День відкритих дверей в Університеті Ковентрі

АРХИВ НОВОСТЕЙ
День відкритих дверей в Університеті Ковентрі
Coventry University запрошує!

23 липня столицю очікує пам'ятна подія: один з найвідоміших британських вузів, Університет Ковентрі, проведе день відкритих дверей. Прибувши в суботу, 23 липня, в готель Intercontinental (за адресою Велика Житомирська, 2а), в проміжок часу з 11:00 до 18:00, можна відчути себе студентом університету, який вже два роки займає 15 місце в загальному рейтингу британських вузів, опублікованому The Guardian.

Університет Ковентрі регулярно удостоюється нагород за якість освіти, задоволення студентів, умови проживання та інші ключові складові, необхідні провідним навчальним закладам. Відвідувачі зможуть дізнатися все про отримання вищої освіти в Coventry University.

Один з кращих вузів Сполученого Королівства проведе ряд цікавих заходів, в числі яких – заняття з розслідування злочинів, архітектури, менеджменту і бізнесу, а також воркшопи з дизайну і мистецтва.

Всі бажаючі можуть тут же пройти співбесіду з представником Університету Ковентрі, заповнити та подати документи для вступу до вузу. Ті, хто зробить це, зможуть розпочати навчання в Coventry University в 2016 році, у вересні.

Організаційні моменти:

 • Дата: 23 липня
 • Час: 11:00 - 18.00
 • Місце: Intercontinental вул. Велика Житомирська, 2а
 • Деталі: на сайті
 • Обов'язкова реєстрація

Не проспустіть! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide