Відгуки про курси BeBest Online

Онлайн-школа

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 6
Додати відгук

 • 12 Липень 2023, 16:23
  Доброго дня, закінчила навчання в цій школі. Дуже не задовона, помилкою було купувати курс навчання на 3 місяці. Позиція викладачів вичитати книгу а не навчити чомусь, з першим викладачем змарнували 6 уроків на читання та транскрипції при тому що в граматиці я зовсім нічого не знала. Викладач не підключився на урок та не виходив на зв'язок, не надсилав домашні завдання, потрібно було нагадувати! Замінили на іншого викладача який пропрацював приблизно 3 доби в школі, і на середині мого навчання проводив пробний урок для мене як для новачка. Не досвідчені викладачі! В результаті відбили бажання навчатись взагалі. Третій викладач сподобався але в нас було 5 уроків щоб пройти всю граматику, і 23 уроки змарновані не знаю на що. Менеджер не може відповісти на питання скільки уроків було вичитано, добре що я сама порахувала, укоки часто переносяться викладачами! Я дуже не рекомендую цю школу. Доречі обіцяли мені надіслати анкету-відгук, але не дотримали обіцянку. Тож це гірша онлайн школа за весь мій досвід!
  • 30 Березень 2023, 15:16
   Мои трое детей занимаются в BeBest. Отличная школа! Нравятся преподаватели, отдел поддержки, а главное-есть результат!
   • 29 Березень 2023, 16:33
    Отличные уроки в школе, нужно было подготовиться к сдаче экзамена TOEFL, все получилось успешно. Продолжаю учить английский дальше, смело могу рекомендовать всем
    • 29 Березень 2023, 15:55
     Дякую школі BeBest,за чудових викладачів, та цікаві заняття для моєї дитини! Сину лише 6р, я дуже переймалася як він буде навчатися, особливо в онлайн форматі, адже сконцентрувати увагу в дитини такого віку складно, і що б навчання було дійсно продуктивне, але мої побоювання були марними. Я дуже задоволена, що серед різних варіантів, обрала саме школу BeBest! Дитина з великим задоволенням відвідує заняття, та результат помітний одразу!
     • 27 Березень 2023, 12:26
      Доньці 9,5 років. Раніше ходили на заняття в іншу школу, також онлайн. Але прогресу я не бачила, ДЗ не було, на уроках просто читали тексти. Вирішили спробувати BeBest. Доньці дуже подобається. Така методика навчання подобається і мені, і дочці
      • 10 Березень 2023, 11:03
       Чудова школа! Дитина навчається вже півроку, відчуваємо гарний прогрес. Викладачі дуже професійні і відчувається, що люблять свою роботу. Я як мама залишилась задоволеною.

       Додати новий відгук


       39350 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

       5 переглядів сторінки школи BeBest Online cьогодні