Отзывы о курсах English Monsters

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 37
Добавить отзыв

 • 3 Июнь 2020, 19:14
  Монстри як улюблена вчителька - вимоглива, але яка разом з тим дуже вірить у тебе і вміє доступно пояснити. Дякую вам за mind-blowing підхід до вивчення часів - хоч я вчу англійську з першого класу, ще жодного разу полички у моїй голові, на яких лежать конструкції часів не були такими міцними. Дякую вам за асоціативний підхід до запамятовування нових слів. Дякую, що так вмієте заколупати (тоя в хорошому сенсі) вправами і нагадуваннями, що все вивчене стало як отченаш :)
  • 13 Май 2020, 15:18
   Дуже рекомендую Монстрів!!!
   Мені дуже подобається їхня методика пояснення, все дуже просто, але цікаво і швидко запам’ятовується, поки найкраща школа із вивчення англійської. Monsters the best!
   • 4 Май 2020, 21:52
    Увесь час я вважала англійську чимось важким, нудним і неосяжним) Монстри розвіюють усі негативні установки своїми надсучасними поясненнями, підходом, асоціаціями, життєвими прикладами, зарядом, цікавістю, активністю, наполегливістю!
    Це той ізюм, якого не вистачало в житті!
    Це постійний розвиток, зміни, вдосконалення, рух вперед!
    Не здивуюсь, якщо через декілька років ваша франшиза буде дуже популярна у світі і ваша методика охопить значну частину студентів) і виникне всесвітня любов до вивчення мови) буде великою рідкістю зустріти когось, хто не любив би англійську
    • 30 Апрель 2020, 12:03
     Дуже подобається ця школа. Асоціації для вивчення слів просто шикарні)
     Вони пояснюють складні речі простими словами. Реально круто!
     • 29 Апрель 2020, 00:32
      Цікавий нестандартний підхід до викладання, в який вкладено дуже багато праці і щире бажання полегшити людям життя. Інші курси англійської тільки втомлювати і відбивали бажання вчити мову далі. А Монстри показали, що процес може бути в кайф. Вдячна за 3-тижневий марафон і ми ще побачимось точно!)
      • 28 Апрель 2020, 23:08
       Очень понравился подход English Monsters к преподаванию. За 3 недели онлайн обучения выучила то, что за всю жизнь не могла выучить. Очень советую!
       • 28 Апрель 2020, 22:23
        Цікавий підхід до викладання, подачі матеріалу. Подібного не бачила в інших школах. Я б породила цю школу друзям
        • 28 Апрель 2020, 21:57
         Монстры- это супер команда супер учителей! Подход к обучению очень креативный и неповторимый: просто про сложное. Здесь нет принципа "зазубри", есть "пойми".
         • 28 Апрель 2020, 21:44
          В мене було багато спроб потоваришувати з англійською, але всі невдалі((( А тут карантин і знайомство з English Monsters. І хоча моя англійська була зовсім крихіткою - їй вдалось за три тижні марафону вирости))) Дякую за магічний копняк. Далі буде)))
          • 28 Апрель 2020, 19:52
           Класна школа і методика викладання. Все доступно і легко. Дякую.
           • 28 Апрель 2020, 18:31
            Монстри нереально харизматичні та креативні!
            Їхній підхід до вивчення англійської дуже нердинарний і своєрідний.
            Монстри вчать бачити англійську в буденних речах через певні асоціації та предмети - і це прикольно!
            • 28 Апрель 2020, 15:56
             Благодаря Монстрам удалось систематизировать имеющиеся знания и и конечно открыть для себя кучу всего нового, спасибо!
             • 28 Апрель 2020, 15:45
              Про Монстрів знала давно, але на собі випробувала нещодавно, пройшовши марафон на повторення часів під час карантину.
              Мені надзвичайно сподобалося як все було організовано - темп навчання і закріплення, викладання матеріалів і пояснення Цвіти, яскраві матеріали і приклади, кумедні речення для перекладу. Чекала кожного вебінару і домашку - це стало одним з способів карантинної антидепресії. Марафон був корисним, гарно освіжила знання. Монстри ви круті!
              • 28 Апрель 2020, 15:42
               Давно знаю English Monsters, але познайомилася з їхньою методикою лише цієї весни..карантинної. для мене марафон з граматики - був відкриттям і поглядом зовсім з іншої сторони на звичні правила. Ти можеш роками вчити граматику і так і не розуміти її, а можеш пройти три тижні марафону в Монстрів і зрозуміти ВСЕ. Я дуже вдячна і не втомлюся це повторювати.
               Маю велике бажання - вчитися надалі в Монстрів і впевнена, що згодом це здійсниться)))

               Дякую вам за всю "невидиму" роботу і просто за те, що ви такі чудові вчителі, а в першу чергу судові ЛЮДИ
               • 28 Апрель 2020, 15:41
                Методика викладання просто унікальна! Так просто і весело ще ніхто не пояснював складні теми в англійській. Вчителі дійсно круті. Навчання через асоціації нагадує гру. Всім рекомендую
                • 28 Апрель 2020, 15:37
                 Вперше почула про Монстрів на карантині, побачила шарений пост від подружки. Вирішила підписатися на марафон 12 часів. Це крутезно! Пояснення настільки зрозумілі, завдання цікаві і не нудні, що я прям кайфонула від домашок) Однозначно рекомендуватиму Монстрів друзям і знайомим!
                 • 28 Апрель 2020, 15:32
                  Проходила марафон з англійської. Дуже сподобався! Суперове пояснення та незвичайні домашки! Цвіта - просто золотко! З нетерпінням чекаю наступні марафони.
                  • 28 Апрель 2020, 15:24
                   Проходила марафон по вивченню часів - він був надзвичайно корисний. Крутезний контент, авторська методика, я була у захваті. І дууууже багато практики.
                   • 21 Октябрь 2019, 12:33
                    Проходила курс "Intermediate+", очень понравилось!
                    Маленькие группы (в которых все примерно одинакового уровня), интересное обучение (время пролетало незаметно), хорошие результаты. Нескучные домашние задания, а ещё видеозапись пропущенного занятия, что просто очень удобно, не нужно отрабатывать что-то или ехать дополнительно куда-то, посмотрел стрим и как на уроке побывал.

                    P.S.: преподаватель Лиза просто супер!
                    • Спасибо огромное за курс! Очень понравился новый подход в обучении и значительно уменьшился страх говорить по-английски. Советую эту школу своим друзьям, особенно преподавателя Дашу ♥️
                     • 19 Июнь 2019, 14:58
                      Долго собиралась на курсы английского, выбирала, но когда увидела Монстров в фейсбуке, решила, что нужно идти, когда начался курс моего уровня. Нам повезло заниматься с Цвитанной. Это самый веселый и открытый преподаватель, который у меня когда либо был.
                      Я наконец-то запомнила, когда нужно использовать Past Simple, а когда Past Perfect. Выучила много слов, у вас просто не получится не учить слова, потому что диктанты на каждом уроке :)
                      Было очень много игр для того чтоб мы запомнили правила и слова. Мне хотелось ходить на каждый урок и за все время не захотелось пропустить, хотелось делать домашние задания.
                      Теперь на курсы ходит мой муж, вот что значит реклама - все уши ему прожужжала как же круто и что мы учили, и как можно запомнить сложные слова или правила.
                      Всем рекомендую Монстров, собираюсь со временем продолжить обучение.
                      • 15 Июнь 2019, 11:32
                       One of the best courses I have ever attended. They have their own methodology, so I highly recommend the courses!
                       • 14 Июнь 2019, 16:28
                        Мне очень понравилось. А именно отмечу то что очень круто. Данные курсы довольно хорошо прокачивают разговорный английски. Интересная методика обучения граматики. Ко всему очень весело и хорошая атмосфера.
                        • 12 Июнь 2019, 14:20
                         Хорошие курсы и отличная атмосфера. Нравилось ежедневно записывать "минутки", живой подход к обучению, сериалы и игры. Плюс, спасибо учителю Даше, наконец-то разобралась с временами.
                         • 11 Июнь 2019, 19:56
                          Займався в групі монстрів Upper Intermediate. Методика викладання у них цікава і головне - дієва. Домашні завдання включають перегляд серії обраного нами американського серіалу + завдання для закріплення вивченого матеріалу. Самі уроки пролітали дуже швидко, великий плюс - що групи невеликі і викладач кожному приділяє достатньо уваги. Ще сподобалось, що навіть в ті дні, коли немає заняття, ти повинен практикувати свою розмовну англійську - дистанційно, записуючи хвилинний спіч, який переслуховує викладач і дає тобі фідбек. Через якийсь час звикаєш до спічів наче до чистки зубів щоранку. І результати видно вже за 1-2 місяці. Згодом почав брати індивідуальні уроки у Монстрів, бо треба було прокачати вузько направлені навички для роботи.

                          Усім залишився задоволений і рекомендую!
                          • 11 Июнь 2019, 17:41
                           Английский язык люблю еще с детства, с радостью его узучала и в школе, и в университете. Но потом пошла пауза, все не хватало времени выделить, чтобы возобновить знания и практиковать общение. Монстры исправили ситуацию!) ❤
                           И сейчас занимаюсь английским с моими сотрудниками, что позволяет совмещать приятное с полезным!)
                           Эти курсы настолько крутые, что ты не замечаешь как проходит 1,5 часа и ждешь следующих занятий.
                           English Monsters - ❤The Best❤
                           Всем рекомендую!
                           • 11 Июнь 2019, 17:39
                            Монстри, ви крутезні! З вами англійська саме задоволення. Спробувала різні варіанти, які були непогані, а потім познайомилась з вашими підходами, які, безумовно для мене просто топчик❤
                            • 11 Июнь 2019, 17:08
                             English Monsters предоставляет нам возможность корпоративного изучения английского (все сотрудники нашей компании, у которых есть желание обучаться - могут пройти тест и быть распределенными в группы по уровню знаний).
                             Сотрудничаем с English Monsters уже год, многие сотрудники обучаются или постоянно, или могут пройти определенный модуль, на 3 месяца.
                             Что хочется отметить: лояльный и индивидуальный подход, много speaking, разбор грамматики - все уроки построены на различного рода интерактивах, которые позволяют лучше запоминать и понимать информацию. Что еще круто для нас, как для компании - можно просить готовить уроки под наши рабочие задачи и темы, чтобы сотрудники изучали профессиональную лексику.
                             Многие повысили свой уровень английского, что отражается на эффективности его использования в работе и на результатах.
                             Надеемся, что будем еще долго сотрудничать) Спасибо!
                             • Перш за все, школа має чудове місцерозташування (декілька хвилин від метро Хрещатик/ Театральна). Атмосфера - невимушена, дружелюбна. На уроках спочатку йде розбір матеріалу, далі практика ( вправи часто у формі ігор), перегляди відео, диктанти ( на слова і фрази, які вивчили) + спікінг. До пояснення граматики тут підхід нестандартний. І зі свого досвіду можу сказати ( як особа, яка правил ну зовсім не розуміє), ефективний. Загалом, враження від школи позитивні. Сюди насправді хочеться повертатися. І, що найголовніше для мене - саме в цій школі ( а я встигла понавчатись в декількох) я відчула, що викладачеві щиро не байдуже на твій прогрес, що неабияк посилює мотивацю навчатися. Процвітання вам, English Monsters!
                              • 6 Июнь 2019, 23:05
                               Я брала індивідуальні заняття по Skype, а також брала участь в он-лайн марафоні з вимови (вправи з вимови 7 днів підряд).
                               Чому я раджу обирати English Monsters:
                               - У Монстриків дуже круті графічні матеріали, що допоможуть "розкласти все по поличкам". Як приклад, одна картинка із conditional допомогла нарешті зрозуміти що, коли, як використовувати. Набагато легше пригадати візуальне зображення ніж десяток нудних правил.
                               - Я дуже задоволена співпрацею з моїм вчителем Оксаною :)
                               - Різноманітні і цікаві завдання, веселі відео, тексти, презентації, картинки-асоціації. Все це в комплексі працює на стільки ефективно, що ви зможете без помилок писати такі страшні слова, як, наприклад, discombobulated :D
                               То ж якщо вам хочеться в котре взятися за свою англійську, але є сумніви, то гляньте канал Монстриків на Instagram або Youtube, а тоді вперед на заняття ;)
                               • 5 Июнь 2019, 23:12
                                Принциповим під час вибору школи були україномовні викладачі. Спершу почав займатись сам, зараз до занять приєдналась дружина. Для мене великим плюсом є те що можна займатись індивідуально у моєму офісі. Хочеться звернути особливу увагу на авторську методику викладання яка є дуже ефективною і за два місяці занять уже втерла носа 3 рокам англійського в університеті і 10 рокам в школі. Самі заняття є збалансованими враховується кожен аспект вивчення мови.
                                • 5 Июнь 2019, 22:41
                                 Якщо ту англійську, яку вчили вас у вашій школі, розуміють лише ті, хто вчився в вашій школі то вам однозначно потрібні англійські монстри:)))) пояснюють граматику просто і зрозуміло. Це моя третя школа англійської і тут мені дуже комфортно :)
                                 • 5 Июнь 2019, 22:21
                                  Я була травмована уроками англійскої в школі, потім в університеті і вже в дорослому житті, намагаючись вчити англійську самостійно)) Натрапила на монстрів у соцмережах і якось повірила, що вони знайдуть до мене підхід:) знайшли!
                                  Займалася в групі 3 місяці та вже близько 4 займаюсь індивідуально з найкрутішою монстро-вчителькою Оксаною.
                                  - Найцінніше для мене в процесі навчання - це те, що ти не боїшся помилитись, покарання - для тих хто не намагався, і то не страшні, а стимулюючі)
                                  - форми роботи завжди цікаві, активізують асоціативну пам‘ять та уяву
                                  - на уроках (важко це назвати уроками) ти не почуваєшся дурним чи тугим, навіть, коли довго чогось не розумієш
                                  - домашки завжди цікаві і не вводять в стан суму та безвиході

                                  Монстри дуже круті! Навіть після важкого тижня в п‘ятницю ввечері я з задоволенням їду на заняття)
                                  • 3 Июнь 2019, 13:00
                                   Щиро тішусь що навчався саме в English Monsters !
                                   Брав курс Intermediate+ (24 заняття/ 5 учнів у групі).
                                   Самі уроки були більше схожі на зустріч з друзями за чашкою чаю. На заняттях спершу перевіряли як засвоїли попередню тему, через ігри з м’ячем, диктанти, командні ігри у quizlet, та ін…
                                   Частину уроку ми розбирали якусь граматичну конструкцію або тему для поліпшення словникового запасу.
                                   І паралельно ми весь час говоримо англійською. Постійно в ході розмови секретар записує нові слова. І таким чином до кінця курсу у нашому quizlet було більше 400 нових слів і виразів.
                                   Під кінець уроку ми дивились шматочки відео чи серіалів, обговорювали їх, а потім обирали який фільм чи серіал будемо дивитись вдома.

                                   Замість висновків:
                                   1. Побачив граматику з іншого боку. Зрозумів як саме будуються граматичні конструкції, та взагалі навіщо вони потрібні(Past perfect).
                                   2. Справді багато говорили на уроках. + У будні дні коли немає уроків потрібно записувати 1 minute speech. І послухавши свої перші хвилинки і останні можна почути різницю ;)
                                   3. Відсутність бюрократії / застарілих формальностей.
                                   4. Просто приємно приходити в гарний офіс з неймовірним видом на Хрещатик.
                                   • 29 Май 2019, 20:38
                                    Ми шукали вчителя для корпоративних занять. Спробували пробний урок у монстрів. Сподобалось. Хороша методика, розвивають все в комплексі: і граматику і мову і письмо. Повністю підлаштовуються під нас. Не дають сумувати на заняттях і заставляють вчитися навіть таких лінивих як ми :-)
                                    • 29 Май 2019, 17:20
                                     Ходив на дуже багато курсів і ніколи не закінчував до кінця. В English Monsters все навпаки, не можу кинути навчання) Дуже класна методика, на уроках не буває скучно. За дуже короткий строк піднявся на цілий рівень!
                                     • 4 Январь 2019, 22:19
                                      Довго обирала собі курси, блукаючи пробними заняттями у різних школах. Щоразу виходила з них з оскомою на обличчі і думками "Ненавиджу англійську!", бо все віддавало нафталіновими збірниками тестів і тими шкільними заняттями із розказуванням топіків на 15 речень і вправами зі вставлянням пропущених слів.
                                      Годі вже! Монстрики, як вони люблять казати, "Лікують алергію на англійську", бо роблять так, щоб коли ви пройдете граматику з ними, це було надійно і нарешті востаннє.
                                      Ми не робимо марудних вправ, брейнштормінг під час заняття допомагає краще запам"ятовувати логіку мови. Викладач дуже уважний, заохочує багато говорити, вигадуємо постійно багато смішних історій, щоб слова і правила лишались в голові надійно. Чого лише варті домашки: написати твір "Як я зустрів Павла Зіброва у маршрутці" чи "Чому 2 хлопці обмінялися шкарпетками в електричці". :)))
                                      Монстри таки по-монстрячому вимогливі. Бо за невиконане домашнє приносиш піцу. А ще просто соромно чогось недовиконувати, тому що стосунки і поза уроками у нас хороші. Переписуємося всією групою англійською, і навіть збираємося з разом час від часу.
                                      Якщо коротко - люди, що люблять свою роботу. Неймовірно заряджають! Тому уже кілька місяців не лінь їздити на заняття на 8:30 зранку, і вже готова після закінчення записуватися у групу вищого рівня. Рекомендую!

                                      Добавить новый отзыв


                                      39435 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                                      2 просмотра страницы школы English Monsters сегодня