИВ НОВОСТЕЙ
30 листопада – День народження Шерлока Холмса
 • Дата 30.11.2015
 • Поділитися
Як лікар став письменником?

Артур Конан Дойл міг жартувати над своєю зарплатою, навіть подаючи декларацію податковому інспектору. У 1882 році в Англії річний прибуток лікаря становив 300 фунтів. Молодий лікар Конан Дойл вказав у своїй декларації свій справжній прибуток – 154 фунти. Інспектор написав на декларації «Незадовільно», вирішивши, що вона заповнена неправильно. Конан Дойль отримав повернуту декларацію, написав «Повністю згоден» і відправив назад.

Доля письменника виявилася теж вельми іронічною дамою. Заробити статок завдяки лікарській практиці йому не вдалося, хоча саме Конан Дойль вказав великому лікарю Роберту Коху, що його винахід – туберкулін – не виліковує людину від хвороби, а тільки виявляє приховані процеси, які викликає туберкульоз.

В очікуванні пацієнтів, які не поспішали юрбами ломитися в його двері, Конан Дойл і почав писати свої романи про Шерлока Холмса. Як письменник він прославився набагато швидше, ніж як лікар, тому лікарська практика була завершена.

30 листопада 1887 оповідання «Етюд у багряних тонах» був опублікований в одній з різдвяних збірок. Саме цю дату і можна вважати днем ​​народження Шерлока Холмса. Вітаємо всіх нас з цією подією :)

Прочитати всі розповіді Артура Конан Дойла англійською мовою ви можете на одному ресурсі.

Якщо ж читати про пригоди Шерлока Холмса в оригіналі вам складно, пропонуємо обрати один з курсі англійської мови в каталозі Enguide

Приємного читання! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide