Отзывы о курсах английского языка в Киеве

Отзывы студентов о курсах английского в Киеве, оценки качества обучения и рекомендации учащихся, оценки качества обучения и рекомендации учащихся помогут вам определиться с выбором

  • Tata Tata
    Tata Tata о Study Less10 Сентябрь 2024, 00:06
    однозначно раджу навчання в школі Study Less. Я намагаюся вчити англійську ще з інституту, то більше, то менше приділяючи цьому процесу уваги. І застосунки і платформи, і самостійно по ютубу було все. А коли розпочала навчання в Study Less, то зрозуміла, що знання, які в мене є неструктуровані. Я пройшла...
    Посмотреть →
    • Олександр Семенюк
      За час навчання поповнив словарний запас (багато слів відомих, але були і нові). Краще розібрався з побудовою речень. Можливості застосування англійської на практиці не було. Найбільшою перемогою вважаю, що є розуміння як правильно будувати речення і питання. До цього взагалі не розумів чим відрізняється...
      Посмотреть →
      • Катерина Паламарчук
        To be blunt, I'm satısfıed wıth the level of English I got in English Prime!
        Протягом навчання я отримала багато комунікативних навичок та позбулась боязні говорити англійською. Так як я ще студент міжнародного факультету, ці знання значно полегшили моє навчання в університеті.
        Окремо хочу...
        Посмотреть →
        • Інна Іванова-Рибачук
          Зміни фантастичні! Я почала розмовляти англійською і як підмітив мій чоловік, не просто розмовляти, а щебетати! Я вперше пережила надзвичайно приємне відчуття, коли ти можеш щось сказати англійською і іноземець тебе розуміє!Найперше, безумовно покращились мої навички говоріння англійською і я нарешті...
          Посмотреть →
          • Антон Пахомов
            Антон Пахомов о Speak Well7 Сентябрь 2024, 13:05
            Ходжу до вас на розмовні клуби. По-перше, ви чи не єдині у кого є клуби з носіями офлайн в Києві. По-друге, ваші носії мови неймовірні! Класно, що вони не просто носії зі США чи Австралії, а ще й викладачі, які і вміють проводити клуби на яких справді цікаво і корисно.
            Посмотреть →
            • Юрий Бочаров
              Юрий Бочаров о Speak Well7 Сентябрь 2024, 13:02
              Пройшов курс підготовки до ЄВІ. Це найкраща школа з найкращими викладачами. Склав іспит на 158 і це при тому, що був майже нулячий. Я просто вражений від результатів. Школі процвітання та гарних студентів! Від щирого серця рекомендую!
              Посмотреть →
              • Александр Снежинский
                Школу English Prime мені порадили мої друзі, вони там навчаються вже 6 місяців.На сьогодні англійська мені дуже потрібна, я почав навчання і от мої перемоги: я тепер вчу англійську щодня з практикою! Це як раз те що потрібно для швидкого вивчення мови.Нещодавно я зміг підказати іноземцю як йому пройти...
                Посмотреть →
                • Виктория Грам
                  Виктория Грам о JustSchool6 Сентябрь 2024, 21:59
                  Ми тільки почали займатись в цій школі, але дитині дуже сподобались уроки і він з нетерпінням чекає кожний урок. З кожним питанням який мене турбує звертаюсь до служби підтримки і відповідь дуже швидка та вирішуються всі питання . Дякую , поки задоволенні всім
                  Посмотреть →
                  • Адміністратор АнтиШколи ONLINE
                    Доброго дня, Андрію ! Приносимо вибачення за складнощі з якими ви зіштовхнулись
                    Посмотреть →
                    • Адміністратор АнтиШколи ONLINE
                      Доброго дня , Надіє
                      Дякуємо за високу оцінку наших викладачів
                      Посмотреть →