Отзывы о курсах BUKI School

8.3 из 10
Онлайн-школа
Проверено
Enguide ознакомился с документами школы, сертификатами преподавателей и лицензиями на обучения
8.3 из 10
Проверено
Enguide ознакомился с документами школы, сертификатами преподавателей и лицензиями на обучения
Перейти на официальный сайт:

Оценка школы на базе 1 проверенного отзыва 8.3

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 14
Добавить отзыв

 • 30 Октябрь 2023, 10:21
  Занимаюсь английским уже больше 3 мес, сам сервис и подход к ученику очень нравится. Платформа удобная: можно заниматься в режиме online, учитель будет всё показывать на виртуальной доске. Рекомендую!
  • 27 Октябрь 2023, 14:13
   Займаюсь вже рік з викладачем Тетяною Н. англійською. Дуже задоволена, викладач ретельно готується до заняття, уроки цікаві і задіюють всі аспекти, багато говоріння. Бачу, що за цей час стало легше формулювати думки на англійській і розширивсь словниковий запас. Також, подобається робота з адміністрацією школи. Завжди є відповідь і допоможуть з питаннями, які виникають. Можу рекомендувати точно цей сервіс.
   • 13 Октябрь 2023, 18:01
    Займаюсь більше пів року, все подобається, був запит акцентувати вивчення саме на розмовній мові, репетитор підлаштував заняття, для мене кожен урок в задоволення бо багато говоримо на різні теми, та вивчаємо тільки загальні правила які знадобляться в повсякденному житті. Почав менше переживати коли спілкуюсь англійською та більше дивитись фільмів в оригіналі і що важливо розуміти їх:)
    • 10 Июль 2023, 15:37
     Вивчаю англійську в BUKISchool більше року. Зручно, знайшов спільну мову з репетитором, акцентую увагу на розмовній мові, бо треба мова для роботи.
     Дякую!
     • 27 Июнь 2023, 14:46
      Я займаюся вже 8 місяців. За цей період бачу величезний прогрес як в моїх знаннях граматики, так і в розмовній. В мене зник бар'єр у використанні мови. Я з легкістю веду розмову, звісно, ще маю помилки, але вони не є такими суттєвими. Дуже подобається, що викладач гнучка у виборі тем. Завжди запитує, що саме мені було б цікавіше. В той же час структура занять чітка. Працюємо за всіма напрямками: читання, говоріння, слухання, письмо. Також викладач імпонує мені як людина. З нею легко спілкуватися, завжди можна підлаштувати графік занять. Завжди чекаю наступного заняття. Дуже дякую! Рекомендую однозначно!
      • 19 Апрель 2023, 15:24
       Ось вже 4 місяці як займаюсь англійською в BUKI School і все дуже подобається. Викладач придумує інтерактивні заняття (я хоч і доросла, але це так цікаво), є домашка, хоч і в нормальній кількості, але не напряжна. І ціни адекватні. Рекомендую.
       • Был(a) на уроке 9 Ноябрь 2021, 14:20
        Оценка - 10
        Преподаватель 10.0
        Методика обучения 10.0
        Учебный класс (офис) 10.0
        Сервис 10.0
        Дочке очень нравится. Все супер!
        • 17 Сентябрь 2021, 16:02
         Вирішила скористатись нагодою зайнятись англійською в рамках корпоративного навчання. Подобається сама платформа - де ти маєш свій кабінет з матеріалами, записи домашніх завдань та всі необхідні розписані уроки. Дуже зручно займатись в онлайн-форматі та саме заняття крос-поділене на кожну частину для комплексного опрацювання: слухання, письмо, граматику, розмовну мову. Разом з тим подобається функціональність самого ресурсу. І підхід менеджера/клієнтської підтримки: дівчата завжди на звязку в разі виникнення якихось питань, швидко та оперативно надають необхідну інофрмацію, і що дуже круто - підбирають тобі репетитора за твоїми ж критеріями і завжди - це влучно! Дуже комфортно, дієво та цікаво займатись!
         • 7 Сентябрь 2021, 20:19
          Син займався у викладача Вадима Нечипорука впродовж навчального року. Викладач знайшов підхід до дитини, заняття були цікаві, платформа зручна. Плануємо поновити навчання у Вадима. Рекомендую Easy English для вивчення англійської мови.
          • 2 Сентябрь 2021, 09:20
           Занимаюсь английским уже около 3 мес, сам сервис и подход к ученику очень нравится. Платформа удобная: можно заниматься в режиме online, учитель будет всё показывать на виртуальной доске. Рекомендую!
           • 1 Сентябрь 2021, 15:33
            Больше полугода изучаю английский с Easy English. У меня был неплохой словарный запас но большие проблемы с грамматикой и говорением. В итоге пришлось учить грамматику с самых азов, но при этом преподаватель учитывала мой уровень словарного запаса и все время давала интересную лексику, стимулировала говорить на протяжении всего урока. За время обучения выровняла уровень грамматики и словарного запаса, вышла на новый уровень и переходим все к более интересным урокам.
            Сама платформа очень удобная, интересно подобранные занятия, с возможностью добавлять задания помимо основного урока персонально под меня. Каждый урок посвящен определённой теме и рассчитан на проработку говорение, слушание, письма и чтение.
            Благодаря онлайн платформе, я в любой момент могу с телефона или компьютера в удобном мне месте зайти сделать домашнюю работу или поучить слова.
            Спасибо Easy English и отдельно преподавателю за возможность учить английский язык легко и интересно!
            • 31 Август 2021, 12:35
             Вже майже півроку вивчаю англійську з Easy English.
             Щодо сервісу: зручний інтерфейс, легко оплачувати заняття, привітна адміністраторка, завжди готова допомогти.
             Щодо самого сайту: дуже зручно як виконувати домашні завдання, так і просто переглядати матеріал попередніх уроків, в домашніх завданнях нема зайвої писанини, все легко і невимушено. Гнучкий графік занять, можливість відкоригувати час, відмінити чи перенести заняття за потреби.
             Окрема подяка викладачці, бо стільки розмовної практики і корисної інформації за заняття - це просто супер!
             • 30 Август 2021, 14:30
              Дякую викладачам та адмігістраторамза якісне навчання та супроводження! Форса навчання сподобалась дуже. Також хочу подякувати за зручну гнучку систему навчання- це дуже зручно!
              • 29 Август 2021, 00:37
               Когда стал выбор о преподавателе, посмотрел не мало информации в интернете о репетиторах и школах. Далее нашел платформу, выбрал преподавателя и отставил заявку.
               Перезвонил специалист и предложил пройти пробный урок, и так все понравилось, что вот уже 9 месяцев учусь с данным преподавателем и все прекрасно.
               Уровень знания языка растет и даже очень прилично. Пришел практически с нулевыми знаниями.) Платформа работает стабильно, преподаватель ни когда не опаздывает и всегда позитивен. Не нужно ничего говорить преподавателю если ты не понял, у нее хорошо получается отслеживать эту грань и помогает в нужный момент.
               В целом платформой и преподавателем очень доволен. Учился, учусь и буду продолжать учиться с Easy English

               Добавить новый отзыв


               Бесплатный пробный урок в BUKI School

               Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

               Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

               39376 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

               3 просмотра страницы школы BUKI School сегодня