Отзывы о курсах Speak Up

Есть онлайн-курсы
Есть онлайн-курсы

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 7
Добавить отзыв

 • 8 Июль 2022, 19:25
  Чому один негатив....Шокована такими попередніми відгуками. Я задоволена цією школою. За час карантину резервувала уроки з вчителями англомовними,які працювали в різних містах України. Карантин пройшов з користю Advanced розпочала...правда та війна таки не давала зосередитись...Матеріали для навчання дуже цікаві і пізнавальні.
  • 27 Август 2021, 15:23
   Не рекомендую дену школу! Головне, щоб ви оплатили вартість курсу, а далі це ваші проблеми. Викладачі працюють для галочки і маю великі сумніви стосовно їхньої компетентності. Я купив три уроки за 16 тис., але потраченого часу шкада більше.
   • 28 Январь 2021, 22:45
    Дякую Юлії за детальну консультацiю перед тим, як я обрала школу Speak Up. А також допомогу в різних ситуаціях під час навчання (підбір уроків,графіку ).Класні викладачі Євген та Гіфті - з ними завжди цікаво, спокійна атмосфера.А Женя може ще й мені в майбутньому допомогти с з підготовкою до здачі екзаменів)
    • 15 Октябрь 2020, 14:41
     Не рекомендую цю школу .Обіцяють одне на ділі зовсім інше ,розірвати договір буде тяжко ,і всі кошти до вас не повернуться ,старайтесь розірвати договір до 14 ,бо потім просто хамлять і не хочуть його розривати ,хоча повинні згідно угоди.Викладачів мало, майже все онлайн.То ,що обіцяють вільний графік будь коли англійська загалом не так багато годин щоб було щось вибрати ,обіцяли що після роботи я зможу будь коли приїхати на заняття,але все попадало в години які я працюю .Сам договір взагалі дивний ,оскільки якщо не платиш зразу треба брати кредит в банку ,кабала словом ......
     • 7 Октябрь 2020, 11:35
      У Львові не раджу відвідувати цю школу - директор "жіночка" Наталія, хамовита істота, гаряча лінія реагує на звернення, а воно далі веде себе неадекватно і хамовито (((
      • 13 Май 2020, 12:36
       Не можу розірвати договір!
       Не можу зв'язатися із школою у Львові!
       27,04,20 повідомила, що хочу розірвати договір, на що мені відповіли: -"Доброго дня! На період карантину у нас, на жаль, не має можливості розірвати договір, оскільки школа закрита і бухгалтера не працюють("
       Сказали після каранкиту буде можливість розірвати його. Карантин продовжується, час з їхньої сторони тягнеться. Бухгалтер не працює -ага.
       НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ШКОЛУ
       • Іван Мартин 18 Май 2020, 02:18
        Так карантин зараз, все ж правильно, ніхто не працює, вважаю цей відгук не умісним. І до речі, я не представник даної школи, просто коментар справді безглуздий.

       Добавить новый отзыв


       Идет набор в школы английского на май

       39297 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

       4 просмотра страницы школы Speak Up сегодня