KSE: магістерська програма з економічного аналізу на англійській мові

АРХИВ НОВОСТЕЙ
KSE: магістерська програма з економічного аналізу на англійській мові
 • Дата 01.10.2013
 • Поділитися

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics) пропонує унікальну дворічну магістерську програму з економічного аналізу з викладанням виключно англійською мовою. Саме про цю програму ми розповімо Вам детальніше.  

Переваги програми 

Навчальна програма базується на досягненнях і дослідженнях, а також кращих навчальних програмах американських і західноєвропейських вищих навчальних закладів. Викладачі програми - професіонали з вищою освітою міжнародного зразка, які мають ступінь Ph.D., досвід роботи в сфері досліджень і які є провідними міжнародними економістами-практиками. 

Результати навчання за програмою 

Після проходження програми і отримання сертифіката KSE, перед студентами відкривається можливість отримати ступінь магістра в університеті Х'юстона (США), крім того, вони овободiвають необхідними знаннями та навичками з високим рівнем аналітичної підготовки, які можуть успішно працевлаштуватися в державному або приватному секторі економічної системи країни . 

Завдяки програмі Ви: 

 • набуваєте поглиблені знання і навички у сфері економічного аналізу
 • готуєтеся до вступу в престижні закордонні вищі навчальні заклади
 • отримуєте можливість успішного працевлаштування
 • підвищуєте мовні навички до академічного рівня 

Для того, щоб пройти навчання за магістерською програмою з економічного аналізу KSE, необхідно здати вступний тест і пройти співбесіду. Детальну інформацію про програму Ви можете знайти на офіційному сайті KSE 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide