«Victor Frankenstein» in English в кінотеатрі «Boomer»

АРХИВ НОВОСТЕЙ
«Victor Frankenstein» in English в кінотеатрі «Boomer»
 • Дата 05.11.2015
 • Поділитися
Деніел Редкліфф – не тільки Гаррі Поттер!

Історія, що холодить кров чи кока-колу, яку ви захопили до попкорну, за романом Мері Шеллі – на великому екрані! Як геніальний вчений створив чудовисько, чи міг перешкодити йому молодий асистент, чи буде шрам на лобі у Редкліффа в цьому фільмі? А головне – чи зможете ви отримати задоволення від перегляду «Victor Frankenstein» in English в кінотеатрі «Boomer» без субтитрів з 26 листапада 2015 року?

</ iframe></p> <h3>Організаційні моменти:</h3> <ul><li>Записуйтеся для участі в перегляді на <a href="javascript:void(0);" target="_blank" data-js-link="https://www.facebook.com/events/937149039689398/">сторінці Facebook</a></li> <li>Адреса кінотеатру: Лаврухіна, 4, Київ</li> <li>Телефон: (067) 977-88-33</li> <li><a href="javascript:void(0);" target="_blank" data-js-link="http://vkino.ua/ua/cinema/boomer?city=kiev">Офіційний сайт</a> </li></ul><p>Кінотеатр може призначити додатковий показ, якщо бажаючих дивитися фільм мовою оригіналу буде занадто багато. Вдосконалюйте англійську з попкорном і колою!<span id="pastemarkerend"> </span></p> </body></html>

Організаційні моменти:

Кінотеатр може призначити додатковий показ, якщо бажаючих дивитися фільм мовою оригіналу буде занадто багато. Вдосконалюйте англійську з попкорном і колою! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide