Відгуки про курси Speak Up

Є онлайн-курси
Є онлайн-курси

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 7
Додати відгук

 • 8 Липень 2022, 19:25
  Чому один негатив....Шокована такими попередніми відгуками. Я задоволена цією школою. За час карантину резервувала уроки з вчителями англомовними,які працювали в різних містах України. Карантин пройшов з користю Advanced розпочала...правда та війна таки не давала зосередитись...Матеріали для навчання дуже цікаві і пізнавальні.
  • 27 Серпень 2021, 15:23
   Не рекомендую дену школу! Головне, щоб ви оплатили вартість курсу, а далі це ваші проблеми. Викладачі працюють для галочки і маю великі сумніви стосовно їхньої компетентності. Я купив три уроки за 16 тис., але потраченого часу шкада більше.
   • 28 Січень 2021, 22:45
    Дякую Юлії за детальну консультацiю перед тим, як я обрала школу Speak Up. А також допомогу в різних ситуаціях під час навчання (підбір уроків,графіку ).Класні викладачі Євген та Гіфті - з ними завжди цікаво, спокійна атмосфера.А Женя може ще й мені в майбутньому допомогти с з підготовкою до здачі екзаменів)
    • 15 Жовтень 2020, 14:41
     Не рекомендую цю школу .Обіцяють одне на ділі зовсім інше ,розірвати договір буде тяжко ,і всі кошти до вас не повернуться ,старайтесь розірвати договір до 14 ,бо потім просто хамлять і не хочуть його розривати ,хоча повинні згідно угоди.Викладачів мало, майже все онлайн.То ,що обіцяють вільний графік будь коли англійська загалом не так багато годин щоб було щось вибрати ,обіцяли що після роботи я зможу будь коли приїхати на заняття,але все попадало в години які я працюю .Сам договір взагалі дивний ,оскільки якщо не платиш зразу треба брати кредит в банку ,кабала словом ......
     • 7 Жовтень 2020, 11:35
      У Львові не раджу відвідувати цю школу - директор "жіночка" Наталія, хамовита істота, гаряча лінія реагує на звернення, а воно далі веде себе неадекватно і хамовито (((
      • 13 Травень 2020, 12:36
       Не можу розірвати договір!
       Не можу зв'язатися із школою у Львові!
       27,04,20 повідомила, що хочу розірвати договір, на що мені відповіли: -"Доброго дня! На період карантину у нас, на жаль, не має можливості розірвати договір, оскільки школа закрита і бухгалтера не працюють("
       Сказали після каранкиту буде можливість розірвати його. Карантин продовжується, час з їхньої сторони тягнеться. Бухгалтер не працює -ага.
       НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ШКОЛУ
       • Іван Мартин 18 Травень 2020, 02:18
        Так карантин зараз, все ж правильно, ніхто не працює, вважаю цей відгук не умісним. І до речі, я не представник даної школи, просто коментар справді безглуздий.

       Додати новий відгук


       Іде набір в школи англійської на червень

       39376 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

       4 перегляди сторінки школи Speak Up cьогодні