Англійська для дітей влітку 2013 року, огляд таборів і курсів

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Новини сайту 15128
Англійська для дітей влітку 2013 року, огляд таборів і курсів
 • Дата 31.05.2013
 • Поділитися

Перші вісники наступаючого літа - шкільні дзвінки - вже сповістили всіх про початок канікул, діти подарували величезні букети вчителям, вислухали їхні традиційні настанови і помчали по домівках, будуючи плани на майбутнє. Адже попереду - цілих три місяці відпочинку, зустрічей з друзями, поїздок і головне - свободи від уроків, книг, іспитів і строгих вчителів. 

Але, як не дивно, від відпочинку діти починають втомлюватися ще швидше, ніж від навчання. Нудиться влітку в задушливому місті в очікуванні відпустки батьків - сумнівне задоволення. Є, звичайно, перспектива провести літо в селі у бабусь-дідусів, але далеко не кожна дитина сприйме такий поворот подій з великим ентузіазмом. 

Саме тому перед батьками завжди постає традиційна і, на перший погляд, нерозв'язна проблема: як правильно спланувати літній відпочинок свого дорогоцінного чада? Куди дитина може поїхати без батьків, прекрасно відпочити, отримати нові знання та навички і придбати незабутні враження? 

Відпочинок Вашої дитини в одному з дитячих лінгвістичних таборів може стати прекрасною альтернативою поїздки на курорт з батьками, відпочинку в селі або на дачі. 

Варто звернути увагу на переваги мовних таборів: 

 • Дитині буде цікаво в дитячому колективі, він отримує величезний досвід спілкування 
 • Дитина протягом усього дня буде зайнятий виконанням завдань або участю у спортивних змаганнях, програмах і конкурсах табору 
 • Дитина набуває необхідних мовні навички, досвід спілкування іноземною мовою, долає мовний бар'єр, удосконалює розмовну мову 
 • Режим дня дитини буде розписаний по хвилинах, що сприяє і формуванню дисциплінованості та хорошому самопочуттю відпочиваючого 
 • Дитина оздоровитися в таборі 

Це основні переваги мовних таборів. Але для того, щоб ці плюси дійсно стали складовими відпочинку Вашої дитини, необхідно вибрати хороший лінгвістичний табір. За якими принципами це можна зробити і якими вимогами слід керуватися? Якщо Ви дійсно вирішили відправити свого юного шукача пригод в лінгвістичний табір, Вас в першу чергу, крім умов проживання та харчування дітей (цим вже точно не забуде поцікавитися кожна турботлива мама), повинно цікавити: 

Режим дня дитини 

Від того, наскільки дитина буде зайнятий протягом дня, залежить, чи залишиться у нього час на пошук власних способів розваг - як правило, не надто схвалюваних батьками. Не соромтеся питати про все - у скільки підйом, скільки часу йде на прийом їжі, що діти роблять після сніданку, обов'язковим Чи є післяобідній сон, скільки часу приділяється безпосередньо вивченню мови, як здійснюється контроль за дітьми під час вечірніх заходів і т.д. 

Кількість вожатих або вихователів на загін 

Не для кого не секрет, що чим менше загін (група, команда, курс), тим легше його контролювати. В мовних таборах, як правило, загони не надто великі, кількість дітей не перевищує 12-15 чоловік на 1-2 вихователів. 

Охорона території табору та забезпечення безпеки відпочинку дитини 

Необхідно дізнатися, як добре охороняється територія, чи можливий самовільний відхід дитини з території табору, чи можуть на цій же території знаходиться сторонні особи, яким чином контролюється купання дітей у море (басейні, річці) і т.д. 

Якість вивчення мови під час відпочинку 

Батьків має цікавити не тільки кількість занять на день, комплектація груп, але і кваліфікація викладачів (наявність дипломів про вищу педагогічному або психологічному освіті, міжнародних сертифікатів, які дають право викладати іноземну мову і т.д.). Зрозуміло, добре, якщо в таборі з дітьми працюватимуть носії мови, а й у них повинні бути сертифікати або дипломи, які могли б підтвердити їх право викладати мову дітям. 

Де отримати інформацію про мовному таборі? 

З першоджерела 

Зрозуміло, можна про все розпитати менеджера або адміністратора (консультанта) тієї чи іншої компанії, яка займається організацією відпочинку дітей в мовному таборі. Але ця інформація буде носити яскраво виражений рекламний характер. Можливо, вона буде не надто спотворювати дійсність, але прикрашати її - так точно. 

З відгуків клієнтів 

Інформація, отримана таким чином, буде більш близька до дійсності, але в той же час, досить суперечливою. Адже у кожного батька своє уявлення про хороше дитячому відпочинку: хтось віддає перевагу активному відпочинку, а деякі будуть стверджувати, що кількість занять іноземним мов зведено до мінімуму і коштує збільшити навантаження. 

З особистої бесіди 

Якщо Ваші друзі і знайомі вже відправляли своїх дітей в лінгвістичний табір - обов'язково поговоріть з ними. Дізнайтеся, які труднощі можуть виникнути у дитини, на що варто звернути увагу. Якщо Ви добре знаєте людину, з якою розмовляєте, Вам буде легше скласти уявлення про конкретний лінгвістичному таборі і про відпочинок такого роду в загальному. 

Які бувають мовні табори для дітей? 

Варто розділяти два види лінгвістичних таборів: вітчизняні та зарубіжні. Звичайно, відпочинок за кордоном багатьом здається більш перспективним, тому що: 

По-перше, ось воно - занурення в мовне середовище. Хочеш не хочеш, а долати мовний бар'єр доведеться. 

Висока результативність навчання. 

Додатковий стрес для дитини - не кожен зможе легко подолати мовний бар'єр і знайти спільну мову з однолітками. 

По-друге, корисний досвід спілкування 

Розширення кругозору дитини, набуття досвіду спілкування з різними людьми. 

Можливе відчуття самотності і відрізаності від сім'ї, звичної обстановки. 

По-третє, захоплюючі екскурсії 

Багато нових вражень, вивчення культури країни, в якій знаходиться мовний табір. 

Хіба що Вашу дитину закачає в автобусі. 

По-четверте, досвід поїздки за кордон 

Дитина дізнається про інші країни і містах, національних і культурних традиціях не з підручників та енциклопедій, а з особистого досвіду. 

Відпочинок за кордоном обійдеться батькам дорожче, ніж відпочинок у вітчизняному лінгвістичному таборі. 

Якщо Ви все ж впевнені, що Ваша дитина - живий і активний індивідуум, який прагне до нових цікавих пригод, легко спілкується з однолітками на різні теми, володіє іноземною мовою хоча б на побутовому рівні і елементарними навичками самообслуговування, акуратний, не боїться на деякий час залишитися без опіки батьків, і готові оплатити йому перебування в мовному таборі за кордоном - без коливань подаруйте йому цей незабутній відпочинок. 

Мовні табори і школи за кордоном, на які варто звернути увагу 

Alexanders International School

Сайт – www.alexandersschool.com

Міжнародна школа-пансіонат для дітей з усього світу від 11 до 17 років. Школа знаходиться в одному з наймальовничіших куточків Великобританії з самим м'яким кліматом - місті Бодсей, графстві Саффолк. Територія школи досить обширна - 48 га: на ній розташовані адміністративні будівлі, навчальні корпуси, резиденції для проживання учнів, арт-центр, галерея. Школа є першою сходинкою на шляху здобуття вищої освіти за кордоном. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина в майбутньому став студентом Оксфорда або Кембриджа - варто почати з програми Alexanders International School, яка розрахована на 1, 2 або 3 або три триместру (тривалість навчання буде залежати від початкового рівня знань дитини та її успішності). 

Якщо ж Вас цікавлять мовні курси, школа може запропонувати Вам спеціальний курс «English for Education», який розрахований на дітей 11-17 років. Переваги курсу: 

 • гнучкий графік навчання (дитина може почати навчання в будь-який день) 
 • насичена програма курсу (інтенсивність програми 25 годин мови на тиждень) 
 • удосконалюються всі мовні навички: читання, письмо, сприйняття інформації на слух, розмовна мова 
 • в ході навчання діти знайомляться з термінологією природничих і гуманітарних наук, що створює базу для подальшого здобуття освіти за кордоном 

Варто звернути увагу батьків і дітей на те, що в цій школі розважальні програми зведені до мінімуму, максимум зусиль дитині доведеться приділяти навчальному процесу. Крім того, всі учні школи - в тому числі і слухачі курсів зобов'язані носити шкільну форму з логотипом Alexanders International School. 

Bellerbys College

Сайт – www.bellerbys.com

Школа - один з найбільших підготовчих центрів у Великобританії, кампуси якого знаходяться Лондоні, Брайтоні, Кембриджі і Оксфорді. Це не просто мовний табір, це школа, в якій крім мовних програм Ваша дитина може вивчати природні і гуманітарні науки англійською мовою - залежно від вибору курсу. Це навчальний заклад є відправним пунктом на шляху до висот бакалаврату та магістратури провідних вищих навчальних закладів світу. 

Вік дітей, які можуть проходити мовні курси в школі - 14-18 років. Учні можуть проживати в сім'ях або студентських резиденціях, харчування: напівпансіон. Під час навчання діти зможуть здійснити кілька екскурсій, познайомиться з культурними та історичними пам'ятками Великобританії: від древніх замків до Вестмінстерського абатства і Тауера. 

В школі Ваша дитина зможе розвинути мовні навички, вдосконалити розмовну мову, підготується до міжнародних іспитів, отримати основу для продовження здобуття освіти за кордоном. 

Boston School of Modern Languages

Сайт – www.studyenglish.com

Прекрасно провести літні канікули в США Вашим дітям допоможе ця школа. Школа розташована в центрі міста, тому діти отримають можливість не тільки познайомиться з американською культурою і традиціями, але і проводити час, вивчаючи архітектуру та дивовижні місця міста. Діти будуть проживати в сім'ях, що допоможе їм швидше адаптуватися до незнайомій обстановці. 

Школа пропонує програми для дітей від 4 до 12 років. Наймолодші студенти (4-8 років) вивчатимуть англійську мову за допомогою пісеньок, ігор, казок та інших розважальних програм. Більш інтенсивний курс очікує тих, кому вже виповнилося 9 років. 

В школі також розроблена цілісна програма дозвілля дітей: походи на пляжі і спортивні ігри, заняття вітрильним спортом, прогулянки по музеях і магазинам, екскурсії по історичному центру міста, подорожі в Нью-Йорк, Вашингтон, Кейп-Код, до Ніагарського водоспаду. 

Якщо Ви поки побоюєтеся відпускати свою дитину без особистого супроводу в іншу країну або він сам надто прив'язаний до батьків і домашній обстановці, варто звернути увагу на лінгвістичні табори на території України, тому що: 

Лінгвістичні табори на території України, на які варто звернути увагу 

DEC camp - Британський освітній табір в Україні 

Сайт – dec-camp.com

Унікальний табір, який був створений спеціально для дітей 8-17 років - у цьому віці вони швидко вивчають іноземну мову, їм легко дається як розмовна мова, так і граматичні правила. 

З дітьми працюють носії мови, тому на двотижневий заїзд припадає майже 60 годин вивчення мови. Табір розташований поблизу Канівського водосховища, в заповідній зоні Київських лісів. 

Програму навчального курсу складають: 

 • уроки англійської мови 
 • кафедри з обраної спеціальності (мистецтво і дизайн; акторську майстерність, вокал, звукозапис; фото- та відеозйомка; прикладна лабораторна наука, робототехніка; фінансова грамота, основи бізнесу; спорт та туризм) 
 • активують (гуртки, спортивні заходи, вечірні шоу) 
 • лекції 

В таборі діють суворі правила дисципліни, крім того, програма настільки різноманітна і обширна, що Вашій дитині не залишиться часу на те, щоб порушувати правила табору або нудьгувати по дому. 

KidsCamp - дитячий лінгвістичний табір в Закарпатті 

Сайт – www.kidscamp.com.ua

Дивовижна природа Закарпаття, цікаві екскурсії та насичена програма - що ще треба для веселого і незабутнього відпочинку влітку? Але крім усього цього, вивчення англійської та японської мов, кіностудія, школа шахістів, різноманітні творчі гуртки та студії, прогулянки лісом, походи в гори, зарядка на пляжі, вечірні шоу та конкурси. 

Заняття англійською мов з носіями - щодня. Уроки побудовані у формі ігор, захоплюючих діалогів, обговорень улюблених книг і мультфільмів, тому дуже сподобаються дітям. 

В таборі працюють тільки професіонали, кваліфікація яких підтверджується відповідними документами. 

Артек, табір «Кипарисовий» - незабутній відпочинок в Гурзуфі 

Сайт – www.artek.ua

Як можна подолати мовний бар'єр швидко і легко? В процесі гри, зрозуміло. І не просто гри, а спортивного квесту. Тут вже просто вибору іншого не буде - або ви знайдете спільну мову між членами своєї інтернаціональної команди, або програєте. 

Цікаві курси англійської мови, сонячні і морські ванни, захоплюючі екскурсії по етнічним місцям, участь у фестивалях та конкурсах, зоопарк і приватний пляж - це далеко не всі переваги освітнього відпочинку в одному з найвідоміших дитячих центрів України. 

Викладачі - носії мови, крім того кожну групу дітей (10-15 осіб) курирує аніматор з Великобританії. Саме тому, після відпочинку в Артеку, англійська стане улюбленим шкільним предметом Вашої дитини. 

Курси англійської мови, які пропонують дітям відпочинок в мовних таборах: 

Школа англійської мови «Green Country»

Запрошує дітей провести літо в дитячому лінгвістичному таборі, недалеко від Києва, сайт – greencountry.com.ua

American English School во Львові 

AmES організовує літні англомовні табори для дітей в Карпати, Польщу, Канаду, Англію, Німеччину, сайт  – ames.org.ua/ames-camps

Літні програми від  Magic Camp

Англомовного розвиваючого дитячого табору на шкільних канікулах: Крим, Закарпаття, Харків, поїздки в Англію, сайт  - magiccamp.net

Мовна школа «International House» 

Пропонує дітям участь в програмах літніх поїздок за кордон, сайт – www.ih.kiev.ua

The London School of English Group

Пропонує освітній відпочинок у дитячих таборах з вивченням англійської мови  – www.lse.ua

Тренінг центр «КіФактор» 

Запрошує дітей провести літо в дитячому таборі з вивченням мови біля Одеси, сайт – kfactorlive.com

Школа іноземних мов «Indigo» 

Пропонує програми навчання в мовних таборах для дітей в будь-який час року, сайт  – indigo-kiev.com.ua

Головне, плануючи відпочинок своїх дітей, прислухайтеся до їхньої думки і своєї інтуїції. Адже невгамовна тяга дітей до нових відкриттів, знанням і враженням і підтримка батьків - це саме те, завдяки чому можна провести з користю незабутні літні дні. Бажаємо Вам знайти ідеальні варіант освітнього відпочинку для Ваших дітей. 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide