Комунікативна методика - найкраща методика вивчення англійської мови

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Live English 17764
Комунікативна методика - найкраща методика вивчення англійської мови
 • Дата 21.08.2013
 • Організатор Live English
 • Поділитися

Вивчення будь-якої мови базується на 4-х «китах»: читанні, письмі, вільному володінні усній розмовної промовою і сприйнятті мови на слух. Серед усіх методик вивчення англійської мови найбільш ефективним заслужено вважають саме комунікативний підхід, в якому упор робиться на практику спілкування, володіння мовою та її сприйняття. 

Що ж являє собою комунікативний метод вивчення іноземної мови, настільки популярний останнім часом? 

Комунікативна методика - це змішання традиційного і інтенсивного методів, вона маює ряд переваг. Її ідеєю є підхід, заснований на схожості освоєння мови з тим, як це роблять маленькі діти, вперше вивчаючи рідну мову. Людина, яка вивчає англійську мову, знаходиться в центрі навчального процесу. Для пояснення нових слів і правил, вчитель використовує знайому студенту лексику, пояснює граматику за допомогою наочних ілюстрацій, жестів і міміки. 

У сучасному світі комунікативна методика надзвичайно поширена. Більшість зарубіжних мовних шкіл (включаючи їх представництва в Україні та Росії) використовують її у своїй роботі - наприклад, British CouncilInternational HouseLive English (офицiйний сайт)

Дана методика передбачає присутність носія мови. Ставиться на меті подолати мовний бар'єр і допомогти людині позбутися боязні говорити англійською мовою. Учні використовують на заняттях мову таку ж, як і в реальних ситуаціях життя, що дає їм можливість використовувати лексичні та граматичні форми для вираження своїх думок. 

Комунікативний метод розвиває навички мовлення, навички читання і сприйняття інформації на слух. Що стосується вивчення граматики, то це відбувається під час спілкування. При цьому спочатку освоюються слова, вирази і мовні формули, а вже потім відбувається їх розбір в граматичному плані. Так досягається мета навчити студентів говорити правильно і вільно. 

Наталя Нікітіна
директор курсів Live English

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide