Отзывы о курсах Центр иностранных языков Sweet Mango

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 3
Добавить отзыв

 • 26 Февраль 2020, 16:29
  Навчалася в Sweet Mango близько 2-ох років, отримала сертифікат про закінчення курсу. Моя дитина займається в групі понад 5 років. Хочу подякувати пані Марії за таку можливість, за організаційні здібності та гнучкість щодо вирішення будь-яких питань, що стосуються навчання. Особливе СПАСИБІ Жанночці! Впевнена, що всі викладачі Sweet Mango такі ж розумні, талановиті, вимогливі і так само професійно та відповідально відносяться до своєї роботи, як п. Жанна! Раджу тут займатися тим, хто дійсно бажає чути "живу англійську" на заняттях, позбутися страху вільно висловлюватися через боязнь помилитися. Ми не просто йшли за програмою курсу, ми ділилися з викладачем тим, що нас цікавить, обговорювали різні теми англійською. Пригадую, що п. Жанна організовувала нам, дорослим студентам, ігри типу "Хто я?", де ми вчилися правильно задавати питання, "Вгадай слово", що давало можливість навчатися правильно і влучно описувати предмети.
  Навчання дійсно цікаве і, головне, результативне! Раджу всім!!!
  • 17 Февраль 2020, 18:56
   Навчаюся в Sweet Mango багато років і дуже радий,що ходжу туди.Ніяких зауважень до самого закладу немаю за багато років.Дуже цікаві,веселі та інформативні уроки))))
   Людям які хочуть вивчити мову за короткий проміжуток часу,раджу ходити саме туди.
   • 11 Февраль 2020, 14:45
    Чудова школа! Після довгих пошуків адекватного викладання (бо я як філолог розумію, чого саме очікую від навчання) я зупинилася саме на цій школі і не пошкодувала.
    Займалась індивідуально більше року. Дуже сподобалось, що тут не шукають легких шляхів, коли відкривається книга і просто робляться вправи, а підходять до навчання комплексно, орієнтуючись саме на потреби та прогалини конкретно у твоєму випадку.
    На занятті увага приділялась як граматиці, так лексиці і спікінгу загалом.
    Варто відзначити, що після року занять у цій школі я змогла поміняти роботу і тепер працюю з англійською мовою.

    Також, мені дуже подобається їхній підхід до викладання дітям, заняття активні і дуже цікаві, видно, що діткам дуже подобається.

    Впевнено рекомендую!

    Добавить новый отзыв


    Идет набор в школы английского на июль

    39453 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

    1 просмотр страницы школы сегодня