KSE: Магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів

АРХИВ НОВОСТЕЙ
KSE: Магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів
 • Дата 04.09.2013
 • Поділитися

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics) пропонує унікальну однорічну магістерську програму з економіки бізнесу і фінансів з викладанням виключно англійською мовою. Саме про цю програму ми розповімо Вам детальніше. 

Переваги програми 

Переваги програми полягають у тому, що вона поєднує в собі економічний аналіз з практичними аспектами бізнесу, велику увагу в процесі навчання приділяється розвитку економічного мислення та використанню статистичних інструментів для ефективного вирішення управлінських проблем. Викладачами цієї програми є провідні фахівці у сфері бізнес-аналітики і фінансів, а також фахівці, які отримали ступінь Ph.D., викладачі зі ступенем MBA. Навчання ведеться виключно англійською мовою. 

Результати навчання за програмою 

Після проходження навчання по програмі випускники отримують сертифікат KSE. Якщо ж Ви бажаєте продовжити навчання, то з сертифікатом KSE Ви можете поступити в Хьюстонський університет (США) і отримати диплом магістра міжнародного зразка.

Навчання в KSE надає можливість побудувати успішну кар'єру в сфері бізнесу, вибираючи з варіантів роботи в банківських та фінансових установах, інвестиційних фондах і консалтингових фірмах.

Завдяки навчанню за програмою KSE, Ви:  

 • набуваєте поглиблених знаннь та навичок в сфері економіки бізнесу і фінансів проходите підготовку до вступу в престижні міжнародні вузи 
 • підвищуєте знання та навички володіння англійською мовою до академічного рівня 
 • підвищуєте можливості успішного працевлаштування. 

Якщо Ви хочете пройти навчання за магістерською програмою KSE, Вам необхідно успішно здати вступний тест і пройти співбесіду. Детальну інформацію Ви можете знайти на офіційному сайті KSE. 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide