Відгуки про курси Language Time

Є онлайн-курси
Є онлайн-курси

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 27
Додати відгук

 • 30 Серпень 2021, 11:14
  Дуже сподобалось курси . Заняття 3 рази на тиждень допомагають швидше засвоїти нову інформацію. Всім раджу
  • 27 Серпень 2021, 17:52
   Дуже подобаються ці курси. Ми багато спілкуємось на англійській,вчимо граматику. Група чудова, і я дуже задоволена))
   • Школу відвідує дитина, дуже подобається!Викладачі мають підхід до дітей, цікаво проводять заняття. Завдяки цій школі дитина полюбила англійську. Персонал привітний, враховують всі побажання клієнтів. Рекомендую цю школу!
    • 26 Вересень 2019, 01:35
     Дуже задоволений цими курсами. Я займався англійською мовою в різних школах, поки не почав вчитись тут. Дуже приємне ставлення до учнів. Викладачі спеціалізовані і дуже добре пояснюють всі теми та з терпінням. Окремо хочу підмітити роботу оператора, за хорошу роботу
     • 23 Серпень 2019, 22:52
      Дуже задоволена. Викладач доступно пояснює. Уроки проходять легко, багато уваги приділяється спілкуванню. Рекомендую!
      • 23 Серпень 2019, 11:48
       Вже як три місяці навчаюся в Language Time і за цей час суттєво піднявся мій мій рівень англійської. Регулярні заняття з професійним викладацьким складом дають неабиякий багаж знань для мене. Готовий продовжувати вчити англійську для подальшого мого вдосконалення і піднятті по кар'єрний драбині. З Language Time мені це вдасться.
       • 5 Червень 2019, 12:13
        Не можу визначитись вже довгий час з місцем де вивчати англійську.
        Читаю багато хороших відгуків, але мене цікавить чи сертифікат який дають при закінченні приймають в навчальних закладах?
        Можливо хтось знає
        • 23 Грудень 2017, 11:58
         Дякую викладачам школи за отримані знання. Креативний підхід і професійність викладачів дозволила підтягнути мої навички. Все сподобалось, буду вдосконалюватись.
         • 21 Грудень 2017, 18:46
          Охоти до вивчення англійської мови не було , але завдяки викладачам які тут працюють занаття проходять швидко і все легко запам'ятовується.
          РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
          • 26 Жовтень 2017, 09:33
           відвідує курси дочка, результатом задоволені повністю, індивідуальний підхід до кожної дитини. Персонал привітний.
           • 14 Вересень 2017, 09:18
            Завдяки цим курсам, я зміг підняти свій рівень англійської мови до вільного розмовного і мене взяли на роботу. Викладачі гарні, подобається, що було багато практики і спілкування.
            • 12 Вересень 2017, 13:17
             Завдяки цім курсам я стала набагато краще розуміти англійську мову. До того ж мені дуже подобалося ходити до цієї школи. Тут приємні викладачі і вони дійсно гарні професіонали, вміють донести матеріал.
             • 10 Вересень 2017, 09:44
              Відвідувала цю школу англійської мови. Викладачі школи до кожного знаходять індивідуальний підхід і викладали весь матеріал зрозуміло. Тепер мій рівень англійської став набагато краще.
              • 8 Вересень 2017, 10:01
               Дуже рада, що потрапила саме в цю школу. Гарні викладачі, які нарешті змогли мені пояснити правила англійської граматики. Та, звісно, неможливо не відмітити приємну атмосферу на заняттях.
               • 6 Вересень 2017, 16:16
                Дуже шкодую, що у свій час легковажно відносився до вивчення іноземної мови. Саме на цих курсах я зміг суттєво підвищити свій рівень знання англійської. Це все заслуга викладачів, адже я з гуманітарними науками не дуже дружу.
                • 5 Вересень 2017, 23:42
                 Вивчаю англійську на цих курсах практично від елементарного рівня. Завдяки добросовісній праці викладачів, доступності викладу матеріалу, інтенсивності занять та самостійній роботі мій рівень англійської значно піднявся. Заняття динамічні та цікаві, окрім необхідної граматики багато часу приділяється спілкуванню! Викладачі - молоді дотепні з високим рівнем знань, уважні до кожного учня! Навчаюсь тут далі і раджу всім!!!!
                 • 21 Серпень 2017, 22:11
                  На будь-яких курсах/гуртках для мене основним є викладач/тренер. Саме його основним завданням на мою думку є те, щоб вміти правильно та цікаво доносити інформацію. А для цього, певна річ, потрібно знайти індивідуальний підхід до кожного учня. В агенції іноземних мов Language Time якраз такі викладачі! Заняття проходять на одному диханні і ти виходиш з думкою про те, щоб якнайшвидше наступив день наступного заняття :) Фахові викладачі з легкістю зможуть допомогти Вам вивчити іноземну мову і всі залишуться задоволені результатом.
                  • 21 Серпень 2017, 16:32
                   Подобається навчання, рекомендую друзям, кваліфіковані викладачі
                   • 15 Серпень 2017, 18:14
                    Рекомендую кожному, професійні викладачі, цікава програма та методика викладання, дуже хороша локація і атмосфера.
                    • 15 Серпень 2017, 07:48
                     КУрси англійської мені дуже сподобались, викладач має профессійний підхід, доступно викладає матеріал. За короткий термін я покращила свої знання і влаштувалась у міжнародну компанію.
                     • 15 Серпень 2017, 07:33
                      Дуже все сподобалося, відмінна атмосфера, чудові викладачі, англійська мова для мене став практично рідним за невеликий проміжок часу! Для любителів англійської мови рекомендую ці курси!
                      • 14 Серпень 2017, 19:24
                       Уже месяц хожу на курсы, и мне все очень нравиться. Хорошие преподаватели, приятная атмосфера и удобное для меня расположение. Очень приятная девушка администратор, при первом моем посещение уделила мне много времени.
                       • 13 Серпень 2017, 07:57
                        Особисто я задоволений всім, починаючи з відношення до учнів і закінчуючи знаннями, які я отримав завдяки цим курсам. Володіння англійською значно покращилось, до речі - ціна приємна.
                        • 11 Серпень 2017, 22:01
                         Про будь-що суджу по результату. Коли починаєш, будучи за кордоном, знаходити порозуміння, коли мовний бар'єр є щоразу меншим, коли немає страху що не зможеш донести свою думку.... Все це результат праці викладачів мовної школи Language Time. Щиро дякую викладачам курсів за професіоналізм, уважність до особливостей кожного слухача курсів, і задоволення від процесу навчання, яке є важливим фактоом успішного оволодіння мовою.
                         • 11 Серпень 2017, 17:04
                          Терміново потрібно було знання англійської мови.Подруга підказала ці курси.Дуже задоволена,що скористалася послугами.Викладачі відмінні,спеціалізовані.пояснюють все дослівно і терпляче.До кожного учня ставляться шанобливо,в короткий термін я вивчила все що мені знадобилося.Величезна подяка Вам.Та успіхів в роботі.
                          • 9 Серпень 2017, 09:01
                           Школа англійського просто чудова, зібрався на роботу на круїзний лайнер,а англійську знав на рівні школи перд-останьої парти). Так в короткі терміни мене підготували,що я з легкістю здав екзамени на співбесіді роботодавця,дякую вам.
                           • 7 Серпень 2017, 13:15
                            Дуже подобаються ці курси. Багато уваги викладачі приділяють саме спілкуванню у групі. Наша група маленька, але дуже дружня. Знання, слова та мовні навички дуже швидко засвоюються. Усе жваво обговорюємо англійською. Відчуваю, що закордоном вже буду відчувати себе більш впевнено. Ці курси дуже підвищують самооцінку.

                            Додати новий відгук


                            Іде набір в школи англійської на квітень

                            39235 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                            5 переглядів сторінки школи Language Time cьогодні