Вища освіта англійською мовою в Києві

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Вища освіта англійською мовою в Києві
 • Дата 30.08.2013
 • Поділитися

Ви хочете отримати європейську вищу освіту, підтверджену дипломом міжнародного зразка, але поки не наважуєтеся виїхати на тривалий термін за кордон? Завдяки англомовним навчальним закладам Києва Ви можете отримати вищу освіту на англійській мові в Україні. Які саме вузи можуть бути для Вас цікаві і які програми вони пропонують - ми докладно Вам розповімо. 

Переваги вищої освіти англійською мовою 

→ Вашими викладачами будуть кваліфіковані закордонні професіонали
→ Програма навчання буде базуватися на міжнародні досягнення і інноваціях
→ Навчальні посібники та матеріали, які Ви будете використовувати на заняттях - роботи провідних світових фахівців у тій чи іншій сфері, крім того, Ви будете знайомитися з ними мовою оригіналу
→ В процесі навчання Ви вийдете на новий академічний рівень володіння іноземною мовою 

Вищі навчальні заклади Києва 

Міжнародний Християнський Університет 

Международный Христианский Университет

Приватний університет, навчання в стінах которого дозволить Вам отримати диплом про вищу освіту міжнародного зразка в сфере Бізнеса та Економіки. МХУ-Київ БУВ Заснований в 1992 году на КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Напрями навчання: менеджмент, маркетинг, міжнародна економіка. Вищий навчальний заклад знаходітіся за адресою: м Київ, пр-т Перемоги, 54/1. Більш доповідну інформація на офіційному сайті .

Wisconsin International University Ukraine 

Wisconsin International University Ukraine

Приватний вищий навчальний заклад, який дозволяє студентам не тільки зануритися в мультикультурне середовище, а й отримати освіту в сфері управління бізнесом або менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та отримати диплом міжнародного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр або магістр. На базі університету Ви також отримуєте можливість стати активним учасником програм проходження практики, навчання або стажування за кордоном. Детальніше про факультети, надходження і перспективи навчання в інституті Ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Київська школа економіки  (Kyiv School of Economics) 

Киевская школа экономики (Kyiv School of Economics)

Київська школа економіки - вищий навчальний заклад, який було засновано в 2006 році і який встиг увійти в число кращих вузів Східної Європи, які готують нові покоління висококваліфікованих економістів. Університет пропонує міжнародні стандарти навчання. На базі Київської школи економіки Ви можете пройти навчання англійською мовою за однією з магістерських програм: 

 • Днорічної магістерської програмі з економіки бізнесу і фінансів
 • Дворічної магістерської програмі з економічного аналізу 

Викладачі навчального закладу - економісти, які отримали освіту за кордоном і мають ступінь Ph.D., ступінь MBA, а також провідні світові економісти-практики. Після закінчення навчання за магістерською програмою студенти отримують Магістерський сертифікат KSE і можливість продовжити навчання в університеті Х'юстона (США). Навчання за цією програмою є найбільш вдалим стартом кар'єри в сфері бізнесу та фінансів в Україні. Детальніше про програму Ви можете дізнатися на офіційному сайті Kyiv School of Economics.

Освіта англійською мовою в Києві дозволить Вам відкрити для себе нові перспективи професійного та особистісного зростання. 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide