Міжнародний іспит CAE

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Міжнародний іспит CAE
 • Дата 24.03.2014
 • Поділитися

Міжнародний іспит CAE - один з групи Кембриджських екзаменів, який також, як і решта, був розроблений підрозділом ESOL Кембріджського університету. Він відповідає рівню С1 по CEFR, тобто Розширений. Про популярність іспиту можна судити вже з того факту, що щорічно бажання здати CAE виявляють близько 60 тисяч студентів з більш ніж 60 країн.

Хто здає іспит CAE?

Сертифікат Кембриджського іспиту CAE визнається цілим рядом університетів світу, в тому числі і Оксфордським, Кембриджський, Каліфорнійським, університетом Торонто і багатьма іншими міжнародними вищими навчальними закладами. Тому, якщо Ви хочете стати студентом вузу за кордоном, підготуйтеся до здачі CAE. Крім того, в багатьох компаніях, таких як Microsoft, Sony, Hewlett-Packard, Nokia, Bosch при прийомі на роботу, у Вас також повинен бути сертифікат CAE.

Структура екзамена

Іспит CAE проходить в два етапи. Перший етап включає в себе чотири частини, кожна з яких визначає рівень володіння мовними навичками: читання, письмо, аудіювання та вживання мови. Дата і час другого етапу - перевірки володінням розмовної промовою - призначається для кожного з екзаменованих індивідуально.

Розглянемо етапи іспиту детальніше:

 • Читання (Reading) – прочитавши чотири варіанти текстів, Вам потрібно буде дати відповіді на запитання. Тексти можуть бути різних типів, стилів і жанрів.
 • Письмо (Writing) – необхідно виконати запропоновані письмові завдання, а також на вибір написати один з текстів: записку, статтю, доручення, звіт.
 • Вживання мови (Use of English) – необхідно виконати 50 різних завдань: заповнити пропуски в тексті, вибрати те чи інше слово.
 • Аудіювання (Listening) – прослухавши інтерв'ю, лекції, новини або діалоги, Вам необхідно зрозуміти їх зміст і відповісти на питання, що стосуватимуться прослуханих текстів.
 • Володіння розмовною мовою (Speaking) – заключний етап іспиту, завдяки якому можна визначити вміння екзаменованих спілкуватися на різні теми, в різних ситуаціях і з різною кількістю учасників бесіди.

Оцінювання іспиту

Згідно з вимогами цього рівня, той, хто здає іспит CAE повинен швидко читати англійською мовою і розуміти зміст прочитаного, писати швидко і грамотно, спілкуватися практично на будь-які теми, швидко підбираючи лексику, довго не замислюючись над якими-небудь словами або словосполученнями.

Оцінюється іспит за шкалою з п'яти букв: A, B, C, D, E. Якщо Ви здали іспит на оцінку A, B або C - Вам видадуть сертифікат про успішне проходження іспиту. Оцінки D і E означають провал іспиту.

У Києві кілька центрів, на базі яких можна здати CAE:

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерні версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.).

Освітній центр Grade Education Center, Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. Будь-який іспит з числа Cambridge ESOL, в тому числі і CAE, Ви можете здати в цьому центрі, також пройти підготовку до іспиту. Вартість послуг - від 1100 грн.

Екзаменаційний центр International House Kiev. Офіс центру, на базі якого можна здати CAE, Ви знайдете адресою пр. Героїв Сталінграда, 24, офіс 126. Вартість послуг - від 1300 грн (комп'ютерний варіант) і 1400 (паперовий варіант). Ви можете звернутися до викладачів центру з проханням надати допомогу в підготовці до іспиту.

Підготовка до іспиту CAE 

Підготовку до іспиту можна пройти на базі різних лінгвістичних шкіл в групі, індивідуально з викладачем або самостійно. Для самостійної підготовки Вам знадобитися якісна література, в її число входять: CAE Practice Tests, Interactive CAE, CAE Gold Plus, CAE Result, Objective CAE, Complete CAE та багато інших.

Центром іноземних мов, де надаються послуги підготовки до міжнародних іспитів, в тому числі, до Кембриджських, є Greenwich. На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту CAE. Завдяки унікальній програмі центру, Ви поліпшите знання граматики, мовні навички, удосконалите усне мовлення в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний.

Крім того, Ви також можете підготуватися до будь-якого з Кембриджських екзаменів, в тому числі і до CAE, на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи швидко і ефективно підготують Вас до здачі Кембріджського іспиту будь-якого рівня.

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide