Pickwick Club курси англійської мови

Подивитися інші школи англійської на Enguide

12 шкіл на карті Миколаєва

Безкоштовний пробний урок

53 відгуки

Про школу Pickwick Club

Піквік клуб - це приватна школа розмовної англійської мови в Миколаєві. Вже 27 років ми пропонуємо якісне викладання мови для дітей та дорослих. Головна відмінність нашої школи від інших - це постанова правильної вимови і ефективного сприйняття мовлення на слух. Ми досягаємо цього завдяки широкому залученню аудіоматеріалів та нестандартній методиці викладання. Окрім підручників, на заняттях використовуються навчальні вірші і пісні, як для дітей, так і для дорослих. Домашня робота також включає мінімум письмової та максимум усної практики. 

Заняття проходять після обіду та по вечорах з вересня по червень. Групи формуються у вересні, але під час навчального року можна приєднатися до групи, що відповідає вашому рівню володіння мовою. Безумовно, ми пропонуємо подивитися на заняття перед тим як починати навчання. Також є можливість навчатися індвідуально в першій половині дня.  

Наші випускники зараз живуть або працюють в англомовних країнах, навчаються у престижних міжнародних університетах або продовжують жити і працювати в Миколаєві, але на більш цікавих роботах. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Pickwick Club на карті

    Іде набір в школи англійської на травень

    39306 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

    2 перегляди сторінки школи Pickwick Club cьогодні