My English Worldонлайн-курси з англійської мови

9.8 з 10
Онлайн-школа
9.8 з 10
Онлайн-школа

Безкоштовне тестування в My English World

Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

Займайтеся з комфортом, за комп'ютером або смартфоном. Економте час на дорогу

42614 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

120 переглядів сторінки школи My English World cьогодні

9.8
64 студента поставили школі My English World хорошу оцінку
Поставити оцінку школі може тільки той, хто відвідав уроки
Викладач 10.0
Методика навчання 9.9
Навчальний клас (офіс) 9.9
Сервіс 9.9

Курси і ціни в My English World на Жовтень 2022

Школа проводить уроки онлайн з усіх курсів через сервіс ZOOM. Записуйся на безкоштовне тестування та підтягни свою англійську не виходячи з дому!
Для дорослих у группі
 • лише актуальні матеріали
 • багато розмовної практики
 • трекінг прогресу з подальшими рекомендаціями
 • комплексний підхід до вивчення мови
 • 8 занять на місяць
 • Заняття по 90 хвилин
1800 грн/місяць
Інформація про набори від школи My English World оновлення від 29.07.2022

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Оплата Помісячно

Про школу My English World

My English World - професійна школа англійської мови, в команді якої працюють сертифіковані педагоги із дипломами ESL. Всі навчальні програми складені методистами на основі Загальноєвропейської шкали мовної компетенції, що гарантує комплексний підхід в навчанні.

На заняттях використовуються автентичні матеріали, з яких беруться найактуальніші граматичні та лексичні теми. На базі комунікативної методики активно відпрацьовуються всі вивчені конструкціі. Уроки проводяться тільки англійською мовою для повного занурення в середовище мовного спілкування. За допомогою домашніх завдань закріплюються отримані навички, а весь прогрес учня контролюється за допомогою регулярного контролю і рекомендацій вчителів. По закінченню кожного курсу студенти здають тести і проходять інтерв'ю. У школі не зустріти непотрібного балагану, принцип роботи всієї школи - організованість і системність. Педагоги готові надати онлайн-підтримку з усіх питань навчального процесу.

Навчальні програми в My English World:

 • Англійська для початківців - фокус на подолання мовного бар'єру. Навчання з нуля або початкового рівня, активна розмовна практика і комплексне навчання необхідному словниковому мінімуму з граматичною базою і практикою вимови. Учні починають застосовувати отримані навички з першого заняття;
 • Курс для дорослих студентів - інтенсивне навчання по всім рівням в рамках таких тем, як технології, бізнес, економіка і стартапи. Зрозуміла теорія з опорою на живі приклади і максимум комунікативних ситуацій складають основу такого курсу;
 • Програма для дітей і підлітків: випередження і вдосконалення шкільного курсу, підготовка до ЗНО та ДПА;
 • Підготовка до IELTS, TOEFL, Кембриджських екзаменів - індивідуально складений план навчання виходячи з типу іспиту і поточного рівня студентів.

Студенти навчаються за всіма рівнями англійської від початкового до продвинутого в групах до 10 осіб, face-to-face з викладачем онлайн. Для застосування отриманих знань на практиці студенти можуть відвідувати English Speaking Club школи, де можна отримати корекцію помилок своєї розмовної англійської в доброзичливій атмосфері групового спілкування.

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

myenglishworld.pro

Відгуки

 • Volodymyr Sichinava
  Volodymyr Sichinava 18 Вересень 2022, 14:12
  Якщо Ви хочете покращити свою англійську, я вважаю, що My English World – це те місце, куди Вам варто піти. Школа добре організована, вчителі дуже віддані своїй справі, уважні і завжди поряд у разі виникнення проблем. На уроках Ви спілкуєтеся повністю англійською мовою, що також є великим плюсом. Уроки...
  Переглянути →
  • Єлизавета Батуріна
   Єлизавета Батуріна 17 Вересень 2022, 19:56
   Навчаюсь вже більше року у школі MEW, розпочинала офлайн у класах школи, зараз продовжую навчання онлайн. Коли переходили в онлайн формат, трохи переживала, що то буде менш ефективно для мене, ніж очне відвідування. Але різниці практично немає, уроки достатньо насичені, різноманітні, багато спікінгу...
   Переглянути →
   • Елена Гержан Був(ла) на уроці 17 Вересень 2022, 19:06
    Оцінка - 10
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    Мне всё очень нравится, все возникающие вопросы можно решить сразу, преподаватель всегда с нами на связи, занятия проходят в онлайн формате два раза в неделю вечером, это удобно для работающих студентов)).
    Переглянути →
    Читати всі відгуки