Відгуки про курси BUKI School

8.3 з 10
Онлайн-школа
Перевірено
Enguide ознайомився з документами школи, сертифікатами викладачів і ліцензіями на навчання
8.3 з 10
Перевірено
Enguide ознайомився з документами школи, сертифікатами викладачів і ліцензіями на навчання

Безкоштовний урок в BUKI School

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

37764 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

6 переглядів сторінки школи BUKI School cьогодні

Оцінка школи на основі 1 перевіреного відгуку 8.3

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 9
Додати відгук

 • 19 Квітень 2023, 15:24
  Ось вже 4 місяці як займаюсь англійською в BUKI School і все дуже подобається. Викладач придумує інтерактивні заняття (я хоч і доросла, але це так цікаво), є домашка, хоч і в нормальній кількості, але не напряжна. І ціни адекватні. Рекомендую.Відповісти
  • Був(ла) на уроці 9 Листопад 2021, 14:20
   Оцінка - 10
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Дочке очень нравится. Все супер! Відповісти
   • 17 Вересень 2021, 16:02
    Вирішила скористатись нагодою зайнятись англійською в рамках корпоративного навчання. Подобається сама платформа - де ти маєш свій кабінет з матеріалами, записи домашніх завдань та всі необхідні розписані уроки. Дуже зручно займатись в онлайн-форматі та саме заняття крос-поділене на кожну частину для комплексного опрацювання: слухання, письмо, граматику, розмовну мову. Разом з тим подобається функціональність самого ресурсу. І підхід менеджера/клієнтської підтримки: дівчата завжди на звязку в разі виникнення якихось питань, швидко та оперативно надають необхідну інофрмацію, і що дуже круто - підбирають тобі репетитора за твоїми ж критеріями і завжди - це влучно! Дуже комфортно, дієво та цікаво займатись!
    Відповісти
    • 7 Вересень 2021, 20:19
     Син займався у викладача Вадима Нечипорука впродовж навчального року. Викладач знайшов підхід до дитини, заняття були цікаві, платформа зручна. Плануємо поновити навчання у Вадима. Рекомендую Easy English для вивчення англійської мови.Відповісти
     • 2 Вересень 2021, 09:20
      Занимаюсь английским уже около 3 мес, сам сервис и подход к ученику очень нравится. Платформа удобная: можно заниматься в режиме online, учитель будет всё показывать на виртуальной доске. Рекомендую!Відповісти
      • 1 Вересень 2021, 15:33
       Больше полугода изучаю английский с Easy English. У меня был неплохой словарный запас но большие проблемы с грамматикой и говорением. В итоге пришлось учить грамматику с самых азов, но при этом преподаватель учитывала мой уровень словарного запаса и все время давала интересную лексику, стимулировала говорить на протяжении всего урока. За время обучения выровняла уровень грамматики и словарного запаса, вышла на новый уровень и переходим все к более интересным урокам.
       Сама платформа очень удобная, интересно подобранные занятия, с возможностью добавлять задания помимо основного урока персонально под меня. Каждый урок посвящен определённой теме и рассчитан на проработку говорение, слушание, письма и чтение.
       Благодаря онлайн платформе, я в любой момент могу с телефона или компьютера в удобном мне месте зайти сделать домашнюю работу или поучить слова.
       Спасибо Easy English и отдельно преподавателю за возможность учить английский язык легко и интересно!
       Відповісти
       • 31 Серпень 2021, 12:35
        Вже майже півроку вивчаю англійську з Easy English.
        Щодо сервісу: зручний інтерфейс, легко оплачувати заняття, привітна адміністраторка, завжди готова допомогти.
        Щодо самого сайту: дуже зручно як виконувати домашні завдання, так і просто переглядати матеріал попередніх уроків, в домашніх завданнях нема зайвої писанини, все легко і невимушено. Гнучкий графік занять, можливість відкоригувати час, відмінити чи перенести заняття за потреби.
        Окрема подяка викладачці, бо стільки розмовної практики і корисної інформації за заняття - це просто супер!
        Відповісти
        • 30 Серпень 2021, 14:30
         Дякую викладачам та адмігістраторамза якісне навчання та супроводження! Форса навчання сподобалась дуже. Також хочу подякувати за зручну гнучку систему навчання- це дуже зручно!
         Відповісти
         • 29 Серпень 2021, 00:37
          Когда стал выбор о преподавателе, посмотрел не мало информации в интернете о репетиторах и школах. Далее нашел платформу, выбрал преподавателя и отставил заявку.
          Перезвонил специалист и предложил пройти пробный урок, и так все понравилось, что вот уже 9 месяцев учусь с данным преподавателем и все прекрасно.
          Уровень знания языка растет и даже очень прилично. Пришел практически с нулевыми знаниями.) Платформа работает стабильно, преподаватель ни когда не опаздывает и всегда позитивен. Не нужно ничего говорить преподавателю если ты не понял, у нее хорошо получается отслеживать эту грань и помогает в нужный момент.
          В целом платформой и преподавателем очень доволен. Учился, учусь и буду продолжать учиться с Easy English
          Відповісти

          Додати новий відгук