Відгуки про курси Центр іноземних мов Sweet Mango

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 3
Додати відгук

 • 26 Лютий 2020, 16:29
  Навчалася в Sweet Mango близько 2-ох років, отримала сертифікат про закінчення курсу. Моя дитина займається в групі понад 5 років. Хочу подякувати пані Марії за таку можливість, за організаційні здібності та гнучкість щодо вирішення будь-яких питань, що стосуються навчання. Особливе СПАСИБІ Жанночці! Впевнена, що всі викладачі Sweet Mango такі ж розумні, талановиті, вимогливі і так само професійно та відповідально відносяться до своєї роботи, як п. Жанна! Раджу тут займатися тим, хто дійсно бажає чути "живу англійську" на заняттях, позбутися страху вільно висловлюватися через боязнь помилитися. Ми не просто йшли за програмою курсу, ми ділилися з викладачем тим, що нас цікавить, обговорювали різні теми англійською. Пригадую, що п. Жанна організовувала нам, дорослим студентам, ігри типу "Хто я?", де ми вчилися правильно задавати питання, "Вгадай слово", що давало можливість навчатися правильно і влучно описувати предмети.
  Навчання дійсно цікаве і, головне, результативне! Раджу всім!!!
  • 17 Лютий 2020, 18:56
   Навчаюся в Sweet Mango багато років і дуже радий,що ходжу туди.Ніяких зауважень до самого закладу немаю за багато років.Дуже цікаві,веселі та інформативні уроки))))
   Людям які хочуть вивчити мову за короткий проміжуток часу,раджу ходити саме туди.
   • 11 Лютий 2020, 14:45
    Чудова школа! Після довгих пошуків адекватного викладання (бо я як філолог розумію, чого саме очікую від навчання) я зупинилася саме на цій школі і не пошкодувала.
    Займалась індивідуально більше року. Дуже сподобалось, що тут не шукають легких шляхів, коли відкривається книга і просто робляться вправи, а підходять до навчання комплексно, орієнтуючись саме на потреби та прогалини конкретно у твоєму випадку.
    На занятті увага приділялась як граматиці, так лексиці і спікінгу загалом.
    Варто відзначити, що після року занять у цій школі я змогла поміняти роботу і тепер працюю з англійською мовою.

    Також, мені дуже подобається їхній підхід до викладання дітям, заняття активні і дуже цікаві, видно, що діткам дуже подобається.

    Впевнено рекомендую!

    Додати новий відгук


    Іде набір в школи англійської на травень

    39296 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

    1 перегляд сторінки школи Центр иностранных языков Sweet Mango cьогодні