Журнал англійською мовою English 4U

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Журнал англійською мовою English 4U
 • Дата 23.09.2013
 • Поділитися

English4U - журнал англійською мовою, завдяки якому Ви можете вдосконалити свою англійську з задоволенням. Журнал допоможе Вам збагатити лексику, розвинути мовні навички, дізнатися багато нової інформації, з цікавістю провести час за читанням. 

Історія створення журналу 

Перший випуск журналу відбувся в 2004 році, з 2005 року журнал почав випускатися регулярно двічі на місяць.

У 2006 році журнал вже мав двадцать сторiнок, в 2009 році - став кольоровим. Незабаром, з 2011 року редакція журналу почала співпрацювати з Lustre Art Group та іншими фотографами Дніпропетровська, що і стимулювало появу нових яскравих обкладинок журналу. Якість матеріалу, поданого в журналі, поліпшувалося з кожним роком - на зміну готовим статтям з інтернету прийшли оригінальні матеріали авторів журналу.

Англоязычный журнал English4U

Особливості журналу 

Журнал буде цікавий в першу чергу молодим людям з активною життєвою позицією, які прагнуть до самовдосконалення.

Тематика матеріалів English4U дуже різноманітна, про це свідчать навіть назви розділів видання: Сinema, Voyage, Fiction, Unisex, Music, Business English, Psychology, Nota Bene, Life up! та інші. Крім розважально-інформаційних публікацій, є також спеціальні рекомендації для перекладачів з безліччю конкретних прикладів, новини. Після деяких публікацій Ви знайдете словник важких слів. Анекдоти на сторінках English4U ламають стереотипи - англійський гумор, виявляється, може бути і смішним, і зрозумілим.

На сторінках журналу 

Усі матеріали в журналі подані на живому англійською мовою. Це допомагає вдосконалювати навички читання, помітно збагачує лексикон читачів новими мовними зворотами. Сучасний дизайн журналу і доступна ціна приємно здивують всіх, хто побажає долучитися до спільноти читачів.

На сторінках журналу, крім навчальних і розважальних матеріалів, жвавих веселими ілюстраціями, Ви також можете знайти поради і рекомендації щодо вивчення англійської мови за допомогою інших шляхів, друкованих та інтернет-ресурсів.

Журнал English4U пропонує свої читачам: 

 • огляди подій у світі
 • психологічні поради
 • бізнес-рекомендації
 • статті про здоров'я
 • публікації про красу і моду
 • класичні літературні твори
 • біографії відомих людей
 • рецепти вишуканих страв 

English4U допоможе Вам з інтересом і користю провести час, удосконалити мовні навички, підвищити загальний рівень володіння англійською мовою. 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide