Занурення в англомовне середовище у Києві

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Занурення в англомовне середовище у Києві
  Хто ще хоче мати мовну практику не виїжджаючи з Києва?

Ви теж вивчаєте англійську мову? І давно? У школі, в університеті, на курсах, самостійно ... Якщо порахувати, то багато хто з нас вивчає мову близько 10 років. Але, якщо чесно, мало хто в підсумку може розмовляти нею легко і впевнено.

З іншого боку, якщо в силу життєвих обставин хтось надовго опиняється в англомовній країні, то вже буквально через місяць починає швидко говорити англійською. Яка всесвітня несправедливість! :)

Насправді все до неподобства просто: якщо немає постійної практики, всі наші заняття мовою ризикують давати мінімальний ефект. Але що робити, якщо виїхати на тривалий час в країну з мовним середовищем у нас немає ніякої можливості? Не кидати ж через це вивчення мови!

Наш Клуб Life English від Студії «Red Arrow» створений саме для того, щоб, навіть не виїжджаючи з Києва, можна було мати постійну мовну практику. Ми проводимо регулярні клубні зустрічі, в яких беруть участь носії мови.

Це унікальна можливість:

 • подолати внутрішній бар'єр і зануритися в сучасну англійську мову (а це зовсім не та застаріла мова, яку ми вивчали в школі)
 • поповнити свій словниковий запас
 • почати думати англійською (а куди ви подінетеся – регулярне інтенсивне спілкування не залишить вам вибору :)

Навчання може бути дійсно захоплюючим: настільні ігри, міські квести, показ мод, виставки, дегустація вин, кіносеанси з попкорном, караоке, зустрічі з носіями мови та інші заходи для практики реального англійської в природному середовищі мови.

Ми, наприклад, в рамках кожної зустрічі задіюємо відразу кілька форматів спілкування – вони побудовані таким чином, що ні у кого немає ні найменшого шансу мовчки відсидітися осторонь. Всі обговорювані питання підібрані так, що всі учасники захоплено обговорюють їх не тільки заради мовної практики. А ще й тому, що це життєві теми, які цікаво обговорювати, дізнаватися думки один одного і навіть сперечатися.

Плюс до цього, ми протестували безліч варіантів ігор і обрали найкращі за співвідношенням «цікавість/корисність» (у більшість з яких ви ніколи не грали: Sequence, Word-Up, Alias, Mafia, Monopoly, etc).

Ми створили цей клуб насамперед для себе – нам завжди дуже хотілося мати можливість розмовної практики з носіями мови. Більш того, ми спочатку поставили собі завдання зробити наш клуб кращим місцем в Києві для спілкування англійською. Тому ми дуже ретельно ставимося до вибору ведучих і уважно ставимося до кожної деталі. На наші клубні зустрічі збираються розумні, цікаві та відкриті люди з хорошим почуттям гумору.

Навіть ті, хто ще недавно боявся сказати пару фраз, не тільки починають говорити без упину, а й думати англійською. (І це не дивно, – адже так набагато швидше формулювати, ніж коли подумки перекладаєш кожну фразу з російської на англійську).

Крім того у нас, мабуть, найкомфортніші умови серед усіх розмовних клубів. Почнемо з місця розташування. Це самий центр Києва (м. Університет, бул. Тараса Шевченка, 46В, офіс 3), кілька хвилин від Цирку, площа Перемоги.

У нас відмінне приміщення, свіжа кава з хорошої кавомашини, різні сорти чаю, багато печива, цукерок і т.д.

У нас завжди весело та англомовно:

Приєднуйтесь до нас – залишайте заявку на сайті і записуйтеся в число учасників!

Крім того, ви можете підписатися на наш онлайн ресурс Смарт Модуль EnglishU.com.ua і практикувати англійську через нові відео і аудіо-матеріали для самостійного вивчення англійської мови. 

Чекаємо на вас!

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide