Міжнародний Християнський Університет (ICU). Освіта англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Міжнародний Християнський Університет (ICU). Освіта англійською
 • Дата 06.09.2013
 • Поділитися

Міжнародний християнський університет - вуз, який може стати хорошим стартом для Вас в побудові успішної кар'єри. Університет засновано в 1992 році КНЕУ спільно з Віденським Міжнародним університетом.  

Особливості Міжнародного Християнського університету 

ICU (Міжнародний Християнський Університет) - навчальний заклад, в якому Ви можете отримати вищу освіту, обравши будь-яку з ряду спеціальностей. Університет пропонує своїм студентам якісну бізнес-освіту, в його стінах проходять підготовку майбутні менеджери, маркетологи і ті, хто вже зовсім скоро будуть впливати на зміни в економічному просторі країни.

Викладання в університеті ведеться як українською, так і англійською мовами. Тому за час навчання Ви не тільки отримаєте вищу освіту, а й удосконалите свою англійську.

Викладачі Міжнародного Християнського Університету - фахівці з різних країн світу: України, США, Великобританії і Канади.

При університеті функціонують курси іноземних мов, які можуть відвідувати як студенти університету, так і ті, хто просто бажає вивчити нову мову або вдосконалити свої знання та навички. 

Перспективи навчання в Міжнародному Християнському університеті 

Програми навчання університету базуються на українських та західних навчальних планах і програмах, саме завдяки цьому навчальних процес в університеті є ефективним і результативним.

В Міжнародному Християнському Університеті Ви можете вибрати одну із спеціальностей: менеджмент організацій, маркетинг, міжнародна економіка і, по закінченню навчання, отримати диплом, який визнається на міжнародному рівні. Крім того, при наявності диплома Міжнародного Християнського університету, Ви можете поступити в будь-який вищий навчальний заклад світу на одну з програм післядипломної освіти.

Університет готує бізнес еліту країни, але це зовсім не означає, що предмети, які викладаються на різних факультетах мають строго економічний напрямок. Навчаючись за програмою будь-якої спеціальності в Міжнародному християнському університеті, Ви також будете вивчати ряд гуманітарних предметів, що дозволить не тільки розширити Ваш кругозір, а й удосконалити мовні навички володіння англійською мовою.

Більш детальну інформацію про вищий навчальний установі, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайті Мiжнародного християнського унiверситету.   

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide