Вісконсінський Міжнародний Університет в Києві. Освіта англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Вісконсінський Міжнародний Університет в Києві. Освіта англійською
 • Дата 10.09.2013
 • Поділитися

Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні - це вищий навчальний заклад, в стінах якого створена освітня середа для мультикультурного студентської спільноти та інтернаціонального викладацького складу. 

Особливості Висконсинского Міжнародного Університету 

ВМУУ - перший американо-український університет, він був заснований в 1997 році за ініціативою керівництва Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Вісконсинського Міжнародного Університету (Вауватоса, Вісконсін, США). Університет акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, а також Державною акредитаційною комісією. ВУЗ може надавати студентам освітні послуги за бакалаврськими та магістерськими програмами.

ВМУУ також є сертифікованим освітнім та екзаменаційним центром Інституту комерційного менеджменту (Гемпшир, Великобританія).

Навчання в університеті ведеться українською та англійською мовами. Викладачі університету - фахівці з провідних університетів України, США та Західної Європи.  

Перспективи навчання в Вісконсинському Міжнародному університеті 

Вища освіта, отримана в цьому університеті, може стати першим кроком до Вашої успішної кар'єри в сфері бізнесу. Цьому сприятимуть не тільки якісні навчальні плани і програми університету і висококваліфікований викладацький склад, а й інші чинники. На базі університету Ви можете взяти участь в міжнародній програмі МВА, а також - пройти навчання за програмою «Адміністрування бізнесу» (Business Administration) - ВВА.

Під час навчання в університеті Ви можете брати активну участь в програмах з обміну студентами, проходити стажування та практику в США і країнах Західної Європи. Крім того, при університеті функціонує бізнес-інтернатура.

Після закінчення навчання в університеті Ви отримаєте два дипломи: державного українського та міжнародного зразка.

На базі університету Ви можете пройти курси англійської мови, в тому числі і курси підготовки до складання міжнародних іспитів, взяти участь в корпоративних тренінгах, відвідати майстер-клас, який організований за участю представників ООН і т.д.

Детальну інформацію про Вісконсинському Міжнародному Університеті (США) в Україні, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайтi унiверситета.  

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide