Отзывы о курсах Language Time

Есть онлайн-курсы
Есть онлайн-курсы

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 27
Добавить отзыв

 • 30 Август 2021, 11:14
  Дуже сподобалось курси . Заняття 3 рази на тиждень допомагають швидше засвоїти нову інформацію. Всім раджу
  • 27 Август 2021, 17:52
   Дуже подобаються ці курси. Ми багато спілкуємось на англійській,вчимо граматику. Група чудова, і я дуже задоволена))
   • Школу відвідує дитина, дуже подобається!Викладачі мають підхід до дітей, цікаво проводять заняття. Завдяки цій школі дитина полюбила англійську. Персонал привітний, враховують всі побажання клієнтів. Рекомендую цю школу!
    • 26 Сентябрь 2019, 01:35
     Дуже задоволений цими курсами. Я займався англійською мовою в різних школах, поки не почав вчитись тут. Дуже приємне ставлення до учнів. Викладачі спеціалізовані і дуже добре пояснюють всі теми та з терпінням. Окремо хочу підмітити роботу оператора, за хорошу роботу
     • 23 Август 2019, 22:52
      Дуже задоволена. Викладач доступно пояснює. Уроки проходять легко, багато уваги приділяється спілкуванню. Рекомендую!
      • 23 Август 2019, 11:48
       Вже як три місяці навчаюся в Language Time і за цей час суттєво піднявся мій мій рівень англійської. Регулярні заняття з професійним викладацьким складом дають неабиякий багаж знань для мене. Готовий продовжувати вчити англійську для подальшого мого вдосконалення і піднятті по кар'єрний драбині. З Language Time мені це вдасться.
       • 5 Июнь 2019, 12:13
        Не можу визначитись вже довгий час з місцем де вивчати англійську.
        Читаю багато хороших відгуків, але мене цікавить чи сертифікат який дають при закінченні приймають в навчальних закладах?
        Можливо хтось знає
        • 23 Декабрь 2017, 11:58
         Дякую викладачам школи за отримані знання. Креативний підхід і професійність викладачів дозволила підтягнути мої навички. Все сподобалось, буду вдосконалюватись.
         • 21 Декабрь 2017, 18:46
          Охоти до вивчення англійської мови не було , але завдяки викладачам які тут працюють занаття проходять швидко і все легко запам'ятовується.
          РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
          • 26 Октябрь 2017, 09:33
           відвідує курси дочка, результатом задоволені повністю, індивідуальний підхід до кожної дитини. Персонал привітний.
           • 14 Сентябрь 2017, 09:18
            Завдяки цим курсам, я зміг підняти свій рівень англійської мови до вільного розмовного і мене взяли на роботу. Викладачі гарні, подобається, що було багато практики і спілкування.
            • 12 Сентябрь 2017, 13:17
             Завдяки цім курсам я стала набагато краще розуміти англійську мову. До того ж мені дуже подобалося ходити до цієї школи. Тут приємні викладачі і вони дійсно гарні професіонали, вміють донести матеріал.
             • 10 Сентябрь 2017, 09:44
              Відвідувала цю школу англійської мови. Викладачі школи до кожного знаходять індивідуальний підхід і викладали весь матеріал зрозуміло. Тепер мій рівень англійської став набагато краще.
              • 8 Сентябрь 2017, 10:01
               Дуже рада, що потрапила саме в цю школу. Гарні викладачі, які нарешті змогли мені пояснити правила англійської граматики. Та, звісно, неможливо не відмітити приємну атмосферу на заняттях.
               • 6 Сентябрь 2017, 16:16
                Дуже шкодую, що у свій час легковажно відносився до вивчення іноземної мови. Саме на цих курсах я зміг суттєво підвищити свій рівень знання англійської. Це все заслуга викладачів, адже я з гуманітарними науками не дуже дружу.
                • 5 Сентябрь 2017, 23:42
                 Вивчаю англійську на цих курсах практично від елементарного рівня. Завдяки добросовісній праці викладачів, доступності викладу матеріалу, інтенсивності занять та самостійній роботі мій рівень англійської значно піднявся. Заняття динамічні та цікаві, окрім необхідної граматики багато часу приділяється спілкуванню! Викладачі - молоді дотепні з високим рівнем знань, уважні до кожного учня! Навчаюсь тут далі і раджу всім!!!!
                 • 21 Август 2017, 22:11
                  На будь-яких курсах/гуртках для мене основним є викладач/тренер. Саме його основним завданням на мою думку є те, щоб вміти правильно та цікаво доносити інформацію. А для цього, певна річ, потрібно знайти індивідуальний підхід до кожного учня. В агенції іноземних мов Language Time якраз такі викладачі! Заняття проходять на одному диханні і ти виходиш з думкою про те, щоб якнайшвидше наступив день наступного заняття :) Фахові викладачі з легкістю зможуть допомогти Вам вивчити іноземну мову і всі залишуться задоволені результатом.
                  • 21 Август 2017, 16:32
                   Подобається навчання, рекомендую друзям, кваліфіковані викладачі
                   • 15 Август 2017, 18:14
                    Рекомендую кожному, професійні викладачі, цікава програма та методика викладання, дуже хороша локація і атмосфера.
                    • 15 Август 2017, 07:48
                     КУрси англійської мені дуже сподобались, викладач має профессійний підхід, доступно викладає матеріал. За короткий термін я покращила свої знання і влаштувалась у міжнародну компанію.
                     • 15 Август 2017, 07:33
                      Дуже все сподобалося, відмінна атмосфера, чудові викладачі, англійська мова для мене став практично рідним за невеликий проміжок часу! Для любителів англійської мови рекомендую ці курси!
                      • 14 Август 2017, 19:24
                       Уже месяц хожу на курсы, и мне все очень нравиться. Хорошие преподаватели, приятная атмосфера и удобное для меня расположение. Очень приятная девушка администратор, при первом моем посещение уделила мне много времени.
                       • 13 Август 2017, 07:57
                        Особисто я задоволений всім, починаючи з відношення до учнів і закінчуючи знаннями, які я отримав завдяки цим курсам. Володіння англійською значно покращилось, до речі - ціна приємна.
                        • 11 Август 2017, 22:01
                         Про будь-що суджу по результату. Коли починаєш, будучи за кордоном, знаходити порозуміння, коли мовний бар'єр є щоразу меншим, коли немає страху що не зможеш донести свою думку.... Все це результат праці викладачів мовної школи Language Time. Щиро дякую викладачам курсів за професіоналізм, уважність до особливостей кожного слухача курсів, і задоволення від процесу навчання, яке є важливим фактоом успішного оволодіння мовою.
                         • 11 Август 2017, 17:04
                          Терміново потрібно було знання англійської мови.Подруга підказала ці курси.Дуже задоволена,що скористалася послугами.Викладачі відмінні,спеціалізовані.пояснюють все дослівно і терпляче.До кожного учня ставляться шанобливо,в короткий термін я вивчила все що мені знадобилося.Величезна подяка Вам.Та успіхів в роботі.
                          • 9 Август 2017, 09:01
                           Школа англійського просто чудова, зібрався на роботу на круїзний лайнер,а англійську знав на рівні школи перд-останьої парти). Так в короткі терміни мене підготували,що я з легкістю здав екзамени на співбесіді роботодавця,дякую вам.
                           • 7 Август 2017, 13:15
                            Дуже подобаються ці курси. Багато уваги викладачі приділяють саме спілкуванню у групі. Наша група маленька, але дуже дружня. Знання, слова та мовні навички дуже швидко засвоюються. Усе жваво обговорюємо англійською. Відчуваю, що закордоном вже буду відчувати себе більш впевнено. Ці курси дуже підвищують самооцінку.

                            Добавить новый отзыв


                            Идет набор в школы английского на апрель

                            39235 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                            6 просмотров страницы школы Language Time сегодня