Газети і журнали англійською: для роботи, навчання і розваги. Де купити в Києві?

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Газети і журнали англійською: для роботи, навчання і розваги. Де купити в Києві?
 • Дата 06.06.2013
 • Поділитися

Газети і журнали є невід'ємною частиною нашого життя, потураючи одній з головних особливостей людського характеру - цікавості. Але, як каже стара, як світ, приказка, цікавість - не порок. Тому на сторінках періодичних видань люди продовжують шукати новини про події у світі та сусідньому дворі, про політичні переворотах і початок випуску нової марки мила, про моду і мистецтві, погоду і автомобілях, спорті, науці, відомих людей, і тих, які хочуть бути відомими , новини про все і, одночасно, ні про що. 

Англійські аристократи колись звели ранкове читання газет в ранг особливої ​​церемонії за чашкою кави з сигарою. Зараз англійські газети користуються популярністю в усьому світі, і не тільки, як джерела інформації, але і як навчальні посібники для тих, хто освоює іноземну мову. Важко перебільшити значення читання англомовної періодики в процесі вивчення мови. Живий сучасна мова, захопливість матеріалу, наявність найрізноманітнішої лексики в текстах - це далеко не повний перелік плюсів англомовної періодики. Але де можна придбати журнали і газети англійською мовою? І на які з них варто звернути увагу?

Газети і журнали англійською мовою в Україні 

What's On

Англомовний тижневик, в якому описуються основні події розважальної і культурного життя столиці. За словами редактора журналу, Лани Ніколь, тижневик відрізняється від інших подібний видань сатирично-саркастичним тоном і дивовижною іронічністю публікацій. Тому, якщо Ви хочете відточити не тільки мовні навички, а й почуття гумору - журнал What's On створений спеціально для Вас. 

English learner’s Digest (Дайджест для тих, хто вивчає англійську)

Газета випускається із завидною регулярністю - один раз в два місяці. Захоплюючі рубрики газети будуть цікаві, як учням і студентам, так і їх викладачам. Видання рекомендоване до використання в процесі вивчення англійської мови Міністерством освіти і науки України. 


Kyiv Post

Газета видається з 1995 року і по праву вважається одним з провідних інформаційних видань України англійською мовою. Всі значущі події у політичній, економічній чи соціальній сферах країни розглядаються на сторінках Kyiv Post. 

English 4u

Журнал призначений для тих, хто вивчає англійську мову і бажає урізноманітнити цей процес. Журнал яскраво вираженого освітньо-розважального характеру - з ним Ви зможете не тільки вдосконалювати свою англійську, а й дізнаватися багато цікавого. На жаль, зараз, у зв'язку з закриттям журналу, можна придбати тільки старі випуски, які розпродаються. Світові періодичні видання англійською мовою 

The Times

Коментарі до цієї назви здаються зайвими. Але все ж варто ще раз відзначити, що The Times - одне з найвідоміших світових періодичних видань, щоденна газета Великобританії, володарка неймовірної кількості Пулітцерівських премій, яка видається з 1785 року. 

Esquire 

Щомісячний чоловічий журнал, який видається в США з 1932 року, а сьогодні завоював цілий світ - журнал виходить в друк в більш ніж 20 країнах світу. З 2012 року він почав видаватися в Україні. Журнал про моду, політиці, спорті, автомобілях та бізнесі. Сайт Esquire.

Daily Express

Відомий британський таблоїд, роком заснування якого вважається далекий 1900. Одна з перших газет, яка почала друкувати все і про все - політичні новини і плітки про відомих людей, кросворди і забавні історії та багато іншого. 

Harper’s Bazaar

Жіночий журнал про красу і моду, який видавався в США з 1967 року. Сьогодні видається щомісяця у форматі альбому. 


Financial times

Міжнародне бізнес-видання, штаб-квартира якого знаходиться в Лондоні. Газета видається в 24 містах світу і висвітлює всі найбільш значущі події, що відбуваються у фінансовому світі. 


Vogue

Чи існує в світі жінка, ніколи не чула про це журналі? Складно сказати. Це не просто журнал - це справжня біблія світу моди, яка видається в 19 країнах світу. 
Де купити періодичні видання англійською мовою в Києві? 

Люди, які рано чи пізно стикаються з проблемою придбання англомовних українських або світових періодичних видань, розуміють що не так то це і просто. У Києві можна знайти тільки кілька місць, де Вас забезпечать необхідною періодикою. 

Торговий центр «Глобус» (Майдан Незалежності). На першому поверсі першої та другої лінії торгового центру можна знайти парочку кіосків з англомовною пресою. Вибір невеликий, але «Vogue» і «Esquire» Ви там точно знайдете. 

Торговий центр «Метроград» (ст.м. Площа Льва Толстого). У книжковому кварталі центру можна відшукати журнал «Rolling Stone», «Harper's Bazaar» та інші газети, журнали і путівники різними мовами. 

Готель «Radisson». У всесвітньо відомих мережевих готелях можна знайти бізнес-видання, наприклад газету «Financial times». 

Аеропорт «Бориспіль». В аеропорту, в терміналі «B» є невеликий магазинчик спеціалізованої англомовної преси та літератури. Варто лише зауважити, що ціни в ньому небагато вище, ніж в інших місцях продажів. 

Магазин «Пюре» (вул. Рейтарська 21/13). Обитель модних журналів, осереддя видань про красу, модні новинки і тренди сезону на всіх мовах. Тут Ви можете знайти «Vogue», «The gentleman's», «Fantastic man», «Harper's Bazaar» та багато іншого. 

Магазин «Резидент» (Червоноармійська / Басейна, PinchukArtCentre). В магазині, крім широкого вибору англомовної літератури про моду, мистецтво і красу, ви також можете знайти спеціалізовані журнали по архітектурі. 

Книжковий ринок «Петрівка». Знайти книжкову крамницю, де продається англомовна періодика на цій величезній території не так-то просто. У різних кіосках можна відшукати по кілька випусків «Vogue». В 36 ряду Ви можете виявити одинокий англомовний журнал «Ukraine Welcome», який рекламує краси України іноземним туристам. В 29 ряду Ваші ретельні пошуки увінчаються успіхом: у невеликий лавочці під номером 7 Ви знайдете непоганий вибір англомовних журналів з ​​економіки, в тому числі і журнал «Strategy and business», видання із серії National Geographic, а також нові і старі випуски «Esquire» і всюдисущого «Vogue». 

Для бажаючих оформити підписку через он-лайн сервіси: 

Presa.ua - на сайті представлено близько 100 видань, тут Ви можете оформити передплату на бізнес-періодику, в тому числі і на «Financial times» .

Smartpress.com.ua - в цьому найбільшому в Україні підписному агентстві Ви можете вибрати будь-яке з 1500 видань (на сорока восьми мовах з 92 країн світу). 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide