Стипендіальна програма для журналістів, які володіють англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Стипендіальна програма для журналістів, які володіють англійською
 • Дата 23.12.2015
 • Поділитися

Англійська мова  необхідна. Цу вже аксіома. Кожен день безліч людей встрачають шанс отримати якісну освіту чи престижну роботу лише через те, що не знають міжнародної мови. І в цей самий момент усі найкращі пропозиції падають до ніг тих, хто забув про свою лінь, брак часу й активно розпочав роботу над собой и своїм знанням англійської мови. Так, це сумно, та статистика свідчить про те, що ті, хто володіє англійською на високому рівні, заробляють значно більше за тих, хто зовсім не володіє англійською або знає її на низькому рівні.

Ми розповімо про одну пропозицію, яку зможуть подужати ті, хто не боїться ризику і прагне бути потрібним людству. Ця можливість для тих, хто мріє бути журналістаом і хоче першим розповідати про найважливіші події світу.

Міжнародна програма Erasmus Mundus пропонує всім охочим податися на магістерську програму з журналістики зі стипендією розміром в 47 000 євро. Ця пропозиція актуальна  для студентів, які вже закінчили бакалаврат і проживають в країнах, що не входять до Європейського Союзу чи не є жителями Ліхтенштейну, Норвегії, Ісландії, Македонії та Туреччини.

Ця програма передбачає вивчення медіа, соціальних наук і, звичайно, осягнення журналістських навичок. Перший рік навчання всі проведуть у Данії, а на другий рік  зможуть обрати 1 з чотирьох європейських університетів для продовження навчання. Вибір залежатиме від обраного профілю: бізнес і фінансова журналістика, війна і конфлікти, медіа та політика чи журналістика та кросскульутурні медіа.

Для чого ж потрібна англійська? По-перше, для того, щоб подати заявку на стипендіальну програму, в якій обов'язково має бути сертифікат IELTS (з балом не нижче 7.0), по-друге, для спілкування та можливості вчитися. Адже навчання проходитиме англійською мовою.

Останній термін подачі заявки  10 січня 2016. Варто поквапитися!

А дізнатися більше інформації про стипендіальну програму ви можете тут.

Бажаємо реалізувати всі ваші плани! ;) 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide