Pickwick Clubкурсы английского языка

Идет набор в школы английского на декабрь

39864 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

2 просмотра страницы школы Pickwick Club сегодня

Посмотреть другие школы английского на Enguide

12 школ на карте Николаева

Бесплатный пробный урок

53 отзыва

О школе Pickwick Club

Піквік клуб - це приватна школа розмовної англійської мови в Миколаєві. Вже 27 років ми пропонуємо якісне викладання мови для дітей та дорослих. Головна відмінність нашої школи від інших - це постанова правильної вимови і ефективного сприйняття мовлення на слух. Ми досягаємо цього завдяки широкому залученню аудіоматеріалів та нестандартній методиці викладання. Окрім підручників, на заняттях використовуються навчальні вірші і пісні, як для дітей, так і для дорослих. Домашня робота також включає мінімум письмової та максимум усної практики. 

Заняття проходять після обіду та по вечорах з вересня по червень. Групи формуються у вересні, але під час навчального року можна приєднатися до групи, що відповідає вашому рівню володіння мовою. Безумовно, ми пропонуємо подивитися на заняття перед тим як починати навчання. Також є можливість навчатися індвідуально в першій половині дня.  

Наші випускники зараз живуть або працюють в англомовних країнах, навчаються у престижних міжнародних університетах або продовжують жити і працювати в Миколаєві, але на більш цікавих роботах. 

Показать больше информации о школе

Офисы Pickwick Club на карте