Отзывы о курсах English HUB

9.3 из 10
Есть онлайн-курсы
9.3 из 10
Есть онлайн-курсы

Оценка школы на базе 15 проверенных отзывов 9.3

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 100
Добавить отзыв

 • 24 Май 2024, 19:18
  Закінчую вже другий курс в English Hub, і планую продовжити навчання. Заняття завжди проходять в дружній атмосфері, тож мій настрій зазвичай стає кращим після уроку, ніж був до того. Також намагаюсь відвідувати Speaking Club, оскільки це чудова можливість для практики розмовної англійської. А ще, сподіваюсь, що з часом в школі з'являється ще якісь заходи, на яких можна буде відпочити і при цьому з користю провести свій час.
  • 24 Май 2024, 17:40
   Я задоволений участю в спікінг клабах у школі English HUB. Ці заняття стали для мене можливістю покращити розмовні навички та впевненість у спілкуванні англійською мовою. Організація спікінг клабів на високому рівні: викладачі створюють дружню та підтримуючу атмосферу, де кожен може вільно висловлювати свої думки. Теми для обговорення завжди цікаві та актуальні, що робить кожне заняття класним. Чудова нагода також знайти знайомих і покращити свої навички у неформальній обстановці. Рекомендую всім, хто хоче вдосконалити свою розмовну англійську та добре провести час!!!!!
   • 18 Август 2023, 14:42
    Дуже вдячні школі English HUB за проведення тестування на визначення рівня володіння англійською мовою для співробітників, дуже швидко, якісно, приємні викладачі на усному тестуванні, професіонали, чудово просто все пройшло! Ми вже вдруге звертаємося в English HUB за тестування і все на вищому рівні! Рекомендуємо!
    • 30 Май 2023, 17:02
     Щиро дякую English HUB за чудові 12 тижнів навчання на рівні Elementary. Я приєдналася до групи не з самого старту і тому кілька перших занять я була дещо розгублена і від цього трішки знервована. Але мені безмежно пощастило з одногрупниками і викладачками, Ольгою та Ксенією. Вони спокійно сприйняли мою адаптацію і дали можливість прожити цей момент так, як мені відчувалося. Дякую викладачам за супровід в опануванні мови, за затишну і веселу атмосферу навчального процесу, коли хотілося з радістю йти на заняття і виконувати домашки. Дякую за фідбеки і відповіді на купу моїх запитань, мені це дуже допомагало. А ще величезна подяка за ''ненасильницьке'' викладання, коли фокус на підтримці і підсвічуванні позитивних моментів, а не концентрація на помилках. І це саме та атмосфера в якій хочеться зростати!
     А ще в інтенсиві передбачені індивідуальні заняття, де можна обирати різних викладачів. Це дуже круто, бо дає можливість чути і говорити з різними людьми, відчувати різні мовні відтінки й акценти. Часто мої індивідуалки минали, за відчуттям, дуже швидко, оскільки все навчання відбувалося в легкій формі з використанням сторітелінгу та скетчингу, за що окрема подяка Руслані.
     Оскільки я пишу відгук дещо пізніше, то можу також додати, що була приємно здивована фінальним фідбеком від викладачки Ольги. Це докладний допис із підсвічуванням твоїх здобутків упродовж курсу і чіткими рекомендаціями щодо їх посилення в подальшій самостійній праці з опанування мови.
     Мої щирі рекомендації, вдячність і сподівання на швидку нову зустріч!
     • Безмежно вдячна школі English Hub за таку кількість знань, теплу, легку атмосферу, професійний і результативний підхід! Я спершу пішла на Starter, щоб структурувати знання зі школи, на половині цього курсу почався Elementary і моя викладачка Іра допомогла мені зекономити час та гроші, повірила в мої зусилля і запропонувала перейти на крок вперед. Потім на індивідуальних заняттях вона мене підтягувала по темах, які лишилися і завжди доброзичливо і бадьоро ми стрімко наздоганяли програму. Хоч це було, певно, не вигідно школі з фінансового боку, вони мені допомогли і це безцінно! Дякую
      • 24 Апрель 2023, 19:27
       Я задоволена навчанням в English Hub. Проходила рівень Upper-Intermediate з викладачем Вікою, вона чудово вела заняття, все було досить чітко та структуровано. На курсі було багато домашніх завдань, які давали змогу закріпити пройдений матеріал, але іноді трошки не вистачало recyclingУ нової лексики (адже її багато і вона крута!) і завдань на writing (там є спічі які ви пишете кожен тиждень, але в них акцент більше на Speaking). Загалом я рада що обрала саме цю щколу для покращення знань англійської мови.
       • 9 Март 2023, 14:42
        Щиро вдячна команді Хабу за крутий простір для навчання!
        Особлива дяка - Люді та Олі - моїм викладачам :) Повернусь у Хаб обов'язково.
        Якщо Ви готові навчатись інтенсивно, виконувати багато домашніх завдань, а головне знаходити на се час - U`re welcome!
        Дякую за 3 місяці плідного навчання та крутих моментів :* See U!

        With love,
        Julia
        • 6 Февраль 2023, 11:38
         Today was my first time at the speaking club, and I just wanted to share my impressions)
         I loved it! It was just so much fun!
         Honestly, i didn't expect much from it, because as an English language student and tutor, i rarely find stuff that really is interesting and with which i don't get bored)) 
         It was so much fun to be around people who really do speak English, share my thoughts, and listen to theirs. 
         Mykyta was also great! He managed the speaking club really well! 
         Another thing i loved was that it wasn't just talking, but also public speaking, debating, and stuff like that.
         Mykyta managed it well, and everybody had enough time to speak.
         In general, i liked it, and i will definitely come again!
         • 29 Январь 2023, 22:52
          Чудова школа , кваліфікований і привітний персонал, особлива подяка Насті!З великим задоволенням продовжу навчання!
          • 28 Январь 2023, 17:58
           Пройшов перший рівень, дуже задоволений прогрес є. Займався на інтенсивному курсі, в нас була викладачка Настя, зайняття були насичені та продуктивні. Я виконував усі завдання та склав останній іспит на 94%. Я вже записався на другий рівен. Дякую English HUB за можливість інтенсивно вивчати англійську.
           • 17 Декабрь 2022, 11:39
            Сервіс на вищому рівні, викладачі дуже круті, якщо ти сам хочеш вчитися, то тобі допоможуть, підтримають, змотивують. З мінусів це ціна(
            • 19 Сентябрь 2022, 21:15
             Це прекрасна школа для вивчення англійської. Я не маю з чим порівняти, оскільки в пошуках курсів англійської першим в черзі був English HUB. Я пройшов вступний тест, адміністраторка запропонувала відвідати пробний урок наступного дня. Мені сподобалось, я залишився, і дуже тим задоволений. Я завжди з великим бажанням їхав на заняття, хоч і часто після роботи втомлений.
             Програма навчання добре продумана, групові заняття, індивідуальні, все дає ефект, якщо людина дійсно хоче і знає, для чого вчить англійську.
             Всі викладачі просто супер. Мені пощастило навчатися в Ірини — the best teacher)
             Однозначно раджу English HUB кожному, хто хоче вивчити англійську. It's possible here)
             • 15 Сентябрь 2022, 09:27
              Крута команда, круте місце, цікаве подання матеріалу. Якщо Вам Ви хочете бути з англійською мовою на ТИ, Вам сюди. Рекомендую.
              • 14 Сентябрь 2022, 22:15
               Надзвичайно круте місце!
               Довго була у пошуках курсів для вивчення англійської. Направду не чула раніше і вагалась (зовсім трішечки
               • 14 Сентябрь 2022, 19:34
                Знайома з English Hub вже 3 роки. Прийшла до них вчити англійську з алфавіту
                • 14 Сентябрь 2022, 18:20
                 EnglishHub на мою думку єдине місце у Львові,де ви зможете інтенсивно вивчити англ.мову,навчають справді корисного,немає нічого лишнього,кожен урок є цікавим ,якщо якусь тему не зрозуміло,можна звернутись до індивідуальних занятть,до кожної людини мають підхід,про атмосферу я опше мовчу,там хочется проводити більшість часу.
                 Thank u for everything EnglishHub
                 • 14 Сентябрь 2022, 18:11
                  Обрав даний курс по рекомендації знайомих. Пройшов рівень Pre-Intermediate та дуже задоволений результатом. Викладачі цікаві та дуже добре викладають матеріал, заняття проходять в дружній обстановці. Інтенсивність курсу дає змогу за короткий час дізнатись необхідну інформацію та покращити свій рівень англійської. Рекомендуватиму іншим)
                  • 14 Сентябрь 2022, 16:28
                   Надзвичайно професійна і чудова школа як навчає з нульового рівня і до носія мови. Викладачі знають свою роботу, вони завжди є підготовлення до уроку групового так і до індивідуального. Їм не є байдуже на своїх учнів і повірте вони вас заставлять вимовляти слова які вам важко вимовити ви буде одне слово по декілька раз говорити а би вимова була правильно це в хорошому значення. Ч прийшов до цієї школи незнаючи нічого почав вивчати з алфавіту зараз якщо мене на вулиці попросять допомоги я зможу це зробити. Але знайте якщо ви цього не хочете вам ніхто в голову це не вкладе.
                   Good luck everyone!
                   • 3 Сентябрь 2022, 20:33
                    Гарна та дружня школа. Дуже приємні викладачі, молоді, вміють знаходити спільну мову і правильно подавати і пояснювати матеріал. Все з гумором і ніякого занудства. Саме тому уроки проходили "на одному диханні". Помітно, що викладачам подобається їх професія, завдяки чому, вони мають сталий контакт зі студентами - отримаємо позитивну атмосферу і високий рівень знань! Планую продовжити навчання.
                    • 17 Август 2022, 21:40
                     Чудова школа! Проходила курс Pre-Intermediate офлайн у Львові. Сподобалась методика, викладачі, зручна локація. Дуже інтенсивне навантаження для мене. АЛЕ! Завдяки цьому реально маю результат, почуваю себе набагато впевненішою в англійській. Хочу піти на наступний рівень у вересні.
                     • 17 Август 2022, 16:57
                      Обрала школу English HUB, і дуже задоволена. Заняття цікаві та веселі, а викладачі привітні та можуть пояснити матеріал дуже доступно!)) Пройшла там курс А2 та розмовний. Рекомендую обрати цей мовний центр, не пошкодуєте!))
                      • Был(a) на уроке 16 Август 2022, 10:57
                       Оценка - 10
                       Преподаватель 10.0
                       Методика обучения 10.0
                       Учебный класс (офис) 10.0
                       Сервис 10.0
                       Дуже сподобався пробний урок, проводила викладач Ксенія. Ніколи не думала, що англійська може бути цікавою, насиченою, багато спілкування між студентами. Доречі група не велика, до 5 осіб, але всі задіяні і викладач створює цікаву, енергійну, веселу, атмосферу навчання та спілкування. Це було дуже потужно і цікаво. Відчувається підтримка до кожного студента, виходячи із його знань та вмінь. Для себе відмітила, це самете місце де я маю навчатися англійської. Дівчата на рецепції дуже ввічливі і турботливі. Дякую
                       • Был(a) на уроке 10 Август 2022, 13:27
                        Оценка - 10
                        Преподаватель 10.0
                        Методика обучения 10.0
                        Учебный класс (офис) 10.0
                        Сервис 10.0
                        Закінчив курс 4 рівня в English Hub. Навчання проходить досить інтенсивно, тому і покращення в знаннях буде відчутним вже після кількох тижнів. Хороші викладачі, ефективна і цікава програма навчання, яка розрахована на розвиток загального рівня англійської, тобто writing, reading, listening, speaking, що дуже важливо. Дуже круто, що в курс входить досить багато індивідуальних занять, на яких, за бажанням, ви маєте можливість обговорити ті теми, які ви хочете повторити або вам потрібно підтягнути. Загальні враження про курс дуже позитивні, однозначно рекомендую English Hub для вивчення або покращення рівня англійської мови.
                        • 10 Август 2022, 12:45
                         English HUB! Обожнюю вашу школу! Дякую, що ви є, дякую, що працюєте в цей складний час. Я починала заняття ще до вторгнення, мені дуже подобався офіс, атмосфера, адміністратори, викладачі, кава и маленькі бублички))
                         Мені подобалося, що я вимущена була на дві години забути всі мови окрім англійськоі, яку так майстерно викладали Надя, Рита, і, нажаль, забула ім'я третьої викладачки.
                         Потім було 24 лютого, невелика перерва, і, о щастя, відновлення занять! Правда, вони тимчасово онлайн для Харкова.
                         Можу сказати, що я пробувала декілька інших курсів англійської, і вони мені "не пішли", особливо онлайнові, а English HUB - це якась казка!
                         Нині я вчуся онлайн і дуже вдячна Риті, Аліні, Лєрі, Марьяні за знання, за чудове ставлення і вибачення моєї невдалості. Я вдячна за те, що вони радіють моїм успіхам і допомагають мені їх досягати. Я багато років боялася говорити, а тут і зараз вже щебечу, всього за півроку ріст гігантський)))
                         Я вдячна засновникам цієї школи за талант підбирати викладачів - вони неймовірні!
                         І авжеж, я вдячна добрим феям - адміністраторам, які доброзичливо терплять усі мої викрутаси, коли я їм набридаю в телеграмі і незмінно мило допомагають мені знайти загублені мною завдання.
                         Ніде і ніколи я не навчалася із таким огромезним задоволенням, як у English HUB!
                         Будьте завжди! Я дуже вас люблю!
                         • 5 Август 2022, 12:42
                          Якщо ви хочете отримати реальний буст своїх навичок, English Hub - саме для вас. Інтенсивні заняття, варіативність завдань, інтерактивний підхід. Дуже рекомендую.
                          • 22 Июль 2022, 19:26
                           Закінчила основний онлайн курс у червні upper-intermediate з викладачем Катериною)
                           Курсом залишилась задоволена, дуже вдячна, що допомогли зламати страх говоріння (а це моя слабка сторона). Вже у другій частині курсу відчула покращення у своїх знаннях. Різноманітні завдання на заняттях, що дають можливість розвити різні аспекти англійської. Інтенсив - коли щодня занурюєшься у нові знання)
                           Дуже вдячна Катерині за розвернутий фідбек після курсу, за поради та підтримку
                           • 21 Июль 2022, 15:06
                            Закінчила курс Intermediate Level та залишилася дуже задоволена. Мені дуже понравилось методика вікладання та педадог Аліна, це для мене найкращий педагог. Вона дала практичні поради і мій рівень англійської завдяки цьому реально помітно покращився. Рекомендую всім своїм друзям, а я піду далі вчитися з HUB
                            • Просто чудова школа, яка дає справді результат і ти розумієш, що ходиш не даремно. Привітні адміністратори, викладачі, сама атмосфера чудова. Дуже сподобалася викладач Женя, реально з кожним студентом займається і хоче щоб всі навчилися. Дякую школі, що покращила мій англійський. Всім рекомендую!!
                             • 13 Июль 2022, 14:42
                              Відвідував 2 розмовні курси. Обидва сподобалися. Викладачі мотивують робити завдання та дотримуються професіональної етики. Викладачі просять зворотній звязок та вносять зміни згідно конструктивних зауважень. Заняття завжди цікаві та навіть частенько схожі на сеанси зі психологом, тож дуже раджу
                              • 6 Июль 2022, 07:25
                               Регулярно відвідую суботні спікінг клаби- цікаво і корисно
                               • 17 Июнь 2022, 18:27
                                Мені ВСЕ сподобалось, Все добре продумано. Хороші викладачі.
                                Ви молодці.
                                • Был(a) на уроке 3 Февраль 2022, 14:20
                                 Оценка - 10
                                 Преподаватель 10.0
                                 Методика обучения 10.0
                                 Учебный класс (офис) 10.0
                                 Сервис 10.0
                                 • Был(a) на уроке 27 Январь 2022, 11:50
                                  Оценка - 10
                                  Преподаватель 10.0
                                  Методика обучения 10.0
                                  Учебный класс (офис) 10.0
                                  Сервис 10.0
                                  Чудова школа! Дуже приємна та затишна атмосфера, викладачі та персонал просто супер:) А головне, що методика навчання складена таким чином, що результат помітний майже відразу Після пробного заняття одразу залишаюсь на курс. Рекомендую усім, хто хоче якісно вивчити англійську в класній атмосфері.
                                  • 24 Декабрь 2021, 11:29
                                   Пройшов розмовний курс у Львові. Спочатку попалась викладачка з поганими навиками говоріння. Дивно як її взяли працювати в школу. Але її замінили наступного ж заняття на Женю, яка мені дуже сподобалась, талановита вчителька. В результаті курсом задоволений, це було і цікаво і корисно.
                                   • 10 Декабрь 2021, 20:10
                                    Дякую English Hub! Рекомендую. Чудовий колектив вчителів, цікаві заняття, індивідуальний підхід до кожного, Дівчата адміністратори завжди інформують про важливе.
                                    • 23 Октябрь 2021, 18:25
                                     Відвідую speaking club по суботах, дуже подобається формат, невимушеність, нестандартні теми для обговорення, компанія) кому бракує саме навиків спілкування - суперовий варіант,рекомендую)
                                     • 31 Август 2021, 12:52
                                      Got a lot of fun and positive from completing the first level of learning in English HUB. Thank you Ksenia for the special approach and attention to each of our group.
                                      I look forward to continuing my studies. Don't be afraid to learn something new, it opens up new opportunities for you. English HUB will help you with this.
                                      • 21 Август 2021, 23:09
                                       I finished the main course at this school this summer. I am very satisfied.
                                       This school has well teaching methodology, very accessible explanation of the material, constant customer support. Administrators are very nice, friendly and also help you. Theachers use individual aproach to everyone students.These are people who really love their job.The Hub creates an atmosphere that encourages you to study and improve your language skills.
                                       I like this school.I'm going to keep studying English here and recommend you.
                                       • 21 Август 2021, 13:04
                                        English HUB- це простір, де зустрічаються неймовірні люди!!! Якщо Вас переслудують мовний бар‘єр та невпевненість, які не дозволяють Вам нарешті заговорити, тоді Вам точно сюди!) Тут працюють не просто професіонали своєї справи, а люди, які люблять свою роботу). Я навчалась в English HUB протягом 6 місяців і вчора отримала сертифікат рівня В1
                                       • 17 Август 2021, 15:03
                                        Привіт хочу залишити й свій відгук про цю чудову школу. Я закінчив рівень А2 та одразу ж вирушаю вчитись далі, адже навчання в English HUB це більше чим курси англійської, це місце де ти разом із друзями проводиш час весело та безтурботно і як бонус до цього вивчаєш англійську мову. 
                                        Залишились лише самі теплі спогади. В English HUB круто усе, від дівчат адміністраторів які тебе зустрічають до найкрутіших викладачів.
                                        Уроки не банальні, ДЗ не монотонні.
                                        Особливо дякую викладачці Аліні, уроки з нею просто нереально класні, змістовні й цікаві)
                                        • 1 Июль 2021, 13:02
                                         Привіт! Насправді ця школа, як маленька сім'я і я дуже вдячна кожному зокрема за можливість розвиватись тут. Дівчата-адімни- ви любов, дівчата-тічери - не уявляю як ви маєте стільки терпіння, аби кожну мою тупу механічну помилку прощати) Ви були дуже добрі до мене і водночас вимогливі. Я справді вдячна. правда, я ненавиділа писати есе, але то нічого :) я вам прощаю ці есе ( :D )
                                         Сенк'ю соу мачь! Ю вил бі олвейс ін май харт!
                                         XXX
                                         • 29 Июнь 2021, 21:49
                                          English Hub Lviv це тепер моя нова любов ♥️
                                          Кілька років я шукала курси, які підійдуть мені, так як шкіл тепер багато і методик ще більше.
                                          Тут відчуваєш себе комфортно в групі, так як людей не багато і вони стають як маленька сім‘я
                                          • 1 Июнь 2021, 16:37
                                           Почну з того, що я дуже перебірлива людина і обійшла фактично усі курси англійської мови, які тільки є у Львові. І на жодному з курсів, я не протрималась довше тижня. Я вирішила,що дам останній шанс EnglishHUB. І жодного дня, я про це не пожаліла.
                                           Як тільки я ввійшла в двері, мене зустріла мега дружелюбна атмосфера
                                           • 31 Май 2021, 12:46
                                            English HUB. Мне сложно провести какую-то сравнительную оценку — я не учился в других школах. Но считаю своей удачей попасть именно в эту школу на Main Course. Администраторы, штат преподавателей, подбор групп, расписание занятий, домашки, тесты, диктанты, речевые навыки, переходящие чуть-ли не в ораторское искусство, индивидуальные занятия и субботние просмотры фильмов на английском — все, буквально все в этой школе, действительно, погружает вас в мир английской словесности. Я доволен))
                                            • 23 Май 2021, 10:22
                                             Проходила граматичний інтенсив та залишилася в абсолютному захваті.
                                             Заняття для середнього рівня (про початковий не знаю) проходили англійською, що сприяло кращому зануренню в мову, та в доволі розслабленій атмосфері. При цьому мені ніколи не було нудно, не було відчуття витраченого часу (не думала коли вже там закінчиться урок, як то було в школі або на парах).
                                             Кожне заняття дізнавалася щось нове, завдяки прекрасній подачі матеріалу та різноманітним вправам, що допомагають закріпити матеріал.
                                             Я особисто не люблю переклади та складання речень на ходу. Але водночас я розумію, що це надзвичайно корисні вправи, які допомагають інтегрувати нові слова, фрази та граматичні конструкції в нашу мову. Я не знайома з усіма методами цих курсів, але впевнена в їх дійсності, бо викладачі тут професіонали та дійсно знають, що роблять.
                                             In conclusion, якщо відвідувати заняття та виконувати домашнє завдання, то і результат матимеш відповідний. Перевірено на власному досвіді.
                                             Я безумовно піду на ще один курс в майбутньому.
                                             • 22 Май 2021, 16:43
                                              English HUB прекрасна школа англійської мови. Заняття проходять в маленьких групах по 3 рази в тиждень + 1 год ідивідуальних заннять в тиждень. Навіть якщо ти тупий болванчик в тебе не буде жодної можливості вийти звідти без знань! Круси доволі інтенсивні, розслабитись після кількох заннять не вдастся, бо кожного заняття додається новий матеріал і використовуюься знання попередніх занять. Процес навчання надвичайно приєминий, вже через кілька занять зяляється відчуття що ти йдеш не на навчаня, а на зустріч з друзями яких ти не бачив 100 років. Безуспішно вивчав англійську в школі та в університеті. Сміливо можу сказати, 3 місячний курс тут, дав більше знань ніж школа за 11 років. Спасибі English HUB. Особлива вдячнісь викладачам які вміють підібрати підхід до кожного і пояснити матеріал так, щоб нарешті дійшло. Окремо хочу відмітити Женю. Людина яка вкладається на 120% на кожному занятті. Якщо ви попадете до неї, ви точно зможете сказати - це один з найкращих вчителів/викладачів які в мене були :)
                                              • 26 Апрель 2021, 17:03
                                               Курси дуже круті, рекомендую, то якщо коротко.
                                               Якщо детальніше - то був на інтенсиві (місяць, 3 рази на тиждень). нас в групі було 2 , тобто майже персональні заняття. кожного тижня інша тема (теми цікаві та актуальні). домашки правда досить багато задавали, відео, тести, граматика та частина де тре записувати свою відповідь на дикрофон.
                                               • 11 Апрель 2021, 19:08
                                                Дуже задоволена навчанням та результатом ! Вчишви все життя французьку та з англійської знаючи лише алфавіт можу сказати, що викладачі у English HUB однозначно феї !Сьогодні я закінчила курс Elementary я можу поспілкуватись англійською на елементарні теми , та практично повністтю зрозуміти співрозмовника . Звичайно все залежить і від вас самих , але тут викладачі дійсно професіонали своєї справи . Рекомендую ! Та чекаю набір на наступний курс .
                                                • 30 Март 2021, 10:45
                                                 Свого часу, після пошуків якісних курсів з вивчення англійської мови, я зупинився саме на English HUB, оскільки вже після першого заняття я зрозумів, що це саме те, що мені потрібно. Навчання відбуваються в невеликих групах з приємною атмосферою. Тригодинні заняття проходять дуже швидко. Використовують різні підходи до навчання: лекції, диктанти, сприйняття на слух, власні розповіді... Ефект від навчання явно відчутний. Тому і рекомендую дані курси іншим.
                                                 • 24 Январь 2021, 00:47
                                                  Привіт. Закінчив розмовний курс. Очікування від курсу сповна справдилися:
                                                  1. Позитивне враження складається з першого дзвінка, з вами приємно поспілкуються і оцінять ваш рівень англійської для того, щоб підібрати правильну групу. Це є дуже важливо, оскільки в слабшій групі вам може бути не цікаво/не відчувати очікуваного розвитку, а в сильнішій — групі не буде цікаво з вами, і це потрібно розуміти.
                                                  2. На курсах найважливіше це є викладач і те як він проводить заняття. Тут складно для мене було придумати як би їх можна було проводити краще. Тобто тут не просто має бути гарний рівень англійської, а й вміння створити гарну атмосферу між незнайомими людьми, зацікавити до розмови, щоб кожен міг детально висловити свою думку — тим самим навчившись розмовляти англійською.
                                                  3. Заняття проходять невимушено і легко, створюється атмосфера зустрічі з колегами за чашкою кави. Кожне заняття має певну тему для обговорення. І в цей же момент, заняття є структуризованими і за кожне з них вивчаються певні граматичні конструкції, phrasal verbs і постановка вимови.
                                                  4. Домашні завдання. Основною їхньою метою є підготуватись до обговорення певної теми на занятті, щоб зацікавитись у темі і було бажання обговорити її з іншими. Левова частка завдань — це запис своєї відповіді на певне питання в голос, викладач це згодом перевіряє і коментує, як можна сказати краще, де потрібно попрактикуватись над вимовою, звертає увагу на ваші персональні постійні помилки над якими потрібно памятати і намагатись виправити.
                                                  Тому, з впевненістю рекомендую курс всім хто хотів би підтягнути свою розмовну англійську, і дякую викладачеві за старання, покращений рівень розмовної мови. і загалом — за весело та продуктивно проведений час.
                                                  • 16 Январь 2021, 16:46
                                                   Привіт! Недавно закінчив другий курс в English Hub. Дуже задоволений результатом. Місцями було трошки важко, бо курс навчання досить інтесивний. Але розумію, що саме в такому темпі і треба рухатись, щоб нарешті вже вивчити цю чудову мову.

                                                   Вдячний розумним, приємним і веселим вчителям Діані і Жені; школі English Hub за цікаву програму навчання.

                                                   Планую йти далі на мовний курс і на 3й рівень.

                                                   Всім рекомендую!

                                                   • English HUB Администрация школы22 Январь 2021, 15:24
                                                    Thank you very much!:) And we are happy to have such great students <3
                                                   • 26 Декабрь 2020, 18:39
                                                    Я маю досвід навчання на декількох курсах, тому порівнюючи можу сказати що English Hub - хороша школа. Навіть онлайн-форма навчання, до якої я мав певне упередження, не знизила якості подачі та розуміння матеріалу. Тому рекомендую всім. Окреме дякую висловлюю Анні - нашому викладачу.
                                                    • 11 Декабрь 2020, 17:55
                                                     Проходила розмовний курс, який тривав місяць. Сподобалось усе, зручне розташування хабу, приємніий персонал та цікаві заняття, також не можна не згадати про викладачку - Марію, крім інформативного навантаження та практики спілкування на заняттях завжди був позитивний настрій та тепла атмосфера. Обов’язково повернусь на продовження курсу.
                                                     • 11 Декабрь 2020, 17:48
                                                      Дуже крута школа , і я підтягнула англійську ух як сильно , вау я вражена
                                                      Всім всім рекомендую
                                                      • 10 Декабрь 2020, 23:40
                                                       Все справді було супер. Марія відпрацювала на всі 100. Тішуся, що маємо у Львові таких талановитих лінгвістів. Порадувало в курсі велика кількість сучасних ідіом, сленгових слів та й індивідуальний підхід викладачки. Ціна курсу як за наданий матеріал - смішна. Можу порівняти, бо паралельно вчусь ще в двох школах Львова. Молодці. Так тримати.
                                                       • 9 Декабрь 2020, 11:58
                                                        Відвідувала розмовний курс, місяць пройшов непомітно. Дуже насичені заняття та домашні завдання, домогають розговоритись та змусити себе подолати мовний бар'єр. Окрема подяка викладачу - Марія професійно, але при цьому дуже дружньо скеровує та допомагає. Загалом курс сподобався, рекомендую)
                                                        • 8 Декабрь 2020, 19:33
                                                         Дякую за курс - це був цікавий і насичений місяць. Марія чудовий викладач, буду рада завітати в гості))
                                                         • 21 Август 2020, 19:42
                                                          Я є студенткою школи English HUB. Мала змогу відвідати офлайн заняття, на якому познайомилась з Ксенією, яка є професіоналом своєї справи і на уроках якої не нудно точно :),але зручнішим поки для мене є онлайн варіант занять, де наша Аня не дає можливості розслаблятися, і це дуже круто! Загалом, я в захваті і з впевненістю порадила б цю школу іншим!
                                                          • Был(a) на уроке 11 Август 2020, 18:32
                                                           Оценка - 10
                                                           Преподаватель 10.0
                                                           Методика обучения 10.0
                                                           Учебный класс (офис) 10.0
                                                           Сервис 10.0
                                                           English HUB school is cool in all aspects: methodology, teachers, individual approach to each student, friendly and professional atmosphere. And, of course, Kseniia is the best. Ksenia conducts classes easily and interestingly, emphasizing the correct pronunciation. It is extremely pleasant to work with people who do their favorite thing and at the same time inspire and motivate others to persistent study. I enrolled in English HUB school on the recommendation of my colleague, who studied there and was excited about it. And now I recommend English HUB to my friends.
                                                           • 8 Август 2020, 19:01
                                                            Пройшла розмовний курс в English Hub, навчанням задоволена, викладач Ксенія чудова, все було досить доступно та цікаво. На усіх заняттях ми спілкувались лише англійською мовою, це круто.
                                                            • 10 Июль 2020, 21:50
                                                             Warning! English HUB is highly addictive!

                                                             Це той випадок, коли півтори години заняття проходить як 10 хвилин.

                                                             Це той випадок, коли ти навіть не помітив, як пройшов цілий семестр, хоча здавалося тільки вчора було перше заняття.

                                                             Це той випадок, коли друзі запрошують тебе на вечірку, а ти з гордістю відповідаєш: „Sorry, але сьогодні в мене English Hub”:)

                                                             Це той випадок, коли ти починаєш не тільки говорити, а й думати англійською.

                                                             Але це не тільки про курси англійської (хоча, до слова, тут ідеально все: підхід, програма, розклад, цікаві домашні завдання і головне - просто ас, сенсей англійської - Ксенія), це нагода відкрити і поглибити свої знання з безлічі корисних тем, про які в буденному житті не часто задумуєшся. Це також цікаві люди, весела і невимушена атмосфера та місце, де можна відволіктися від проблем і зарядитися позитивом.

                                                             Єдиний мінус - тепер, коли ти захочеш вивчити якусь іншу мову, 100% не знайдеш таких курсів, як English HUB, а до прекрасного завжди звикаєш швидко...
                                                             • Надзвичайно задоволена вивченням анлійської мови у English HUB. Професіоналізм, відповідальність, підтримка, дружелюбність, цікаво розроблена програма викладання та класні викладачі, особливо Ксенія. Ви- найкращі. З Вашою допомогою легко та цікаво здобувати нові знання. З радістю продовжу навчання в English HUB.
                                                              • 5 Июль 2020, 14:32
                                                               Ще, буквально, рік тому я була абсолютно "нульова" в англійській мові.
                                                               Ні словникового запасу, ні вимови. Вже не кажучи про можливість читати, розуміти та спілкуватись англійською.
                                                               Займаючись на деяких онлайн та стаціонарних курсах я побачила, що вони не надали мені очікуваних результатів.
                                                               І , звісно, що була засмучена.
                                                               Згодом , коли знайшла інформацію про курси English Hub з хорошими відгуками, вирішила все-таки спробувати ще раз.
                                                               І не розчарувалась, а навпаки.... ))
                                                               Це, дійсно було круто !
                                                               Круто саме в методиці, круто в професійному рівні викладачів, в індивідуальному підході до кожного студента, в тому інтерактиві та теплій, і дружній атмосфері, котрі були впродовж усього навчання.
                                                               Коли розпочався карантин і ми перейшли на дистанційне навчання - було незвично та досить важко . Але, в кінцевому результаті, прогрес був явний.
                                                               Тепер я читаю, розумію та розмовляю англійською !
                                                               Звісно, що на певному рівні, але ефективний початок зроблено. І я сподіваюсь, що буду далі робити успіхи разом з English Hub.
                                                               Дякую Вам !
                                                               Тетяна.
                                                               • Доброго дня. Я дуже рада що на моєму життєвому шляху звилась школа “English HUB”. Моя історія вивчення англійської мови почалась в лютому 2020 року і надалі продовжується. Безмежно дякую Ксенії. З Вашою допомогою я зрозуміла що англійську можна вчити з цікавістю. А потім в якийсь момент я ловлю себе на думці, що я розумію зміст англомовних пісень. Це прекрасне відчуття)В цій школі подобається все. Графік занять підлаштовується під студента. Студенти мають змогу спілкувати з декількома викладачами. Також є можливість вивчення англійської мови в інтерактивній формі. Тому не зволікай, а записуйся на курси в English HUB.
                                                                • Был(a) на уроке 22 Май 2020, 17:43
                                                                 Оценка - 8.3
                                                                 Преподаватель 8.0
                                                                 Методика обучения 6.0
                                                                 Учебный класс (офис) 9.0
                                                                 Сервис 10.0
                                                                 • Был(a) на уроке 22 Май 2020, 16:32
                                                                  Оценка - 10
                                                                  Преподаватель 10.0
                                                                  Методика обучения 10.0
                                                                  Учебный класс (офис) 10.0
                                                                  Сервис 10.0
                                                                  • 22 Май 2020, 14:04
                                                                   Вирішив відвідувати курси так як англійська дуже важлива для моєї професії. А рівень моєї англійської після школи залишав бажати кращого. Відвідав спершу основний 3-х місячний курс, після нього ще один розмовний одномісячний курс.
                                                                   Що сподобалось у цій школі, це невеликі групи 3-4 людини, викладач встигає приділити достатньо часу кожному. Підготовка матеріалів для занять на хорошому рівні, а на самих заняттях завжди цікаво. Окремо хочу відмітити ігрові заняття з носіями мови, дуже хороша практика. Також сподобалась наявність індивідуальної години з викладачем, де можна було сконцентруватись на своїх помилках, та навчитись уникати їх. Саме навчання досить інтенсивне, але в міру,надається достатньо часу і практики щоб засвоїти вивчений матеріал.
                                                                   Загалом результатом дуже задоволений! Після відвідування двох курсів, я тепер можу розмовляти з носіями мови, а також читати книги та дивитись фільми на англійській.
                                                                   Співвідношення ціна/якість/результат на високому рівні! Рекомендую всім!
                                                                   • 14 Май 2020, 19:34
                                                                    Чудова школа)
                                                                    Дуже ввічливі, терплячі та креативні викладачі)
                                                                    За один курс значно покращився рівень словникового запасу, граматика, вимова)
                                                                    Дуже задоволена і звісно планую далі продовжувати навчання у English HUB
                                                                    • Был(a) на уроке 7 Апрель 2020, 17:11
                                                                     Оценка - 10
                                                                     Преподаватель 10.0
                                                                     Методика обучения 10.0
                                                                     Учебный класс (офис) 10.0
                                                                     Сервис 10.0
                                                                     • Был(a) на уроке 7 Апрель 2020, 16:51
                                                                      Оценка - 9
                                                                      Преподаватель 9.0
                                                                      Методика обучения 9.0
                                                                      Учебный класс (офис) 9.0
                                                                      Сервис 9.0
                                                                      • Был(a) на уроке 7 Апрель 2020, 16:47
                                                                       Оценка - 10
                                                                       Преподаватель 10.0
                                                                       Методика обучения 10.0
                                                                       Учебный класс (офис) 10.0
                                                                       Сервис 10.0
                                                                       • 9 Март 2020, 11:45
                                                                        На самом деле English HUB это первая школа английского языка в моей жизни. По сути я начал учить английский язык в 34 года. До этого было несколько попыток с репетиторами, но там стоял вопрос в интенсивности. Один или два раза в неделю это действительно очень мало. Тогда я решил выбрать школу и это стал English HUB. Планировал я там учиться 3 месяца, а остался на 9 месяцев (3 уровня).
                                                                        Я учился в харьковском филиале English HUB, в то время основным преподавателем нашей группы была Ксения Шокало, это было сильно, больно, строго и интересно, а главное результативно. Сейчас открылась новая школа во Львове, где лидером также является Ксения. И если вы хотите получить результат, советую пойти и наконец выучить английский язык. Что даст возможность получать больше денег на существующей работе или вообще поменять ее, а также поможет расширить круг общения. Это все я почувствовал на своем примере !!!
                                                                        О моей учебе! Как результат я провалил финальным экзамен третьего уровня (за «бутылку» тут не договоришься, все строго), действительно было тяжело совмещать интенсивность учебы с ненормированным рабочим днем, но диплом это не самое важное тут. Те знания и опыт, которые я получил, дали мне достаточно навыков для понимания текстов, фильмов среднего уровня и дали мне понимание как учить иностранный язык в целом, а также как продолжать его изучать, улучшая каждый день. Потраченные 9 месяцев дали возможность на сегодняшний день общаться с нейтив спикерами, увеличить круг общения, как в рабочей сфере, так и найти новых друзей нейтив спикеров.
                                                                        Теперь немного о школе. Главными плюсами этой школы является прежде всего интенсивность занятий, как количество часов в неделе, так и количество материалов, получаемых за это время. Не секрет, что сейчас множество специалистов изучают работу человеческого мозга и существует некий спор, как интенсивно должна подаваться информация для изучения. Мое мнение, что в English HUB, информация подается на максимальной для восприятия скорости, что несомненно заставляет мозг развиваться и подстраиваться под изучение. В школе используются современные приемы эффективного повторения и запоминания, они завуалированы и в целом просто идет процесс запоминания, поддерживаемый интенсивной работой с коучем и тутором, а также достаточно интересными заданиями на дом. Любой язык видоизменяется со временем, а английский изменяется очень быстро. Поэтому несомненным плюсом является разработанная программа, где даются, как и классические фразовые глаголы, так и современные, а также идиомы. Эти знания сразу чувствуются, когда общаешься с нейтив спикерами. Преподаватели в школе достаточно сильные, с хорошим знанием языка и могут найти подход к любому студенту, так, например, у нас в группе были студенты от 16 до 35 лет. Сейчас я продолжаю учить язык в основном самостоятельно, смотрю любимые фильмы как с английскими субтитрами так и без, и старюсь слушать от 1 до 2 часов английской речи в день, текстов разной сложности. По возможности стараюсь встречаться с нейтив спикерами. И, Ксения, я к Вам еще обязательно вернусь !!!
                                                                        • 5 Март 2020, 11:27
                                                                         The best English school in Lviv. Highly qualified teachers using extraordinary methods of teaching English make students professionals in written and spoken English. My dream is to work here. Good luck!
                                                                         • Был(a) на уроке 27 Февраль 2020, 12:22
                                                                          Оценка - 9
                                                                          Преподаватель 9.0
                                                                          Методика обучения 9.0
                                                                          Учебный класс (офис) 9.0
                                                                          Сервис 9.0
                                                                          • Был(a) на уроке 27 Февраль 2020, 12:12
                                                                           Оценка - 9.5
                                                                           Преподаватель 10.0
                                                                           Методика обучения 10.0
                                                                           Учебный класс (офис) 9.0
                                                                           Сервис 9.0
                                                                           • 16 Январь 2020, 17:30
                                                                            Всім привіт, чисто випадково потрапив на курси English Hub, сподобалось все: гнучкий графік, приємні і терплячі викладачі і симпатичні!, хороший сервіс, перегляд фільмів з субтитрами і їх аналіз і найголовніше дуже хороший підхід до вивчення мови, хто бажає вивчати англійську чи покращити свої знання англійської- РЕКОМЕНДУЮ!
                                                                            • Был(a) на уроке 13 Январь 2020, 23:20
                                                                             Оценка - 10
                                                                             Преподаватель 10.0
                                                                             Методика обучения 10.0
                                                                             Учебный класс (офис) 10.0
                                                                             Сервис 10.0
                                                                             Очень классная школа, интересный подход к обучению и шикарные преподаватели! Чувствуешь себя частью дружного комьюнити, которое выходит за рамки занятий. Определенно советую!
                                                                             • Был(a) на уроке 27 Декабрь 2019, 01:13
                                                                              Оценка - 10
                                                                              Преподаватель 10.0
                                                                              Методика обучения 10.0
                                                                              Учебный класс (офис) 10.0
                                                                              Сервис 10.0
                                                                              Я учился в нескольких школах английского, где-то хорошо преподавали грамматику, где-то делали упор на слова. Но так или иначе я быстро заканчивал обучение там, родители говорили что это лень и я сам укорял себя за слабохарактерность. Однажды я случайно зашел в офис EnglishHub, прошел тестирование(помню жутко комплексовал насчет своих навыков говорения) и спустя пару недель пошел на курс. Занимался я 9 часов в неделю, но мне не казалось что это много, наоборот спустя пару месяцев я обнаружил что это уже стало моим хобби. Дополнительные спикинги, разные ивенты, просмотры фильмов - я посещал как можно больше всего. Теперь я с уверенностью могу сказать что English Hub - первая школа которая помогла мне полюбить английский, а это, я считаю, самое главное, что может сделать школа английского языка.
                                                                              • Был(a) на уроке 25 Декабрь 2019, 16:35
                                                                               Оценка - 10
                                                                               Преподаватель 10.0
                                                                               Методика обучения 10.0
                                                                               Учебный класс (офис) 10.0
                                                                               Сервис 10.0
                                                                               Инглиш хаб это не просто школа, где за короткий срок могут поднять уровень твоего английского, но и невероятно дружественная атмосфера. Хожу туда не только за знаниями, но и за отличным настроением! Если ты все еще сомневаешься - приходи и записывайся на занятия, точно не пожалеешь!
                                                                               • 26 Ноябрь 2019, 11:14
                                                                                Инглиш Хаб, это реально крутое место для прокачки своего английского!! Где вы сможете с энергичными преподавателями получить отличные знания!! Готовясь в IELTS я прям нуждалась в крутой грамматике, что б она именно уложилась в голове и выстреливала легко без усилий, так вот там я таки смогла это получить !!
                                                                                И всем всем кому я советую эти курсы, потом говорят спасибо они того стоят!!
                                                                                • 25 Ноябрь 2019, 12:38
                                                                                 English Hub Отличная школа для изучения английского языка. Она мне очень помогла для достижения моих целей в карьере и сейчас здесь учиться мой муж у которого английский был просто на нуле, а сейчас спустя два месяца он уже может общаться с американцами. И этот супер что English Hub открылся во Львове с супер учителями. Я закончила курсы в Харькове год назад и все равно продолжаю ходить на ивенты. Эта школа куда хочется приходить и учиться, так что когда буду во Львове обезательно туда прийду. Здесь очень дружелюбная атмосфера где тебе всегда рады. Так что Львову очень повезло что теперь там есть такая классная школа!❤
                                                                                 • 24 Ноябрь 2019, 12:13
                                                                                  Львов, вам просто невероятно повезло, что Ксения будет вашим преподавателем! А мне очень грустно, что я не скоро ее увижу на ивентах в Харькове в теплом, дружелюбном и мегапрокачивающем английский язык EnglishHUB. Да, я пока так и не стала полноценной студенткой, но в моем расписании всегда есть место для toast masters, movie night и movie club.
                                                                                  • 23 Ноябрь 2019, 22:13
                                                                                   Рівно рік тому прийшла за рекомендацією друга у
                                                                                   харківський офіс Englishh hub на основний курс. До цього були ~1.5 роки індивідуальних занятть з провідними вчителями Харкова, інші курси, та прогресу я не відчувала. Але 3 місяці навчання за методикою English hub, то як "квантовий" стрибок. Все завдяки тому, що кожна тема вам розкладається на складові, всі вчителі підтримують єдиний стиль викладання (вони навіть на дошці однаково пишуть :) , на всі теми ви отримуєте маркери які дозволчють запам'ятати основні правила, а також дууууже багато слів. Тож якщо ви реально хочете прокачати ваші знання англійської мови і не боїтеся, що англійська займе весь простір навколо вашого життя, то вам сюди однозначно. Сьогодні вже багато моїх друзів та колег навчаються у вас і то реальна оцінка роботи методистів і вчителів школи.
                                                                                   Ксенія, ви реально круті!!!
                                                                                   • 23 Ноябрь 2019, 10:23
                                                                                    Been there on speaking clubs and events in Kharkiv. Events and speaking clubs are always well prepared. Speaking clubs also include different activities except just sitting and speaking.
                                                                                    And events are well-organized and have a prepared program so that there is a lot of fun!
                                                                                    Also been with English Hub to Budapest.
                                                                                    It was a great trip, we had lots of activities and of course English practice.
                                                                                    Thank you, English Hub for your great work!
                                                                                    Good luck!
                                                                                    • 21 Ноябрь 2019, 20:43
                                                                                     I like this school for their cool events, and nice and professional teachers. I would suggest this place to learn and practice English
                                                                                     • 21 Ноябрь 2019, 19:48
                                                                                      English HUB, the lovely pain in my hec, дуже хочеться вам подякувати за те, що ви є такими несхожими на інших. Ви зовсім не школа і навіть не City Learning Center , ви - друга СІМ‘Я для всіх, хто одного разу приєднався до вас (не даремно існує хештег EnglishHUBfamily). У цьому місці ніколи не буває сумно, на вихідних можна відвідати Book Club, Movie Night, Movie Club, Conversation Club, Toast masters, а від English Weekend я взагалі в захваті.
                                                                                      English HUB Lviv, ви, напевно, вже знаєте, що до вас збирається переїзжати половина Харкова:) І це не тільки тому, що відкривається новий English HUB, а й тому що до вас приїхала королева англійської мови - Ксенія Шокало. З нею вам буде не просто та весело одночасно, але англійську з нею ви точно вивчите. Іноді я думаю, що вона десь навчалася дресирувати людей:)
                                                                                      English HUB, дякую за все! Успіхів у Львові, але від Харкова все одно не втечеш:)
                                                                                      • 21 Ноябрь 2019, 15:07
                                                                                       EnglishHUB це не просто курси англійської, це сім‘я, яка завжди радіє тобі і охоче допомагає з усім, що якось пов’язане з англійською. В них немає (принаймні, коли я займався ) такого, що тебе відчитують, якщо ти не зробив домашку або пропустив декілька занять, але ж це ти замотивований вчитися і прокачувати свою англійську. Це не школа, яку ми звикли бачити в наших кошмарах з дитинства, це група однодумців, які закохані у свою роботу і в англійську. І, знаєш, це як вірус, підхопити його дуже легко, а ось позбавитись цієї залежності вже не вийде. Навіть знаю одну людину, яка, як і я, прийшла просто на курси і не змогла зупинитись. Спочатку закінчила усе, що могла в цій школі, потім подалась на другу вищу освіту за фахом викладача англ мови і зараз викладає, і я певен, що ні секунди не жаліє про свій вибір, зроблений там колись в 2017 році на порозі EnglishHUB у Харкові.
                                                                                       Особливо, хочу пожалітись на Ксенію Шокало (якщо що, то це і викладач, і CEO) яка і є тим самим нульовим пацієнтом з вірусом англійської. Вона зможе навіть цеглу навчити говорити на англ. А ще це просто Людина, якій не байдужий ти та твої проблеми і охоче допоможе з ними (але не нахабній! Гроші тобі точно не дасть, вже намагався)). Без перебільшення скажу, що це не вчитель! Це просто боженька англійської. Сам Ісус подарував їй здатність пояснювати усе так, щоб навіть твій кіт зможе зрозуміти, що не London is the capital of GB, а саме EnglishHUB. Дуже заздрю, що саме у Львові відкрилася наступна школа, а не в Києві, а особливо, що там буде Ксенія викладати. Заради цього я навіть думаю переїхати до Львова хоча б на один семестр в EnglishHUB, щоб знову поринути в те жахіття (так-так, саме жахіття, бо 9 годин англ на тиждень це тобі не цяцьки), але в яке ти повертаєшся з задоволенням, як справжній мазохіст.
                                                                                       Бажаю EnglishHUB розвитку і успіху, ви просто космос. І дуже чекаю на відкриття наступної школи в Києві!
                                                                                       • 21 Ноябрь 2019, 14:12
                                                                                        Сам из Харькова. Езжу во Львов иногда по делам. Каково же было мое удивление узнать что во Львове тоже открылся мой любимый English HUB! Ранее у себя перепробовал несколько разных школ и в итоге остановился на English HUB. Такой концентрации профессиональных преподов, позитивной атмосферы и уникальных занятий по крайней мере я не встречал. К тому же бывают разные тематические уроки ( просмотр и разбор фильма на английском, обсуждение книг, и самое главное - мой любимый TOAST MASTERS! ) Надеюсь во Львове будет примерно также - было б классно иногда заезжать туда, находясь в командировке))
                                                                                        • Администрация школы21 Ноябрь 2019, 13:21
                                                                                         Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, він допоміг нам покращити процеси комунікації. Вчора наш менеджер вже зв'язувався з Вами. Сподіваємося ще побачити Вас серед наших студентів тільки-но з'явиться зручний розклад.

                                                                                         Ще раз просимо вибачення за Ваш витрачений час і дякуємо за розуміння.
                                                                                         • 21 Ноябрь 2019, 13:09
                                                                                          О English Hub могу сказать, что это отличные курсы, заканчивается семестр, и хочется снова учиться. Делюсь впечатлением от EH Харьков, но уверена, что во Львове все будет так же amazing. Знаю, что там будет преподавать Ксения, за уроками которой я пришла в English Hub с других курсов, где до этого была ее студенткой. Я отучилась в EH несколько семестров и ни разу не пожалела. Интенсив гарантирован, кроме основных занятий мне очень нравился телефонный звонок (попробуйте объясниться без языка жестов) и индивидуалка с тьютером. Есть еще и тематические вечеринки и прочие мероприятия, на которые я заглядываю уже как выпускница :). В общем, рекомендую всем, независимо от рода занятий, возраста и т.д. и т.п
                                                                                          • English HUB Администрация школы21 Ноябрь 2019, 13:24
                                                                                           Оксано, дуже дякуємо та чекаємо на Вас на нашіх майбутніх заходах :)
                                                                                          • 21 Ноябрь 2019, 12:17
                                                                                           В моем рассписании всегда выделено время на посещение ивентов от English Hub на выходных. Всем кто хочет практиковать свой английский в нестандартных ситуациях но дружественной атмосфере очент рекомендую;)
                                                                                           • English HUB Администрация школы21 Ноябрь 2019, 13:25
                                                                                            Артеме, дуже дякуємо :) Найцінніше чим людина може поділитися - це свій час, тож дякуємо за довіру!
                                                                                           • 21 Ноябрь 2019, 11:20
                                                                                            I visited events in English HUB with Ksenia in Kharkiv and I`m happy that now they have place in Lviv. This guys are amazing! Good luck!
                                                                                            • English HUB Администрация школы21 Ноябрь 2019, 13:23
                                                                                             Thank you very much :) For being such an amazing participant of our events :)
                                                                                            • 18 Ноябрь 2019, 22:01
                                                                                             Опис у курсів шикарный, а ось самі курси відвідати не вдалось. Подала онлайн заявку на пробне заняття. Подзвонила мені дівчина, яка записала мене на зручний час на знайомство. Прийшовши у зазначений час по цій адресі, я пройшла 5 поверхів у пошуку цих мовних курсів, розуміючи, що іх не має за цією адресою я зателефонувала до менеджера. Піднявши слухавку та трохи про екавшись мені вона почала мямлити про те, що вони Запрошують мене на їх пробне тестування завтра!!! Хоча цей тест вже як хв 10-15 мав проходити сьогодні!!!
                                                                                             Я запитала, де знаходяться саме іх кабінет, нащо почула здивоване пиання"А вы что не нашли?!" Моя відповідь - ні не знайшла, поясніть мені, будь ласка " знову мені у відповідь ееееееее та я у Харкові, я запитала як само називаються іх курси та яка табличка має бути, мені запропонували надіслати інфу!!! Я відмовилась і намагалась почути відповідь на питання, та хоча б назву!!!
                                                                                             Відчуваю себе одуреною, але не можу зрозуміти сенсу.
                                                                                             Була засмучена ситуацією так як витратила час після роботи на невідому шахрайську групу. Не має у Львові таких курсів за такою адресою. Не витрачайте свій час на пошуки цих курсів за цією адресою, повірте іх там не має, але є інші і не схожою назвою. В чому прикол поки що не зрозуміла, але обов'язково дізнаюсь.
                                                                                             • English HUB Администрация школы21 Ноябрь 2019, 13:23
                                                                                              Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, він допоміг нам покращити процеси комунікації. Вчора наш менеджер вже зв'язувався з Вами. Сподіваємося ще побачити Вас серед наших студентів тільки-но з'явиться зручний розклад.

                                                                                              Ще раз просимо вибачення за Ваш витрачений час і дякуємо за розуміння.

                                                                                             Добавить новый отзыв


                                                                                             Бесплатный пробный урок в English HUB

                                                                                             Полноценные онлайн уроки с преподавателем в группе

                                                                                             Занимайтесь с комфортом, за компьютером или смартфоном. Экономьте время на дорогу

                                                                                             39365 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                                                                                             1 просмотр страницы школы English HUB сегодня