Відгуки про курси iKnow

9 з 10
Онлайн-школа
9 з 10

Оцінка школи на основі 9 перевірених відгуків 9

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 32
Додати відгук

 • 2 Квітень 2024, 20:01
  Купила курси для донечки , тому що їй дуже важко вчити англійську в школі, у неї дуже класна вчителька Анна , в школі вже покращилися оцінки за контрольну, щиро дякую вам за те що ви є.
  • 30 Березень 2024, 12:02
   Вивчаю англійську в школі Iknow майже 2 роки.
   Мета, з якою я прийшла до цієї школи - володіти англійською на розмовному рівні. За цей період прогрес значний і це зрозуміла вже на практиці, коли на роботі зʼявилась потреба спілкуватись с партнерами на англійській мові.
   За це я дуже вдячна програмі і хочу виділити основні моменти, які мені подобаються:
   1. Вчитель (Богдан) - чудовий викладач, з ним просто та легко сприймається нова інформація, зрозуміло пояснює, одразу дає коментарі стосовно помилок в ході розмові, ділиться додатковим матеріалом для вивчення мови, дає поради.
   2. Зручна та ефективна платформа, все продумано - уроки, словник, д/з, календар та інше.
   3. Теми уроків та завдання не наскучують, бо є різноманіття.
   4. Гнучкий графік.
   5. Завжди ввічливий та уважний менеджерський состав.
   6. Мотиваційна програма з накопиченням бонусів.
   7. Знижки на уроки, які робить організація.
   • 27 Березень 2024, 20:26
    Навчаюся в цій школі по рекомендації свого хлопця! Найперше хочу відзначити менеджерів, які допомогли мені з підбором викладача, оскільки з першого разу конекту не відбулося і попросила змінити на іншого. Навчання проходить легко та цікаво. Платформа для навчання не складна у використанні: можна без проблем глянути кількість використаних занять, домашні завдання зробити та переглядати всі пройдені уроки. Також мені довподоби, що проводять пробне заняття для визначення рівня знань англійської мови та мету вивчення і перший повноцінний урок проходить вже відносно вашого рівня та потреб. З гарним викладачем урок проходить на одному диханні. Для мене важливо, щоб викладач міг втамувати моє хвилювання, підбадьорити коли щось не виходить і, щоб не було затяжних пауз в діалозі - з чим успішно мій викладач справляється!!! Щиро рекомендую Дмитра , як викладача для вивчення англійської мови - завжди привітний та з хорошим настроєм до своєї роботи, складні речі пояснює простими словами , тримає в тонусі та похвалить за гарну пророблену мною роботу.

    Бажаю всім успіхів!!!!
    • 27 Березень 2024, 19:36
     Займаюсь в iKnow близько 8 місяців! Наразі все подобається!
     - Дуже зручна платформа, про яку можна розповідати дуже довго, але для себе виділив словник, за допомогою якого можна легко вчити слова, а також розділ з граматикою та домашніми завданнями! Єдине що до словника можна булоб додати якийсь прогрес по словам які вже вивчив!
     - Привітний викладач, готовий завжди прийти на допомогу в будьяких питаннях, починаючи від д/з і закінчуючи пидготовкою до English check review в компанії!
     - Гнучний розклад який ви підбираєте для себе самі!
     Загалом відчуваю знайчний прогрес за весь час навчання, такіж відгуки чую від співробітників на роботі, стосовно мого рівня англійської! Прийшов з рівнем преінтермід стронг, зараз маю інтермід!
     До речі, часто можна потрапити на акційні пропозиції і отримати пакетні уроки з додатковою знижкою, що є приємним бонусом до знань
     • 9 Січень 2024, 20:30
      З задоволенням поділюсь позитивним враженням від навчання в школі англійської мови iKnow. Це чудове місце, де професійні викладачі створюють дружню та підтримуючу атмосферу для ефективного вивчення мови. Інноваційні методи, які використовуються, дозволяють легко освоювати новий матеріал, а зручний графік занять допомагає влаштувати їх у власний розклад. Після навчання в iKnow відчуваю суттєвий прогрес у розумінні та використанні англійської мови. Рекомендую цю школу всім, хто шукає ефективний та цікавий спосіб вивчення англійської!
      • 23 Грудень 2023, 19:41
       Займаюсь більше року, все подобається. Єфективно, зручно. Чудові вчителі. Цікаві уроки. Підтримка куратора. Крута школа рекомендую.
       • 21 Грудень 2023, 15:32
        Займаюсь вже біль ніж пів року. Платформа зручна. Цікаві тексти, які допомогають збільшувати словниковий запас. Завдяки платформі покращую навички письма, слухання, читання. З вчителем обговорюємо тексти та покращуємо навички говоріння та розуміння граматики.
        • 8 Грудень 2023, 14:44
         Майже 2 роки я студент цієї школи. За цей період з нуля (навіть алфавіт не знала) отримала досить пристойні знання англійської мови. Уроки школи побудовані так, що крім вивчення англійської мови, Ви отримуєте знання з інших дисциплін – історія, географія, точні науки. Існує зручна система перенесення занять (при нашому житті в умовах «тривог» та періодичної відсутності електрики – це дуже важливий фактор). Результатом співпраці зі школою я дуже задоволена. Наразі ця школа для мене – рідні люди, майже родина. Викладач інтуітивно відчуває мій психологічний стан, тому дуже часто виступає, як в ролі викладача англійської мови, так і в ролі психолога, який завжди підтримає і надасть доречну пораду.
         • 28 Листопад 2023, 14:15
          Школа супер! Вже майже 2 роки займаюсь, дуже зручна платформа та професійні викладачі.
          Коли в Харкові був тотал блек аут, заняття не згоріло, дуже приємно, що в таких ситуаціях школа йде на зустріч.
          Мої уроки з викладачам Дмитро проходять дуже весело та корисно, нарешті навчання це не про «коли це все закінчиться», а про «Ура, сьогодні англійська!!» Обравши саме цю школу, більше не інші навіть не дивилась, тому рекомендую!!)
          • 13 Листопад 2023, 16:38
           Дякую за зручну і доступну платформу для навчання! Займаюсь з лютого 2023 гоку, скажу так, що почав вивчати англійську мову , можна сказати з НОЛЯ. І на даний час, вже можу вести діалог з іншою людиною, можу читати, а також розумію 70% того що мені говорять! Те, що колись здавалось неможливим, стало можливим, і ці мотивує продовжувати навчання і вдосконалювати свої навички. Можу виділити основні плюси Це: вільний графік навчання, ти сам обираєш коли, скільки разів, і у якій годині займатися. Я людина яка працює по 14 годин на добу, і для мене це великий плюс. Дуже доступна програма для навчання, кожен зможе почати , і вивчати і саме головне освоювати знання, і так це працює! Любі питання адміністратор вирішує дуже швидко, перенести заняття, або якщо форс мажор, заняття тобі повертаюсь, не чого не згорає. Класна бонусна програма, можеш виграти подарунки, підписка Мегого або безкоштовні уроки, система знижок на уроки. Домашні завдання не нав'язливі, і доступне для швидкого виконання.
           Рекомендую усім хто хоче вивчати мову з самого початку і тому у кого мало на це часу, ти завжди підбереш для себе оптимальний графік навчання, і проведеш класно час з величезною користю на майбутнє! Дуже дякую команді Iknow!!!
           • 18 Жовтень 2023, 12:22
            Занимаюсь почти год, нравится дружелюбное отношение, всегда преподаватель объяснит несколько раз, если чего-то не понимаешь. Прислушиваются к пожеланию по улучшению работы платформы, сейчас появляются полезные обновления. Рекомендую!
            • 31 Серпень 2023, 17:13
             Занимаюсь английским с iKnow уже больше года))
             Искала в интернете курсы и выбрала этот сайт, потому что он больше всего мне понравился, был удобный и понятный, также понравилась возможность получения сертификата в конце обучения. Я пришла с запросом подтянуть разговорный и также заодно уровень английского, т.к. я веб-дизайнер и нужно было общаться по профессии с клиентами и коллегами с других стран. Спустя несколько месяцев мне уже стало комфортнее разговаривать на английском и не бояться ошибок и что я скажу что-то не так. До этого я разговаривала, но не так уверенно. Нравится, что всегда можно выбрать удобное тебе время, перенести урок или отменить. Несмотря на то что словарь есть на платформе, я всегда записываю еще вручную новые слова и преподаватель повторяет перевод столько раз сколько мне нужно, и не только слова, а правила и все остальное.
             Очень рекомендую эту платформу, т.к. мой английский сильно и быстро улучшился в удовольствии, без всяких книжек и остальной скукоты)
             • 31 Серпень 2023, 16:10
              Займаюсь уже понад 100 уроків.
              Вибір платформи для віддаленого навчання відбувався ще під час пандемії COVID-19. Індикаторами для вибору були: відгуки учнів, ціна уроків, інтерактивність платформи та вільний графік вивчення. Вибір без вагань впав на платформу IKNOW.
              Також була перерва в навчані з 24 лютого 2022 року на 9 місяців і мої всі невикористані уроки були заморожені.
              Круто, що з викладачем можна завжди спланувати свій графік навчання.
              • 31 Серпень 2023, 16:04
               Навчаюся у цих онлайн курсах вже більше пів року. Все дуже подобається. Зрозумілий інтерфейс, можливість бронювання заняття у зручний для мене час, домашні завдання не займають багато часу.
               На протязі заняття можна перекладати незрозумілі слова на тій же сторінці, та додавати їх у словник, щоб потім вивчити. Також, кожне заняття, ще до його початку, має список слів, котрі можуть бути новими для мене, тому я можу ознайомитись з ними, та по бажанню, краще підготуватися до заняття.
               Окрема подяка моєму викладачу. Розумний, уважний, зі зрозумілим мовленням. Завжди зрозуміло пояснює нові теми та звертає увагу на важливі аспекти. Дає підказки як краще зрозуміти або запам’ятати.
               Продовжую навчатися і зараз, бо бачу великий результат для себе. Рекомендую і іншим спробувати.
               • 31 Серпень 2023, 15:59
                Отличные курсы, классные преподаватели! Английский мне необходим для работы в IT-сфере. На этих курсах большой упор делается на разговорную практику. Вначале с разговорным у меня вообще была беда, но благодаря удивительной настойчивости и терпению моего преподавателя, я стал гораздо увереннее говорить по-английски. ! Всегда помогут со сложной темой и объяснят столько раз, сколько потребуется. Так же никогда не было проблемой решить организационные моменты занятий
                • 31 Серпень 2023, 15:48
                 Занимаюсь на этой платформе уже давно и мне все нравится. Здесь есть вся необходимая информация для обучения, уроки построены разнообразно, можно заниматься по индивидуальному расписанию, не нужно подстраиваться под группу. Я могу провести урок где угодно и даже делать домашнее задание прямо в телефоне. Есть крутая система бонусов. Так же, прямо на платформе я могу наблюдать свой прогресс, на каком уровне нахожусь и сколько уроков нужно пройти для перехода на следующий. Я занималась до этого на другой платформе и мне есть с чем сравнить. Очень рекомендую)
                 • 31 Серпень 2023, 15:19
                  Дизайн сайту дуже простий для розуміння, кожна людина зможе навчатися навіть без знання праці с комп'ютером. Вчителя на платформі це не просто помічники, вони також можуть підтримати розмову і допомогти с мовою не по темі уроку. Дуже багато різноманітних тем для праці, що надає багатий словарний запас. Рекомендую
                  • 31 Серпень 2023, 14:54
                   Крута платформа для вивчення англійської мови. Дуже гнучка система навчання: розклад, викладачі,
                   платформа.
                   Можна обирати час коли займатися, викладача і навіть як буде проходити заняття.
                   Займаюсь вже 4 місяці, всім задоволена.
                   • 1 Червень 2021, 13:05
                    Дистанционные курсы iKnow не так раскручены как другие платформы, но по качеству практически не уступают. На сайте все просто и доступно, не потеряешься, есть пробный урок с тестированием и рекомендации преподавателей. Все учебные материалы находятся в свободном доступе, не надо их подолгу искать. ... однозначно рекомендую эту школу.
                    • Був(ла) на уроці 23 Травень 2021, 22:54
                     Оцінка - 10
                     Викладач 10.0
                     Методика навчання 10.0
                     Навчальний клас (офіс) 10.0
                     Сервіс 10.0
                     Пока прошёл только три урока, мега-доволен, крутой преподаватель, чувствую я тут на долго) В целом думаю, что сервис на очень высоком уровне за эту цену.
                     • Був(ла) на уроці 18 Жовтень 2020, 15:51
                      Оцінка - 7.8
                      Викладач 8.0
                      Методика навчання 8.0
                      Навчальний клас (офіс) 7.0
                      Сервіс 8.0
                      • Був(ла) на уроці 30 Квітень 2020, 17:09
                       Оцінка - 10
                       Викладач 10.0
                       Методика навчання 10.0
                       Навчальний клас (офіс) 10.0
                       Сервіс 10.0
                       • 18 Квітень 2020, 10:04
                        Неожиданно видеть здесь хорошие отзывы. Может мне не повезло, но: обучение через приложение абсолютно безрезультная растрата времени и денег. Курсы составлены неграмотно, преподаватель может забыть что у вас урок, из плаченых 10 уроков осталось не использованных 3 урока, но пришло сообщение, что они заморожены и для их разблокировки я должен оплатить еще уроки. Оценка 0 из 100
                        • Був(ла) на уроці 18 Березень 2020, 17:03
                         Оцінка - 8.5
                         Викладач 8.0
                         Методика навчання 9.0
                         Навчальний клас (офіс) 8.0
                         Сервіс 9.0
                         • Був(ла) на уроці 10 Березень 2020, 16:56
                          Оцінка - 10
                          Викладач 10.0
                          Методика навчання 10.0
                          Навчальний клас (офіс) 10.0
                          Сервіс 10.0
                          • Був(ла) на уроці 10 Березень 2020, 15:49
                           Оцінка - 10
                           Викладач 10.0
                           Методика навчання 10.0
                           Навчальний клас (офіс) 10.0
                           Сервіс 10.0
                           Очень крутая платформа!! Классно, что я сама могу подбирать время когда заниматься и где. Все в моей ноутбуке! Не нужно тетрадок и 10500000 бумажек, очень рада что выбрала именно этих ребят!
                           • Був(ла) на уроці 6 Березень 2020, 19:20
                            Оцінка - 10
                            Викладач 10.0
                            Методика навчання 10.0
                            Навчальний клас (офіс) 10.0
                            Сервіс 10.0
                            • Був(ла) на уроці 25 Лютий 2020, 14:07
                             Оцінка - 10
                             Викладач 10.0
                             Методика навчання 10.0
                             Навчальний клас (офіс) 10.0
                             Сервіс 10.0
                             Платформа построена очень удобно. На первом бесплатном уроке сразу определили мой текущий уровень. Большой акцент делается на изучение новых слов - их можно добавлять в личный словарь и учить в удобное время. Также все материалы - книги, аудио, видео уже размещены на платформе и не нужно ничего скачивать. Цены приятно удивили, можно приводить друзей и получать за это приятные бонусы.
                             • Був(ла) на уроці 12 Лютий 2020, 16:18
                              Оцінка - 10
                              Викладач 10.0
                              Методика навчання 10.0
                              Навчальний клас (офіс) 10.0
                              Сервіс 10.0
                              Круто, когда урок проходит там, где тебе удобно. График можно выстраивать самому, не ждать группу, не подстраиваться не под кого. Эмейзинг, как говориться. Наконец-то отмазки в духе "мне лень ездить/не удобно/много времени отнимает" исчезнуть и есть шанс реально выучить. Мадлен (учитель) - просто шикарна, очень рекомендую.
                              • 6 Жовтень 2019, 19:14
                               Занимюсь три недели. Платформа разработана грамотно, задания интересные. Самое главное, с преподавателем заниматься намного интереснее и продуктивнее, чем делать упражнения самостоятельно. Преподавателем вполне доволен, все грамотно, и, самое главное, позитивно. Можно уделить внимание тому, что тебе нужнее и просто находится время пообщаться на английском. Куратор всегда интересуется, как идут занятия, готова помочь в любых затруднениях.
                               • 20 Вересень 2019, 17:19
                                Безумно удобно! Даже не нужно выходить из дома, а так же мучаться с тетрадками и книгами, сто процентов буду рекомендовать!)
                                • 6 Вересень 2019, 13:10
                                 Занимаюсь на данной платформе уже 3 недели, очень удобно что можно заниматься в любое время и с ноутбуком в любом месте. Нравится преподаватель, с отличным произношением и грамотно преподносит информацию. Я очень довольна

                                 Додати новий відгук


                                 39376 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                 20 переглядів сторінки школи iKnow cьогодні